Şimdi Ara

Burun ameliyatları ve estetik operasyonu rehberi (113. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.516
Cevap
100
Favori
476.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cosmic Love

Anket gibi bir şey lazım ameliyat olanların yüzde kaçı memnun kalmış merak ediyorum açıkçası. Ben de bu yaz yaptırmayı düşünüyorum.
    mesajım silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strawberry Fields Forever -- 28 Ağustos 2020; 23:30:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teadrinker

Ameliyattan sonra tam 3. hafta geçti, burnum geceleri yine tıkalı ama sabah kalktığımda burun spreyi kullaninca açılıyor, 2-3 saatte bir sıkıyorum,gündüz biraz daha rahatim fakat gece tıkanıklık oluyor neden anlamadım. Haftaya kontrole gidicem o zaman sonucu yine paylaşırım.

o duyguyu bilirim. Eski mesajlarını okumadım ama bu mesajından yola çıkarak yazıyorum. EStetik ameliyatı olduğunu varsayaraktan;

Tıkanıklıklar çok normal , sakın panikleme. Eczaneden cımbız alıp burnundaki mukusu temizleyebilirsin. Aslında burnunun içinde hala plastik ipler duruyor. Bu plastik iplere mukuslar birikiyor hem de çok fazla birikiyor. Bunları her gece temizleyerek tıkanıklığı engelleyebilirsin. Kesin sonuç 3 ay sonra olacak. Doktor burnundaki tüm plastik ipleri alacak. Bir daha grip olmazsan burnun hiç tıkanmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pegasus J. Crawford

Yok hocam şuan uygun olsa da düşünmem zaten de. Merakımdan sordum geçiyorsa hiç araştırmayayım diye . Böyle nasıl anlatıcam ss'siz bilmiyorum da bir deneyeyim. Burnum simetrik ama kafa atılan noktanın üstü biraz daha çıkık öne doğru. Hani düz inmiyor, orda bir törpülenmesi gereken yer var gibi
    Tam benzer bir fotoğraf buldum aslında. Ablamızın soldaki hali gibi

18 yaşını bekle sonra olursun. Ama 2 kere düşün. İlk 7 gün ölecek gibi olacaksın. Yatalak olacaksın. En ağır ameliyatlardan birisidir bu.
  • mesajım silinsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strawberry Fields Forever -- 28 Ağustos 2020; 23:28:45 >
  • Arkadaşlar yaptırmayı düşünenler, sağlık açısından tabiki burnu tıkalı olanlar eğri olanlar yaptırmaktan korkmayın, 1 ay sonra iyiki yaptırmışım diyeceksiniz:) Benim şuan 9 ay oldu ve çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capoeira19

Arkadaşlar yaptırmayı düşünenler, sağlık açısından tabiki burnu tıkalı olanlar eğri olanlar yaptırmaktan korkmayın, 1 ay sonra iyiki yaptırmışım diyeceksiniz:) Benim şuan 9 ay oldu ve çok memnunum.

varmı tavsiye edebileceğin doktor burun ameliyatta insan korkuyor geçen gün dün yani bir kız vefat etti burun eğriliği ameliyatndan devlette olmuş
  • hocam sormayin ya subatin 20 sinde ameliyat var korkuyorum fena

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion1916

hocam sormayin ya subatin 20 sinde ameliyat var korkuyorum fena

doktor iyise korkma her şey doktorta bitiyor. istanbulda mı oluyorsun
  • aynen hocam lokal anestezi ile olucam kesinlikle ve bu antepde bi kiz vefat etmis o olaydan sonra biraz korktum beyin kanamasi gecirmis ne alaka anlayamadin dogrusu

• Bu istisna bile olsa, anesteziden dolayı olabilen bir durum. Korkacağın bir durum yok kardeşim, ben kendi doktorumu tavsiye edebilirim sana fakat, yinede iyi araştırmanda fayda var.
  • quote:

Bu istisna bile olsa, anesteziden dolayı olabilen bir durum. Korkacağın bir durum yok kardeşim, ben kendi doktorumu tavsiye edebilirim sana fakat, yinede iyi araştırmanda fayda var.

istanbuldamı doktor ne kadar ödedin
  • İstanbulda, 9 ay önce , 4 bin liraya oldum ben.
  • Yalova devlet hastanesinde çalışan KBB Uzmanı İlker Çavuşoğlu hakkında bilgisi olan varmı
  • quote:

İstanbulda, 9 ay önce , 4 bin liraya oldum ben.

doktor adı nedir ? 4 bin lira estetik ile mi yoksa sırf burun eğriliği
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am Tony Montana

quote:

Benim burnum eğriydi, sol kısım kapalı gibi birşeydi hatta, o düzeltildi ve estetikte oldum.Herşey dahil:)
  • quote:

quote:

quote:

Benim burnum eğriydi, sol kısım kapalı gibi birşeydi hatta, o düzeltildi ve estetikte oldum.Herşey dahil:)

Eyvallah burnun güzel olmuştur hangi hastanede oldun aynı durum bendede var eğrilik var estetik düşünüyorum zaten burun eğriliği duzelince hafif burunda düzelme oluyor.

• 24. Gündeyim burnum geceleri hala cok tikaniyor, sabah kalkinca yarim saat temizlik yapıyorum açılıyor.Mukus artık daha katı bu yüzden sumkurmek yetmiyor kulak çubuğu ile müdahale etmek gerekiyor. Gece yatinca yine tikaniyor. 4 gün sonra kontrol var yine yazarim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eyvallah burnun güzel olmuştur hangi hastanede oldun aynı durum bendede var eğrilik var estetik düşünüyorum zaten burun eğriliği duzelince hafif burunda düzelme oluyor.

Çok şükür eskisinden daha iyi:) Sen ilk gittiğinde doktor zaten ne gerekiyorsa onu söyleyecektir, benim ön taraf çok kötüydü o yüzden açık ameliyat oldum, doktor söylüyor yani.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Çok şükür eskisinden daha iyi:) Sen ilk gittiğinde doktor zaten ne gerekiyorsa onu söyleyecektir, benim ön taraf çok kötüydü o yüzden açık ameliyat oldum, doktor söylüyor yani.

sen hangi hastanede oldun onu soruyorum 2 dir daha gitmedim araştırma aşamasındayım iyi doktora gitmem gerek ki sıkıntı olmasın 4 bin tl uygun estetik ile.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sen hangi hastanede oldun onu soruyorum 2 dir daha gitmedim araştırma aşamasındayım iyi doktora gitmem gerek ki sıkıntı olmasın 4 bin tl uygun estetik ile.

Ben dragos vera hastanesinde oldum, ama doktor aslen kurtköy emsey hastanesindeydi, ameliyathane kiraladığı için dragosta oldum.
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.