Şimdi Ara

Burger gibi Allah belasını vermesin ne iğrenç şeymiş lan bu[Edit geldi] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
0
Favori
7.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar burger yiyecekseniz fenerbahçe'deki tesadüf kafede yiyeceksiniz bir de ekstra et koyun mis gibi olur.

Bu burger mc falan alayı yalan.%40'ı et ise dua edin.Şişiriyorlar eti toplasan 70 gr et anca var.Bir de gıda maddesini basıyorlar ki bir sonraki sefer canın çeksin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: granturismo3

quote:

Orijinalden alıntı: Rider of the Red Horse

Lan yemin ederim midem bulandı şu 23 liralık 2 kişilik fırsat menüsünü sipariş ettirdim ama böyle iğrenç bir şey yok. Buffalo sosmuş barbekü sosmuş yemin ediyorum acayip midem bulandı. Normalde zaten neredeyse hiç yemem, belki 5 6 yıldır ilk defa yedim böyle bi fast food, ve dedim ulan iyi ki de yememişim. Bir daha da ömrüm boyunca bu tür fast food'lara yanaşacağımı sanmıyorum. Eğer benim gibi fast food yemiyorsanız, denemeyin bile. Tek iyi yanı var, o iğrenç tadına rağmen bitirdiğinizde karnınız doymuş oluyor. Ki gidin kıymalı pide kebap vesaire şeyler yiyin hem daha doyurucu hem daha sağlıklı hem besin değeri daha yüksek. Tadından bahsetmiyorum bile. Uzak durun!

Ben zaten Nisan ayında zehirlendim, 1 ayda anca kendime gelebildim! Serumlar, kalçadan yediğim bir sürü iğne, kan ve idrar tahlili, üzerime titreme gelmesi felan. Kabus gibiydi! O gün annemle Bakırköy'deki (Bakırköy'de oturuyorum) Capacity alışveriş merkezine gitmiştik. Orda Burger King'in yanında Green Duck diye bir yer var. Annem orda yedi, ben de aldım tepsimi Burger'dan onun yanında yedim (orda hem sınırsız peçete var, hem de sınırsız ketçap) Yediğim şeyler şuydu. Steakhouse menü (büyük seçim), 12'li soğan halkası, 6'lı tenders (nuggetın uzun ince hali) ve böğürtlenli Bkool (oranın en büyük dondurması). Yediğim hiçbirşeyin tadı kötü değildi, sadece soğan halkaları biraz sertti. Annem bana ''Yeme'' dedi, ben de ''O kadar almışız, yemezsek yazık olur'' dedim ve yedim bitirdim. O günün gecesi bana bir titreme hali geldi. Ertesi gün zor hareket ediyordum, serum verildi. İlaç aldım, ama ona rağmen tekrar doktora kontrola gittiğimizde kanımda hala mikrop oluğunu söyledi. O yüzden birkaç gün (günde 2 sefer hem de) kalçamdan iğne yedim. Bir ara teyzem (annemin kızkardeşi) de yedi (O da Whopper yemiş), o da zehirlendi ama onunkisi bir serumla halloldu. Doktorun dediğine göre soğan halkasından değilmiş zehirlenmemin nedeni, çünkü soğan mikrop kırıcıymış...

O günden beri annem ve babam bana asla yedirmedi, ne Burger'dan ne de Mc'ten. Marketten alıyoruz malzemeleri ve evde yapıyoruz hamburgeri, evde yapılandan hiç zehirlenmedim. Ama MALESEF Burger'ın ve Mc'in tadını yakalayamıyoruz Bazen diyorum anneme, ''Anne, her zaman olacak değil ya, yiyelim artık'' diyorum, o da ''Olmaz'' diyor

hocam kilo kac merak ettim dunyalari yemissiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeminlen aynı kafadayız sen benim ruh ikizimsin
  • quote:

Lan yemin ederim midem bulandı şu 23 liralık 2 kişilik fırsat menüsünü sipariş ettirdim ama böyle iğrenç bir şey yok. Buffalo sosmuş barbekü sosmuş yemin ediyorum acayip midem bulandı. Normalde zaten neredeyse hiç yemem, belki 5 6 yıldır ilk defa yedim böyle bi fast food, ve dedim ulan iyi ki de yememişim. Bir daha da ömrüm boyunca bu tür fast food'lara yanaşacağımı sanmıyorum. Eğer benim gibi fast food yemiyorsanız, denemeyin bile. Tek iyi yanı var, o iğrenç tadına rağmen bitirdiğinizde karnınız doymuş oluyor. Ki gidin kıymalı pide kebap vesaire şeyler yiyin hem daha doyurucu hem daha sağlıklı hem besin değeri daha yüksek. Tadından bahsetmiyorum bile. Uzak durun!

Burger king güzel yapar hamburgerleri falan ama mcdonalds en iyisidir.Mcdonalds'ın big mac yersen pişman olmazsın dostum.

• arkadasa katiliyorum ama şöyle de bir gerçek var .popeyes daki tavuklar köy tavuklarindan 10 kat daha güzel icinde butun zararli maddeler yağlar katiyolar olabilir,köy tavuğu organik filan diyebilirsiniz ama tat konusunda bi gerçek var bide köye gidince bu tavuklari öve öve bitiremiyolar bi geliyo %70i kemikli tüy lü pismemis kart

• hanzas kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Arkadaş bugün ısmarladı "mutlaka denemen lazım" diyerek.
    Ben de "Manyak mısın 17 liraya 2 kişi karnını bir güzel doyurur" dediysem de dinlemedi:
     Burger gibi Allah belasını vermesin ne iğrenç şeymiş lan bu[Edit geldi]

Gerçek et tadı ve lezzeti hemen kendini belli ediyordu. Sanki biftek yiyordum.
    Bugüne kadar yediklerim burgerse bu neydi hala anlam veremedim...

Kutuyu atma lazım olur ayakkabi kutusu gibi zira

• Carls jr. Candır. Hem tertemizler hemde servis şahane... Kaç defa gittim bir defa bile yamuklarını görmedim.

Ama dışarda yemek yersem favorim her zaman iskenderdir...

• köfteleri hep çiğ. eşim yüzünden bazen gidiyorum da tiksiniyorum gerçekten. ne gerek var Allah aşkına.
  • quote:

Dostum ne anlıyonuz bılemedım ama farkettıgın ıyı oldu.eger ole bısey yapcaksam mc donaldan yıyom ama artık yemem.abı zorla arkadaslar goturdu.ne kolasının dadı var ne kendısının(pepsı gbı sevıyesız ıcecegı coca colanın zerosu bıle etmez.net) ıcecgı nede hamburgerı datmın ettı para verdık bosyere.ama bı doner yada bı kebabın kılı bıle olamaz bunlar.net

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: swashbucker

quote:

Orijinalden alıntı: granturismo3

quote:

Ben zaten Nisan ayında zehirlendim, 1 ayda anca kendime gelebildim! Serumlar, kalçadan yediğim bir sürü iğne, kan ve idrar tahlili, üzerime titreme gelmesi felan. Kabus gibiydi! O gün annemle Bakırköy'deki (Bakırköy'de oturuyorum) Capacity alışveriş merkezine gitmiştik. Orda Burger King'in yanında Green Duck diye bir yer var. Annem orda yedi, ben de aldım tepsimi Burger'dan onun yanında yedim (orda hem sınırsız peçete var, hem de sınırsız ketçap) Yediğim şeyler şuydu. Steakhouse menü (büyük seçim), 12'li soğan halkası, 6'lı tenders (nuggetın uzun ince hali) ve böğürtlenli Bkool (oranın en büyük dondurması). Yediğim hiçbirşeyin tadı kötü değildi, sadece soğan halkaları biraz sertti. Annem bana ''Yeme'' dedi, ben de ''O kadar almışız, yemezsek yazık olur'' dedim ve yedim bitirdim. O günün gecesi bana bir titreme hali geldi. Ertesi gün zor hareket ediyordum, serum verildi. İlaç aldım, ama ona rağmen tekrar doktora kontrola gittiğimizde kanımda hala mikrop oluğunu söyledi. O yüzden birkaç gün (günde 2 sefer hem de) kalçamdan iğne yedim. Bir ara teyzem (annemin kızkardeşi) de yedi (O da Whopper yemiş), o da zehirlendi ama onunkisi bir serumla halloldu. Doktorun dediğine göre soğan halkasından değilmiş zehirlenmemin nedeni, çünkü soğan mikrop kırıcıymış...

O günden beri annem ve babam bana asla yedirmedi, ne Burger'dan ne de Mc'ten. Marketten alıyoruz malzemeleri ve evde yapıyoruz hamburgeri, evde yapılandan hiç zehirlenmedim. Ama MALESEF Burger'ın ve Mc'in tadını yakalayamıyoruz Bazen diyorum anneme, ''Anne, her zaman olacak değil ya, yiyelim artık'' diyorum, o da ''Olmaz'' diyor

hocam kilo kac merak ettim dunyalari yemissiniz

bu kadar şeyi bende mideme soksam bende zehirlenirim mamak çöplüğü gibi mide var adamda

hamburger burdan yenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeylerBeyi35 -- 29 Ağustos 2014; 10:28:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

burger king ten bende nefret ettim

burger burada yenir

http://forum.donanimhaber.com/m_84053255/tm.htm

Yapılır mı bu be , pazar günü kesin gideceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: Fumetsu

Bende dün Los pollos hermonosta yedim bi kafa yaptı bende içinde ne kullaniyolarsa artık

• SystemRQ kullanıcısına yanıt
    4 yıldır ne zaman gitsem steakhouse yiyorum. Bi ara farklı bir şey deniyim dedim tadı iğrenç geldi. büyük ihtimalle de arkadaşın yediği odur. Steakhouse tan şaşmayın
  • Kıymalı pide yiyin sağlam bir yerden

• quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

burger king,mcdonalds,popeyes,kfc,pizza hut bunlar berbat yerler denemeyin bile hatta önünden bile geçmeyin. Yemeğin insan üstündeki etkilerini görmek isteyende kasadaki en eski personele baksın. Adamlar yağ olmuş resmen. Yazık ya.

Önerim:
    Fast food yiyecekseniz stackhouse yada carls jr yi,

Pizza için ise little caesar pizza yada dominos birde bilmeyenler için papa jhons var.

diğer yerlerde keşif etmek lazım önerilere açığım.

Dominos berbat.İstanbul'da olanlar için önerim pizzabulls.

Bu arada carl's jr en iyisi gerçekten de. (hand made bugercilerle kıyaslamayın)
  • Mc donald's'dan çeşnili yediğim günden beri Burger'ın kapısının önünden geçmiyorum.
  • İzmir'de Friends and Burgers'tan yedigimden beri ikisinin de kapisinin onunden gecmiyorum.

• Şirinevler burgerkingden mi yedin ? Acayip berbat yapiyorlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: Professional Griefers

quote:

Orijinalden alıntı: Daedra Malthael

Popeyesden ye.

Popeyes kadar pis bi restaurant görmedim. Yemeyin, yedirmeyin

Hayddaaaaaaaaaa

Biraz açıklayıcı olabilir miyiz
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.