Şimdi Ara

Burak Yılmaz ÇİN'de (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
0
Favori
8.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Umutu forvetten sayma. On forvet diyen zihniyetin canı cehenneme. O yüzden podolski-sinan dedim. Zaten bu sene geçmiş olsun takıma. Bi cacık olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Giderken Selçuk'la Olcan'ı da alıp gitsin.Hem bizi kurtarsın hemde kankalarıyla kumarhaneye gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sagiras S kullanıcısına yanıt
    Orasi öyle de formaliteden de olsa biri lazım oraya. Onların boşluğunu doldurcaksin ama podolskiyle sinann yeri boş kalacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alttan gelir oralara da birileri. Ama iyi ama kötü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gerçekten ne kadar nankör taraftarlarsınız ya
  • Ben çok memnunum valla rüya gibi bir haber gönül isterdiki 10-12 civarına iteleyebilseydik :) bu keşke 1 hafta önce satılsaydi diyen arkadaşlara hatirlatmak gerekirse bu yönetim 3 aylık transfer döneminde bizi oyalayip forvet almayi becerememis bir yönetim. 1 haftada olmasını beklemek biraz komik.

• Umuta kalan bir gs taraftarının bu kadar sevinmesini anlamadım.
    Başkanınız ve yönetiminiz o kadar tecrübesiz ve yanlış işler yapıyor ki kulübü taraftar aklıyla yönetiyor.sabri istenmedi yerine linnes aldılar burak istenmedi gönderdiler hamza istenmedi gönderdiler.ve sportif olarak da ligde ve şampiyonlar liginde tamamen başarısız bir tablo var.burak yılmaz her ne kadar taraftar beğenmese de küfür de etse gs de tonla gol atmıştır ve şampiyonluklarda büyük rolü olmuştur.Ayrıca milli takımın forvetidir.
    Kanat forvet podolski ve burnu kırık umut ile sezon biter mi?gs bu hamle ile sezona havlu atmıştır resmen.3.luk bile zora girmiş uefada şansı kalmamış ve olası bir uefa cezası halinde diğer yıldızlarını da kaybedecek duruma gelmiştir.Bir Fenerbahçeli olarak rakibimin bu kadar aciz bir durumda olmasından rahatsızım.ve taraftarınız da bunları görmeli artık

• Galatasaray'ın forvetini yıllardır işgal eden ultra kalitesiz çakma futbolcu Burak Yılmaz dan bir GS taraftarı olarak nefret ediyordum. Çin malı futbolcu olacak kapasitede bile değil. Çinliler, başka ülkelere çakma mal çakmak neymiş görsünler bakalım. Bide biz çakalım.

Galatasarayımın forveti özgürlüğüne kavuştuğu için çok mutluyum.
  • Bir zamanlar Lazio 12m vermişti. Zararın neresinden dönerse kârdır. Burak'ın hakkında neyse hayırlısı olsun Çin'de.
  • bu nedir yaa izlemeyen pişman olur

https://www.facebook.com/****/videos/1202951656404593/
  • çok iyi oldu çokta güzel oldu
  • Bir Beşiktaş taraftarı olarak, Türk futbolunun böyle bir adamdan kurtulmasına çok sevindim.

• Canok C kullanıcısına yanıt
    Para neyin üstünde?

• West Ham'a gidecekti hani oynayabileceği bi yere gitseydi keşke her şey para değil CL de çeyrek finale çıktığımız zaman gitmesi lazımdı hem daha iyi para gelirdi hemde iyi bir takıma gitmiş olurdu.

Hayırlı Olsun bazıları kurtulduk demiş karalama taşlama yapmış ben yapmam her futbolcunun bir emeği vardır bu görmezden gelinemez adam kaç tane gol attı insaf yav ayrıca o yaştan sonra kendi geliştiren futbolcuda görmedik CL de attığı 8 gol ve 2 sene ust uste Super Lig gol krallığı bunlar basit şeyler değil bir GS taraftarı olarak her şey için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.