Şimdi Ara

Bursa'da önerebileceğiniz telefon tamircisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Telefonumun kamerasını değiştirmek istiyorum. Garantisi bitti ve servis 1200 TL ücret istiyor. Aliexpressten kamerayı temin ettim fakat güvenebileceğim bir telefon tamircisi bilmiyorum. Bursa merkez ilçelerde önerebileceğiniz güzel bir tamirci var mı acaba? Sadece kamera değişecek başka bir şeye ihtiyacım yok. Teşekkürler şimdiden

• Bilgisi olan varsa bende öğrenmek istedim. Up!

@phorever buldunuz mu hocam Bursa'da iyi bir tamirci?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursa-nilüfer suryapı avmnin yanında sampoint diye bir telefoncu var orası güzel

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Buldum. Kamerayı yaptırdım gayet memnunum. FSM metro sırasına yakın yerde, Acıbadem Hastanesi'nin karşı tarafında kalıyor. Kardelen İletişim, sahibi Mesut bey. İsterseniz numarasını da verebilirim özelden

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • phorever kullanıcısına yanıt
    Az önce Google Haritalar üzerinden buldum kendisini hocam. Tüm yorumlar 5 yıldız. Acaba fake mi diye işkillendim, sizin yazdığınız iyi oldu birinci ağızdan.

Şurası mıdır?
    https://www.google.com/maps/place/Konak,+Telefoncu+Mesut+(S%C4%B1f%C4%B1r+ve+2.el+Al%C4%B1m+Sat%C4%B1m+Teknik+Servis+Hizmetleri+ve+Aksesuar+Malzemeleri),+Birlik+Sk+No:11,+16110+Nil%C3%BCfer%2FBursa/data=!4m2!3m1!1s0x14ca169e43961fdb:0xa649c2208bbd04c0?utm_source=mstt_1&entry=gps&lucs=47068615,,47075915&g_ep=CAESCTExLjk3LjMwMxgAINeCAyoSNDcwNjg2MTUsLDQ3MDc1OTE1QgJUUg%3D%3D

Galiba yanlış yeri işaretlemişler, dar bir sokak arası çıkıyor. Ama işletme tarifi ve adı doğru sanırım hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 27 Eylül 2023; 23:20:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

Aynen öyle. Dar sokak değil yanlış işaretleme olmuş. Ama fotoğraftaki mekan aynı, hatta Mesut beyin fotoğrafı da var ta kendisi. En iyisi konum attırıp öyle gitmeniz. Ben navigasyon ile gitmiştim Nilüfer'de inip yürüyüp hata yapmışım, araç yoksa en iyisi FSM'de inip yürümek

• Babamın telefonunu yaptırdık, hürriyet merkezde caminin arka sokağında bir yer. Adam akşam 5 te hazır olur dedi, o saatte geldik hazır değil, babam sıkıntı yaratacaktı ki adam fatkedip akşam evinize kadar getireceğim dedi ve getirdi sağolsun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.