Şimdi Ara

Burak Yılmaz ÇİN'de (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
0
Favori
8.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burak'ı hiç sevmem gönderilmesini çok istiyordum ama yerine oyuncu almadan göndermek de nedir? Çok saçma bir hamle olmuş. Umarım iyi paraya satılmıştır bir nebze bizi rahatlatır. Ayrıca Sinan için çok sevindim önü iyice açıldı hadi koçum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuan da ben

• İnşAllah
  • Umuuta verelim yanında
  • oh beee kudurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kudurrrrr
  • 8m euroya gitmis. Kesin bilgi.

• Şükürler olsun kurtulduk
  • OH BEEEEEEEEEEEE. Dertlenmeyin beyler podolski santrafor,sinan sağ kanat,olcan,sol kanat,carole de sol bek.
  • Geç kalınmış bir transfer.Çin takımına geçmiş olsun.

• Yaw sanki Burak kalsa ligde birşeyi zorlayacaktık. Ulaşmamız gereken hedef 3 yada 4. Zaten Burak takıma oyun anlamında bir şey katmıyordu. Tek sıkıntı Poldi yada Sinan'ın sakatlık durumu. O zaman işte kötü olur.
  • Sevinsem mi , üzülsem mi bilemedim.
    1 hafta önce olsaydı da en azından birisini alırdık. Umut'a kalmazdık.
  • Oh oh iyi gitmiş. Ama GS bu gidişle ilk 4'e girmekte zorlanır diye düşünüyorum.
  • bizim gol yükümüzü çeken bir oyuncu var o da podolski mevkisinin illa forvet olmasına gerek yok yani. sinan-sneıjder-poldi üçlüsüyle forvet olmasa bile gol atma sorunu yaşamayız.
  • Podolski oynar en önde.
  • Normalde gönderilmesi gerekiyordu ancak transfer sezonunda iken
    Transfer sezonu kapanmışken en skorer ve takımın as forvetini göndermek intihar
  • Tabi tabi kurtulduk. Kesin Umut degil de forvette Sinan veya Podolski oynar degil mi? Transfer doneminde gitmedi. Sezon sonuna kadar kalmasi gerekirdi. Hope Cloud ile mutluluklar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mutluydum ama eğer 8'e gittiyse yazıklar olsun bu yönetime. Türk Milli Takımının forveti, Türkiye gol kralı adamı 8'e mi satabilmişler? Burak'a da senelik 8 vereceklermiş zaten, inşallah farklı rakamlar çıkar.
  • Beyler umarım bu haber doğrudur. Kulübünde doğrulaması sonucunda bir büyük rakı açarım keyiften. Hem takım 10 kişi oynamaktan kurtuldu, hemde bu dönemde iyi maddi destek oldu kulübe. Burak'ın gidişinde gol yollarında daha etkili olacağız emin olun. 2 adım top süremeyen adamla gol arıyorduk şimdi o bölgeye Sinan monte edilir, ayrıca Selçuk kankisi olmadığından baskı altında kalmayıp daha aktif rol oynar sahada.
  • Güle güle Burak güle güleeeeee

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.