Şimdi Ara

Burger gibi Allah belasını vermesin ne iğrenç şeymiş lan bu[Edit geldi] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
0
Favori
7.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • adıyamanda yok ki yiyek okulun çekici tarafı işte, başlasa da gitsek buralardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • granturismo3 G kullanıcısına yanıt
    demek stekhauseda öyle birşey var
    valla şikayet filan etmek gerekir aslında ama
    ne tembel milletizz
  • Burger king mcdonalds gibi yerlerden zaten beklentiniz ne ki? Adı üstünde fast food. Çok lezzetli olması beklenemez.Buralar zaten karın doyurmalık yerler. Hem saglıksız hem lezzetsiz ama ucuz ve pratik olmasından dolayı insanlar tercih ediyor. Yoksa severek yiyeni ve tercih edeni görmedim.
  • Bu sefer doğru yoldasın, memnun kalacağından eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Bu sefer doğru yoldasın, memnun kalacağından eminim.

Bol malzemosu beğendim 14 lira için gayet güzeldi
  • orta boy mu o? gençturkcell indirimiyle bile 15 lira anca oluyor büyük boy bol malzemos
  • 480mrt kullanıcısına yanıt
    Evet, çok da küçük değildi yetti bana. Aç kalmadım en azından
  • köfteci ramiz aga ya gidin fast foodlar gibi kazık fiyat fakat köfte ve hizmet şahane verilen parayı hak ediyor.
  • Kuşbaşılı pideyi hiçbir çeşit pideye değişmem yav canım çekti gece gece

• Tamam sağlıksız olabilir ama lezzetli
  • Subway,carl j.r,arbys,kfc varken bende onlara yanaşmıyorum...
    Gerçi dükkandan dükkana da değişiyor lezzet özdilekte ki ile nişantaşı city's de ki bir olmuyo Arbys de mesela.
  • Kokoreç yiyin la ne burgeri

• quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

Lan yemin ederim midem bulandı şu 23 liralık 2 kişilik fırsat menüsünü sipariş ettirdim ama böyle iğrenç bir şey yok. Buffalo sosmuş barbekü sosmuş yemin ediyorum acayip midem bulandı. Normalde zaten neredeyse hiç yemem, belki 5 6 yıldır ilk defa yedim böyle bi fast food, ve dedim ulan iyi ki de yememişim. Bir daha da ömrüm boyunca bu tür fast food'lara yanaşacağımı sanmıyorum. Eğer benim gibi fast food yemiyorsanız, denemeyin bile. Tek iyi yanı var, o iğrenç tadına rağmen bitirdiğinizde karnınız doymuş oluyor. Ki gidin kıymalı pide kebap vesaire şeyler yiyin hem daha doyurucu hem daha sağlıklı hem besin değeri daha yüksek. Tadından bahsetmiyorum bile. Uzak durun!

Edit:Şimdi de pizza sipariş ettiresim varTavsiyesi olan var mı

Bu sefer de bol malzemos sipariş ettirdim bakam nasıl

Sen yine iyisin birader sen hiç yediğin hamburgerin köftesinin içinden 3 tane taş çıkartınmı hiç?
    Burger kingden bahsediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

İskender, Karadeniz pidesi, Adana kebap dururken bunlar yenmiyo be. İskendere 30 lira versem zoruma gitmez ama bu menülere 10 lira vermek zoruma gidiyo

Karadeniz , Adana kebap Canım çekti
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.