Şimdi Ara

Burger gibi Allah belasını vermesin ne iğrenç şeymiş lan bu[Edit geldi] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
0
Favori
7.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fastfood sıkıntıya bende severim ama o 23 tl lik paketi ne zaman sipariş versem 6-7 ay yiyemiyorum öyle tiksiniyorum. en iyisi ev yemeği filan söylemek yada kebap filan. Birde eve siparişten dolayı oluyor galiba soğumasın diye öyle bi paketleniyor ki hamur oluyor ekmekleri ayrıca her şeyi aynı torbaya koyduklarından dolayı kokular bir birine giriyor.
  • Eksi atanlar yemiyorsa bişey bilmiyorum.He he hepiniz belgesel izleyip , jazz dinliyorsunuz :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bybursa

Ben yemiyorum sizde yemeyin dışarıdan fast food tarzı şeyleri.
    Acıktığınız zaman gidin bakkala bisküvi alında yiyin.

Abi inan ben de et sevmesem, Pamela Anderson'ın dediği gibi ben de vejetaryen olurdum. İnan öylesi daha iyi. Kolay kolay kilo almazsın hem

• 0ops kullanıcısına yanıt
    Ben hayatımdan memnunum. Zaten ete alerjim var. Yediğim an kusarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzcanQQ

Ben hayatımdan memnunum. Zaten ete alerjim var. Yediğim an kusarım.

Nasıl bir alerji, doğuştan mı? Öyleyse neden varmış bu alerji? Yoksa mecaz anlamda mı söyledin???
  • Fast-Food'u sever, Ocakbaşı'na bayılırım.
  • granturismo3 G kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum. Galiba doğuştan. Yediğim an midem bulanıyor. Zaten yer yemez karnıma ağrılar giriyor.
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    hocam sizin konulara nerden bakıcaz var mı toplu bakabileceğimiz bi yer
  • Burger gibi Allah mı
    O da ne ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: retro grey

hocam sizin konulara nerden bakıcaz var mı toplu bakabileceğimiz bi yer

Dostum tüm konularım burada,

http://forum.donanimhaber.com/forumid_2022/tt.htm
  • ogameci kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam
  • Türkiyedeki Fast food pizza restaurantlarıda çok kötü Dominos , sbarro vs

Burger gibi Allah belasını vermesin ne iğrenç şeymiş lan bu[Edit geldi]

bunlar varken kim ne yapsın pizzayı hamburgeri ...

Burger gibi Allah belasını vermesin ne iğrenç şeymiş lan bu[Edit geldi] Burger gibi Allah belasını vermesin ne iğrenç şeymiş lan bu[Edit geldi]

• quote:

Orijinalden alıntı: furkovic

Türkiyedeki Fast food pizza restaurantlarıda çok kötü Dominos , sbarro vs

bunlar varken kim ne yapsın pizzayı hamburgeri ...

Burger gibi Allah belasını vermesin ne iğrenç şeymiş lan bu[Edit geldi] Burger gibi Allah belasını vermesin ne iğrenç şeymiş lan bu[Edit geldi]

Sarma beytiyi çok severim ben de

• Disarda yemek yenmez beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • burgerle doyulurmu atıştırmalık ufacık yemek ve çok pahalı

iskender ye karnın doysun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 29 Ağustos 2014; 18:41:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

Lan yemin ederim midem bulandı şu 23 liralık 2 kişilik fırsat menüsünü sipariş ettirdim ama böyle iğrenç bir şey yok. Buffalo sosmuş barbekü sosmuş yemin ediyorum acayip midem bulandı. Normalde zaten neredeyse hiç yemem, belki 5 6 yıldır ilk defa yedim böyle bi fast food, ve dedim ulan iyi ki de yememişim. Bir daha da ömrüm boyunca bu tür fast food'lara yanaşacağımı sanmıyorum. Eğer benim gibi fast food yemiyorsanız, denemeyin bile. Tek iyi yanı var, o iğrenç tadına rağmen bitirdiğinizde karnınız doymuş oluyor. Ki gidin kıymalı pide kebap vesaire şeyler yiyin hem daha doyurucu hem daha sağlıklı hem besin değeri daha yüksek. Tadından bahsetmiyorum bile. Uzak durun!

Edit:Şimdi de pizza sipariş ettiresim varTavsiyesi olan var mı

Bu sefer de bol malzemos sipariş ettirdim bakam nasıl

Burger King böyle ucuz olsun diye dandik mal yediriyor
    geçen yaz stekhause yedim zehirlendim 40 derece ateşle bir hafta yatmak zorunda kaldım
    bir daha da gitmem o yere

neyse pizza için dominos 1 numaradır tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

burgerle doyulurmu atıştırmalık ufacık yemek ve çok pahalı

iskender ye karnın doysun

Valla Double veya Triple Whopper (büyük seçim), veya Big King XXL (büyük seçim), veya Tendercrisp (büyük seçim) + 8'li soğan halkası ile rahat doyuyordum ben Ama Nisan ayında zehirlendiğim için o günden beri ne Burger, ne KFC, ne de Mc yemiyorum Annem babam izin vermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi granturismo3 -- 29 Ağustos 2014; 18:46:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: peketo96

quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

Lan yemin ederim midem bulandı şu 23 liralık 2 kişilik fırsat menüsünü sipariş ettirdim ama böyle iğrenç bir şey yok. Buffalo sosmuş barbekü sosmuş yemin ediyorum acayip midem bulandı. Normalde zaten neredeyse hiç yemem, belki 5 6 yıldır ilk defa yedim böyle bi fast food, ve dedim ulan iyi ki de yememişim. Bir daha da ömrüm boyunca bu tür fast food'lara yanaşacağımı sanmıyorum. Eğer benim gibi fast food yemiyorsanız, denemeyin bile. Tek iyi yanı var, o iğrenç tadına rağmen bitirdiğinizde karnınız doymuş oluyor. Ki gidin kıymalı pide kebap vesaire şeyler yiyin hem daha doyurucu hem daha sağlıklı hem besin değeri daha yüksek. Tadından bahsetmiyorum bile. Uzak durun!

Edit:Şimdi de pizza sipariş ettiresim varTavsiyesi olan var mı

Bu sefer de bol malzemos sipariş ettirdim bakam nasıl

Burger King böyle ucuz olsun diye dandik mal yediriyor
    geçen yaz stekhause yedim zehirlendim 40 derece ateşle bir hafta yatmak zorunda kaldım
    bir daha da gitmem o yere

neyse pizza için dominos 1 numaradır tavsiye ederim

Valla ben de Nisan ayında Steakhouse menü (büyük seçim) + 12'li soğan halkası + 6'lı tenders (nuggetın uzun ince hali) + böğürtlenli bkool (büyük dondurma) yedim. Ben de zehirlendim. Üzerime titreme gelmesi mi desen, kan ve idrar tahlili mi desen, serum ve kalçadan 6 kez iğne yemek mi desen, hepsi var

• Kediyeyolgösterenadam kullanıcısına yanıt
    İskenderin yanında hamburger, Maserati yanındaki Palio gibi durur.
  • Hiçmi evden çıkmadın be adam? Kaç yaşındasın? Hiçmi arkadaşın olmadı? Hiçmi aktivite etkinlik dönüşü acıktık bir burger atalım diyenin olmadı? Hiçmi görmedin, yaşamadın?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.