Şimdi Ara

Kızın Biri Geldi, Tanıştı (sıcak hikaye)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
13.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha öncede gelen olmuştuda,Bayadır kız meselesiyle pek uğraşmıyordum(2-3 ay kadar aman )
    Hazırlıktan çıktık beraber gittiğim arkadaşlar kaçmışlardı benimde devamsızlık sınırda tek başıma kulaklıklarla yürüyorum tek başıma işte. Kütüphaneye yaklaştım. Bir kız önüme geçti bişiler diyor anlamıyorum kulaklık var çıkarttım efendim dedim adres sorucak sandım bunlar 3 kız yan yana duruyor.
    Ya iktisadi birimlerdemisin dedi yoo dedim.Arkadaş seni daha önce bir kaç kere görmüşte çok hoşlanmış anlatıp duruyordu tanışmak istiyordu filan dedi tamam dedim de yanlız üç kişiler hangisi hoşlanıyor anlamadım Biri "yaa ben utanırım" dedi o heralde. Neyse adın ne filan Onur dedim ben Yeşim dedi.
    Kaçıncı sınıf dedi hazırlıktayım dedim bizde 4 sınıftayız dedi(yuh! dedim içimden). Telefon numarasını verdi çaldırdım bende biraz konuşuruz sonra buluşur konuşuruz dedi .. Tamam görüşürüz o zaman dedim taktım kulaklığı gittim.
    Açıkçası bir bokta anlamadım 3 kişilerdi yeşim hangisiydi "ayy ben utanırım" diyen diye tahmin ediyorum o ise diğer 2 kız ondan daha güzeldi . Beni makara alma ihtimalleride var gibi geldi .Olmasa bile hazırlıkla 4 sınıf arasında çok fark var.
    Telefonu filan varda sazan.avi olmayayım diye mesaj atmıcam o atarsada konuşuruz

edit:yazım yanlışı.Galiba ilk böyle konum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bi50likdaha -- 3 Ocak 2012; 17:12:32 >

• bu devirde ne varsa kızlarda var arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tassa -- 3 Ocak 2012; 17:00:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tassa

bu devirde ne varsa kızlarda var arkadaş

Öylemi dersin
  • böbrek.avi olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Major Depresyon

böbrek.avi olabilir

sazan.avi de olabilir
  •  Kızın Biri Geldi, Tanıştı (sıcak hikaye)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Major Depresyon

böbrek.avi olabilir

şüpelenmiyor değilim .Kız tek gelse inanabilirdim 3 kişi geldiler bak böbrek.avi olabilir
  • Ciddi yorum yapıcak varmı merak ettim
  • inanmış gibi yapalım gider

• Karpuz gibi seni seçmelerine izinmi vericeksin? Bence reddet kendin hoşlandığın birine teklif et :>
  • İşte bu!!! İşte bu!!! Sonunda şampiyon Evet evet doğru duydun sonunda kızların teklif ettiğiniz bize kanıtladın sen
  • Makara yapıyor kızlar söyliyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: flat

inanmış gibi yapalım gider

Keşke koyuluş tarihinede bakaydın zeki kardeşim .
    Ayrıca senin utanıcağın şeyler var koymamıssın profiline feysbukunu.
    Koyucak kadar cesaretim var heralde

• Sende hiç mi ar namus kalmadı? Annen baban seni elin kızın kukularına kamaşullah sokasın diye mi büyüttü
  • Şimdi seninle konuşan kız olmadığına göre seni o kızla tanıştırmadı mı? Ben Yeşim diyen kız o sana soruyu soran kız mıydı? Kızların yanına git ve "Bazı hatalar var lütfen düzeltin" de.
  • okul nedir?
  • arada 4 sınıf farkı var mümkün değil makara yapıyolar gelme böyle oyunlara uyanık ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishFist

quote:

Orijinalden alıntı: flat

inanmış gibi yapalım gider

Keşke koyuluş tarihinede bakaydın zeki kardeşim .
    Ayrıca senin utanıcağın şeyler var koymamıssın profiline feysbukunu.
    Koyucak kadar cesaretim var heralde

http://inciswf.com/tabi_kardes.swf

• quote:

Orijinalden alıntı: Sistemin Kurbanlarıyız

Şimdi seninle konuşan kız olmadığına göre seni o kızla tanıştırmadı mı? Ben Yeşim diyen kız o sana soruyu soran kız mıydı? Kızların yanına git ve "Bazı hatalar var lütfen düzeltin" de.

Abi o ay ben utanırım diyen kız ben yeşim dedi o büyük ihtimalde diğerleri daha güzeldi lan
    Aramızda en az 4 yaş var yaş bence bu iş ama hadi bakalım

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkishFist

quote:

Orijinalden alıntı: Sistemin Kurbanlarıyız

Şimdi seninle konuşan kız olmadığına göre seni o kızla tanıştırmadı mı? Ben Yeşim diyen kız o sana soruyu soran kız mıydı? Kızların yanına git ve "Bazı hatalar var lütfen düzeltin" de.

Abi o ay ben utanırım diyen kız ben yeşim dedi o büyük ihtimalde diğerleri daha güzeldi lan
    Aramızda en az 4 yaş var yaş bence bu iş ama hadi bakalım

Ha o zaman kesinlikle o kız. Kızı beğenmediysen arkadaş olarak takılırsınız işte. Hem onun arkadaş ortamı vs derken arkadaş çevren genişler.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.