Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (714. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.923
Cevap
180
Favori
2.548.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 712713714715716
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vestel istemiyorlar mazimiz kötü vestelle teşekkür ederim .

@mavrich hocam 6688 istanbulbilişimde beyaz olanı o fiyat doğru
    elektorlux ü tahmin ettim alınabilir diye o civarlara bu arada elektorlux te yarım yük yıkama yok onuda elediler
    siemens için peşine aldım fiyat doğru

. başka makinede yok bosch da eledim yarım yük yıkama yokmuş yukarda link verdiğim makinede

malesef tekrar 2 seçenek kaldı . arçelik 6588 vs siemens SN257W00NT şeklinde karar vermem lazım . son karar ikisi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

vestel istemiyorlar mazimiz kötü vestelle teşekkür ederim .

@mavrich hocam 6688 istanbulbilişimde beyaz olanı o fiyat doğru
    elektorlux ü tahmin ettim alınabilir diye o civarlara bu arada elektorlux te yarım yük yıkama yok onuda elediler
    siemens için peşine aldım fiyat doğru

. başka makinede yok bosch da eledim yarım yük yıkama yokmuş yukarda link verdiğim makinede

malesef tekrar 2 seçenek kaldı . arçelik 6588 vs siemens SN257W00NT şeklinde karar vermem lazım . son karar ikisi .
    Hocam merhaba bende bulaşık makinası alma arifesindeyim. Sanırım baya araştırmıştınız siz o yüzden size danışmak istedim. Şu grunding'leri kestirdim ben modeller hakkında ne düşünüyorsunuz? Aslında hepsi aynı gibi ama enerji verimliği farklı sizce fiyat farkına değer mi?

https://www.grundig.com.tr/gdf-5302-s.html A+
    https://www.grundig.com.tr/gdf-6502-i.html A++
    https://www.grundig.com.tr/gdf-9601-i.html A+++

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 20 Ocak 2020; 16:29:14 >

• Selamlar herkese. Silverline markası hakkında bilgim yok. Fiyatı, A++, ses seviyesi, geniş olması vs. ve 5 yıl garantili olması dolayısıyla özellikleri ve fiyatı ile alınabilir gibi duruyor. Tavsiye eder misiniz? Silverline markası ve linkteki makina hakkında bilgi verecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

SILVERLINE SOLO D11039W01 BEYAZ SOLO BULAŞIK MAKİNESİ, A++ ENERJİ, 9 YIKAMA PROGRAMI,46 DB (SESSİZ)

https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/silverline-solo-d11039w01-beyaz-solo-bulasik-makinesi-a-enerji-9-yikama-programi-46-db-sessiz_pdp_522198338#product-detail

• UcanHollandali kullanıcısına yanıt
    grundig bilmiyorum 6588 e benziyor içi vs sitesinden anladığım kadarı ile . arçelikle aynı galiba .bu fiyata 6588 alırım ben şahsen grundig bilgim yok 2 .marka sonuçta
  • 6588 inox aldim arkadaslar bugun daha fazla bekleyemedim artik kurtuldum artik . Tek bi soru soracam yarim yuk bundada yokmus . Yarim yuk olan makinede ,yikama suresi ne kadar suruyor sure olarak tek sorum bu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam kurulduktan sonra deneyimlerinizi paylaşırmışsınız ve kaça aldınız ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali2733

Hayırlı olsun hocam kurulduktan sonra deneyimlerinizi paylaşırmışsınız ve kaça aldınız ?
    teşekkür ederim hocam adlım ve kurtardım artık kendimi bu dertten . ben pek anlamıyorum ama yazarım yinede dilim döndüğünce nasıl yıkadığını .fiyatı yazmasam daha iyi olur
  • bu bulaşık makineleri kaç sefer durulama yapıyor ben çözemedim. üstte paylaşılan vestel kılavuzunda açık açık yazılmış. bosh kullanma kılavuzunda adımlarda bir durulama yazarken arçeliklerde bahsetmemiş bile. bilgisi olanlar cevap yazarsa çok iyi olur.
  • jazzIII kullanıcısına yanıt
    Bosch ta tek durulama mı yazıyor yoksa adım olarak mı hocam? Çünkü benim bildiğim Bocsh larda çift durulama yapıyor.Eksra durulama adeti eklenebiliyor mu bilmiyorum ama ekstra durulama fonksiyonu seçildiğinde ilave tek durulama yapıyor belki litre olarak da daha fazla su alıyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt
    mesela rastgele bir makinesinin kullanma kılavuzu tek durulama olarak derecesiyle birlikte belirtmiş. ekstra durulama ayrı bir özellik, mesela bu makinede yok.
    görüntü koyabilirsiniz?

ekledim, kafamı karıştıran bu.

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ???
    hmm evet dediğiniz gibi adım adım yazmışlar heralde çift durulama olsa vesteldeki gibi derecesi falan farklı olarak yazardılar.

Hangi modelin efendim bu?

Yani attığım vestel modeli çok güzel bügün alacak olsam alırdım 1950 liraya 8 programla makine yoktur sanırsam.

ilavr kurutma durulama falanda var yani.Program adımlarıda güzel.

bu bosch'un 4 programlı bir modelinin kılavuzundan. paylaştığınız vestel gerçekten güzel ama evdekileri vestel'e ikna etmek zor. arçelik grubu durulamayı adımlarda bile yazmamış, muhtemelen o da bir kez yapıyor. karar veremedim.
    niye ki yani?Adamlar son derece başarılı ürünler yaptılar .
    Arıza yönünden şüpheniz varsa diğer markaların yarı parasına 240 tl idi sanırsam +4 yıl garanti yaptırın gitsin.

• Merhabalar,
    Bu kervana ben de katıldım nasipse ev açacağız yavaş yavaş toplamaya başladım.
    Bizim için bulasık makinesinde tek gerekli şey alt kısmının katlanabilir olması(ymış) Tencere yerleştirmek için bu alttaki büyük servis tabağı konulan eyrlerin katlanabilir olan modeli öneriniz var mı? Çamaşır makinesi fıyatına bulaşık makinesi fiyatı almış bizimkiler bugun 2000 TL+ şeklinde de.
    aslında gidip araştırmak lazım önyargılı yaklaşmadan haklısınız. siz vestel mi kullanıyorsunuz? ya da önerdiğiniz modeller var mı?
    yani ailecek gidin bayide bir görün,ek garanti ücretini sorun.

evet vestel 4 sene öncesi amiral gemisi ekomaks 1017x kullanıyorum otomatik kapak açma vs. güzel özellikleri var.

Finish classic kullanıncaya kadar memnun değildik.Sonra clasic tablet , parlatıcı,tuz üçlüsüyle sıfır leke ,su izi ile çıkıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=ca1shb60gwy&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=z1FwAYqwqOU&feature=youtu.be

teşekkür ederim, bayisine gidip modellerini inceleyeceğim.
  • Arçelik 6588 Bulaşık Makinesi

VESTEL Vestel BM-1004 X Vestel Ekomaks Bulaşık Makinesi

ikisi arasında kaldım tercihim hangisi olmalı sizce
  • 
Sayfa: önceki 712713714715716
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.