Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.923
Cevap
180
Favori
2.548.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar biraz önce kardeşimsandalyeyi dewirdi we bulaşık makinesinin kapağnı zedeledi sandalye yani ön sacı ezildi size sorum biz bunu serwisten temin edebilir miyiz bi de tahmini ne kadar tutar? Acil biliyorum bu sorunun yeri değil ama tek yardım alabileceğim yer burası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batu25 -- 20 Ocak 2012; 23:58:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurleyen57

İnşalla haziran ayında evlenicem....Forumu dünden beri baştan aşağı inceledim ve çok yararlı bilgiler edindim yorum yapan herkese çok teşekkür ederim....Forumda yaptığım incelemeler neticesinde (SİEMENS SN26M882) ve (BOSCH SMS58M88) modellerinden birini almaya karar verdim...Peki bu iki model arasında bi tercih yapacak olsanız hangisini ve ne sebeble alırsınız? Cevap yazacaklara şimdiden teşekkür ediyorum....

mağazaların liste fiyatına aldanmayın . liste fiyatının üzerinden en az %10 indirim yaptırılabilir. yoksa netten de sipariş verilebilir.
    bulaşık; 1200 tl civarı, 26m882 veya 58m88 (hangisini uygun fiyata bulursan..)
    ................
    çamaşır;1399 tl civarı, 1000 devir was20763 veya 10s763 (hangisini uygun fiyata bulursan..)
    not:kurutma makinesi de alacaksanız veya kurutma probleminiz varsa 1200 devirden aşağı almayınız, tercihen 1400 devir. 12s763, 24763 veya 14s763, 28763,..
    not: 20461 (1000 devir), aynı makinenin 1200 devirlisi:24461..(imkanları 1300 tl civarı olanlar için iyi bir seçenek.)
    ..................
    samsungun 82 cm genişlikteki modelleri iyidir fakat standart ölçüler 80 cm den fazla olmaz. sıkıntı yaşayabilirsiniz. 70-75 cm modellere bakmak lazım.
    liebherr iyidir. (5113- 4613)
    2100 tl civarı tasarruflu 0.56 kw, arçelik 2488..
    Electrolux ün kombi modelleri iyidir. ENB 44691 X
    Tüketimi nisbeten fazla olmasına rağmen uygun fiyatıyla LG GN-M602 de değerlendirilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 21 Ocak 2012; 17:35:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kutlutore

Çelik taban ve çelik filtreli olarak hangi makineyi tavsiye edersiniz. BSH grubu olursa daha iyi olur.

Çelik taban olmamasının zararları nedir arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: batu25

arkadaşlar biraz önce kardeşimsandalyeyi dewirdi we bulaşık makinesinin kapağnı zedeledi sandalye yani ön sacı ezildi size sorum biz bunu serwisten temin edebilir miyiz bi de tahmini ne kadar tutar? Acil biliyorum bu sorunun yeri değil ama tek yardım alabileceğim yer burası.

Servisten temin edilebilir. Servisten daha evvel de paneli söküp tersinden çekiçle dikkatlice vurarak düzeltmek mümkündür. Çekiçle panel arasına yumuşak bir malzeme konursa daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yahsiman1

siemens SN25M231TR

en son bunu beğendim. 1.049TL fiyatı. ne dersiniz. tabanı çelik midir bunun??

Tabanı ve filtresi çelik değildir. Bence güzel bir makine seçmişsiniz, hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

siemens SN25M231TR

Tabanı ve filtresi çelik değildir. Bence güzel bir makine seçmişsiniz, hayırlı olsun.

eminmisin...ben aldım aynı makinayı ve filtresi çelik....

• Sizinki SN25M231TR mi? SN26M282TR olmasın?
  • SN26M882EU makine almıştım.
    Kılavuzunu incelerken fırın tepsisi yıkamak için " fırın tepsisi su püskürtme kafası" özelliğini gördüm
    Acaba bu özellik benim makinemde de var mı ?

• Kafa makine ile birlikte verilmiyor, aksesuar olarak servisten temin edilebiliyor.
  • quote:

Sizinki SN25M231TR mi? SN26M282TR olmasın?

ewet sn 25m231tr benim makinam...
    4 gün oldu alalı...
    servisede sordum filtresi çelik dedi bana ve ben pek anlamıyorum ama filtre dedigin dişardan bakınca tabandaki delikli hazne deilmi..
    :))
  • Evet, cihazın içinde tabanda bulunuyor.
  • quote:

Evet, cihazın içinde tabanda bulunuyor.

o zaman çelik yani plastik deil...
  • quote:

quote:

siemens SN25M231TR

son anda bunu aldık. inşallah pişman olmayız.
    Vestel BMJ - L503 X Bulaşık Makinesi

• Alınmışa yorum yapmak istemiyorum. Hayırlısı olsun...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: batu25

arkadaşlar biraz önce kardeşimsandalyeyi dewirdi we bulaşık makinesinin kapağnı zedeledi sandalye yani ön sacı ezildi size sorum biz bunu serwisten temin edebilir miyiz bi de tahmini ne kadar tutar? Acil biliyorum bu sorunun yeri değil ama tek yardım alabileceğim yer burası.

Servisten temin edilebilir. Servisten daha evvel de paneli söküp tersinden çekiçle dikkatlice vurarak düzeltmek mümkündür. Çekiçle panel arasına yumuşak bir malzeme konursa daha iyi olur.

Tornavidanın arkasıyla düzeltmeye çalıştık biraz düzeldi ama belli oluyor. müşteri hizmetlerini aradım fiyat hakkında bilgi wermediler son olarak teknik servisi arayıp soracağm.

• bulaşık makinesi konusunda yardım istiyorum...
    BOSCH SMS53M48TR yada SMS43E08TR
    fiyatları uygun 2 model... aslında daha fazla da verebilirim ama sonu yok malum evlilik alışverişi
  • candoğan hocam biliyorsun ki yeni nesil bulaşık makinalarının hepsinde bulaşıkların nemli çıkma sorunu var. en son tavsiyerinle bosch 58m88'de karar kılmıştım. Fakat bu makinayı kullanan 2 arkadaşımdan nemli çıkarttığı yönünde olumsuz yorumlar aldım. Birde bosch'un yeni kampayasındaki 69t58 modelinde ekstra kurutma özelliği var. Bu makina hakkındaki yorumlarını ve kurutma sorunu yaşatmayacak ya da en az yaşatacak makine için tavsiyeni alabilirmiyim?
  • candoğan bey, Siemens SN26M282TR modelinin mikrofiltresi çelik midir?
  • Evet, tabanı da, filtresi de paslanmaz çelik.
  • Candoğan Bey, ilginiz için teşekkür ederim. Bosch un SMS58M82 modeli bu modelle aynı mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.