Şimdi Ara

Buried (2010) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
134
Cevap
0
Favori
5.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ryan Reynolds filmlerini kaçırmam, izlerim. Klostrofobi yok bende ama var gibi de Çok dar mekan olunca izlerken bile kuduruyorum. Filmi izleyebilir miyim acaba diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thomas_anderson

ilk bakışta, 94 dakika bir tabutun içine hapsedilmiş birini izlemek çok sıkıcı gelebilir ama işte öyle değil; rodrigo cortés şahane sürükleyici bir film yapmış.ryan reynolds'ında harika oynamış.izlenmeli,izlettirilmeli..

Film sürekli tabutta mı geçiyor yoksa Tabuttaki(Reynolds)'nin anılarını filan mı izliyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur*

quote:

ilk bakışta, 94 dakika bir tabutun içine hapsedilmiş birini izlemek çok sıkıcı gelebilir ama işte öyle değil; rodrigo cortés şahane sürükleyici bir film yapmış.ryan reynolds'ında harika oynamış.izlenmeli,izlettirilmeli..

Film sürekli tabutta mı geçiyor yoksa Tabuttaki(Reynolds)'nin anılarını filan mı izliyoruz?

baştan sona kadar tabutta geçiyor.
  • R5 görüntüsü kötü HD ne zaman gelir bilgisi olan varmı.
  • Filmin R5 versiyonunu 2 gün önce izledim ve tekkelimeyle film beni sürükleyip götürdü. Film nasıl geçti anlamadım, ilk başlarda bu film nasıl ilerleycek sadece tabutta geçerse dedim ama gerçekden çok ustaca yapılmış film. 10 numara olmuş herkese tavsiye ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abdullah_C@N

R5 görüntüsü kötü HD ne zaman gelir bilgisi olan varmı.

Yanlış anlamadıysam Blu-ray 18 Ocakta çıkacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur* -- 29 Kasım 2010; 4:07:48 >
  • Kahramanimiz baya zeki biri idi,ne akla hizmet oralara gitmis
  • quote:

Orijinalden alıntı: V

Kahramanimiz baya zeki biri idi,ne akla hizmet oralara gitmis

para için tabi ki
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: V

Kahramanimiz baya zeki biri idi,ne akla hizmet oralara gitmis

para için tabi ki

Demek istedigim bir kamyon soforlugu isine gore fazlasiyla zekiydi,amerikada bir suru is varken orada ne isi var,gercekci bulmadim bu yuzden filmi.
  •  Buried (2010)

BluRay çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneTreeHill -- 22 Aralık 2010; 19:36:27 >
  • Filmi ts blu-ray hd 3d de izlesinz aynı zevki alırsınız çünkü sadece tabutta geçiyor ve ryanın suratı görünüyor psikolojik film sevenler için ideal ben dün izledim puanım 8/10 ryan için izlenir.
  • Güzel filimdı
    hiç umulmadık bir sonla bitiyor

notum:10/9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhat_ps3 -- 9 Ocak 2011; 1:10:25 >
  • Arkadaşlarla beraber gitmiştik, film tek mekanda geçiyor ancak hiç sıkmıyor.
  • Yüklüyorum bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat_ps3

Güzel filimdı hiç umulmadık bir sonla bitiyor
    notum:10/8

Sayende, umulur bir sonla biticek artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: £mre

Buried (2010)

BluRay çıktı.

Ekliyorum hemen bekleidğim bir filmdi zaten,

• bana oda içinde 90 dakika film çek deseler çekemem... ... Fakat adamlar tabutun içinde 90 dakika her dakikası heyecanlı bir şekilde ilerleyen film çekmişler...10/9
  • Ya indircem de cidden kararsızım tabutun içinde ne heyecanı olabilir ki? hadi o da filan tamam da bir de gereksiz gerilim unsurları var mı yok mu?
  • Bende dün izledim gerçekten güzel filmdi.Sonu da güzeldi.Tavsiye ederim.

Sonunu beğendim.Yine kahraman amerika gelip vatandaşını kurtarsa çok saçma olurdu zaten.
    Ben en azından şansımı denerdim bari çıkmak için.En azından şansımı denerken ölürdüm.
    Karısıyla daha önceden konuşsa güzel olurdu.
    Donna kaşarına "Okay, Fuck You" demesi güzeldi.Duygularıma tercüman olan bir sahneydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kulak Misafiri

Yine bir süper amerikan askeri filmi sanırım. Elindeki çakmakla da bütün kendisini gömenleri öldürür heralde

Final sahnesi gayet iyiydi, beklenenin aksine bitmesi değişik olmuş, film'den sıkılacağınızı sanmam, izleyin derim,
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.