Şimdi Ara

BURADA NEDEN 'OPEL' DÜŞMANLIĞI VAR? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
2
Favori
7.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Camur at izi kalsin mantiginda olan uyeler is basinda :) 180hp astra 10 saniye degil 9 saniyede 100km goruyor 140hp astrada 9.9 saniyede 100km,ye ulasiyor 1.5ton agirligi olan aractan daha ne beklenebilir? Otomatik sansizman sizi sarmiyorsa ve performans beklentiniz varsa manuel sanziman alirsiniz bir diger eklemek istedigim sey madem bu kadar performans meraklisisiniz siz devamli zamanmi kasiyorsunuz istanbul parkta yada sadece araclarin brosurlerini ezberleyip konusuyorsunuz? :) yuksek performans beklentileri olanlara OPC modellerine yonelmeleri tavsiye ediyorum..
  • 2000 Corsa kullanıyorum. Alırken bile düşünemezdim bu kadar sağlam ve oturaklı bir araba olacağını. Küçük araç olmasına rağmen inanılmaz bir sağlamlık hissi veriyor. Yılına göre konforlu da. Bir sonraki arabam Japon olacak muhtemelen ama Opel'leri de seviyorum. Üzmedi beni.
  • @wind06 hocam opel,in elinde 1.6 dizel yok suan elde olan 1.7 130hp oda vergi engeline takildigi yuzunden ulkemize gelmiyor 1.6 dizel gelistirilme asamasinda ama onunda 2013den once gelmesi beklenmiyor
  • Sasi ve motor uretemeyene tabi ki kotu derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chevrolet'in amcaoğlu olduğu için chevroletle birlikte giydiriyor herkes. Forumdan tavsiye isterseniz VW'den başka araba alınmaz. VW alamayan başka araç alır gibi bir intiba var. Bir de opelin dedikleri gibi çift kavrama otomatik, 1.6 dizel motor gibi eksikleri var. Onlar da olsa deli gibi satar. Tasarımları çok güzel araçların. GM gamma 2 ve delta 2 paltformlarına geçiş yaptı. Yeni araçların hepsi birbirinden oturaklı ve güzel tasarımlı.
  • OPEL'in tasarım, karoser, iç mekan, fren gibi özelliklerini severim. Fakat motor ve elektrik askamlarını sevmiyorum. Performans ve mekanik sağlamlık açısından beni tatmin etmiyor. Ama çok şık araçlar üretiyor bence OPEL.
  • opel düşmanlığı falan yok bence. Hatta forumda çok tavsiye ediliyor. Sebebi de forumun yaş ortalamasının düşük olması, opelin daha çok gençlere hitap etmesi. Benim düşünceme göre mazda toyotaya varken opele ne gerek var?
  • Insignia,corsa vs. neyse de şu astra foruma göre en kötü c sınıfı otomobil.Özellikle 1.3 dizelse .Tamam kalkışta hantal,düzgün bir otomatik şanzımanı da yok,ama o tasarım başka bir c sınıfı otomobilde de yok.F kasa olsun g kasa olsun h kasa olsun j kasa olsun hepsi çok güzel otomobiller.Bende f kasa da h kasa da vardı hiçbirinden bir memnunsuzluk duymadım.Ama h kasasın yeri bende ayrı.

BURADA NEDEN 'OPEL' DÜŞMANLIĞI VAR?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kagan12312 -- 21 Ocak 2012; 13:13:03 >

• astra h

• bende opel düşmanlığı olmadıgını savunuyorum genelde kullanıcıların sıkıntısı servis konusunda bide gücü yola aktaramama var unutmamak lazım ama sunduğuda genelde tüm kullanıcılara yeterli
    asıl düşmanlık VW grubuna %80 hayranlık %90 japon
  • opel'e kimse laf söyleyemez
    yok sütçü beygiri yok parçası pahalı bunlar hikaye
    opel çok güzel arabalar üreten bir firma
    ben bunu şöyle yorumluyorum:kıskançlıktan dolayı laf söyleniyor
  • Karşılaştığım en aptalca elektronik arızalara imza atan marka genelde Opel araçlarına ait arızalar oluyor. Astra J'nin tipini ok beğensem de uzun vadede güveneceğim araçlar değil Opel'ler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canozpinar

Karşılaştığım en aptalca elektronik arızalara imza atan marka genelde Opel araçlarına ait arızalar oluyor. Astra J'nin tipini ok beğensem de uzun vadede güveneceğim araçlar değil Opel'ler.

hiçbir markanın elektronik arızası yokmu?
    ben bir opel kullanıcısıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurcugum

opel düşmanlığı falan yok bence. Hatta forumda çok tavsiye ediliyor. Sebebi de forumun yaş ortalamasının düşük olması, opelin daha çok gençlere hitap etmesi. Benim düşünceme göre mazda toyotaya varken opele ne gerek var?

opel alman arabası olduğu için gerek olabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantoka

Sasi ve motor uretemeyene tabi ki kotu derim.

kötüleniyor işte bu söylediğini anca gülerim
  • Motorun kendisinden ziyade yan aksamlari sikintili olabiliyor. Cok bahsedilen elektrik arizasini nedense ben hic cevremde duymadim easytronic harici. Yuruyen aksami da biraz sesli calisir genelde.Direksiyon kutulari eskilerden beri bazi serilerde sorunludur.
    Ama sasisinde ne varmis bu Opellerin o kismi anlayamadim bir turlu.
  • @máwci
    4,5 yıldır forumu takip ediyorum
    marka takıntısı olanlar, markanın distribütörü gibi çalışanlar her zaman olmuştur
    size tavsiyem
    bilgilenmek için girdiğimiz bu forumda
    doğru bilgiler aktaran kullanıcı yorumlarına itibar edip
    diğer fanatiklerin yorumlarını görmezden gelmenizdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEHMETXXXX

quote:

Karşılaştığım en aptalca elektronik arızalara imza atan marka genelde Opel araçlarına ait arızalar oluyor. Astra J'nin tipini ok beğensem de uzun vadede güveneceğim araçlar değil Opel'ler.

Elbette var. Hatta kendi kullandığım Mercedes marka araç bile elektrik sistemiyle alakalı bir arıza yüzüden çekiciyle servise gitmişti. Benim demek istediğim bu tarz arızaları en çok gördüğüm marka Opel marka araçlara ait. Çoğu da aptalca arızalar. Bu konuda sabıkalı bir markadır Opel. Sanayideki çoğu usta da böyle düşünüyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MEHMETXXXX

quote:

Elbette var. Hatta kendi kullandığım Mercedes marka araç bile elektrik sistemiyle alakalı bir arıza yüzüden çekiciyle servise gitmişti. Benim demek istediğim bu tarz arızaları en çok gördüğüm marka Opel marka araçlara ait. Çoğu da aptalca arızalar. Bu konuda sabıkalı bir markadır Opel. Sanayideki çoğu usta da böyle düşünüyor.

ama sonuçta opel ve gm

• bence opel vw den daha iyi :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.