Şimdi Ara

BULAŞIK MAKİNASI TAVSİYESİ??? (243. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.920
Cevap
180
Favori
2.547.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • candogan ustad
    aynı kampanyada SMS69T58EU indirime girmis
    bir bayi ile konustum-tavsiye etmem dedi
    T serisi cihazlar cok sorunlu-iste su almıyor cok sikayet geliyor dedi
    sen ne dersin bu konuda?
    alınır mı bu fiyata bu makine?
    oldukca yuksek ama bi kez alacagım sonucta
    en iyisi olsun istiyorum
  • 1500 tl üzeri ;
    Siemens 26T293.
    LG D1455CF.
    AEG 99000P.
    (Not: hiç biri 2000 tl den fazla etmez)
    ..............
    AKSİ HALDE 1200 tl civarı 58M88 - 26M282 .
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

1500 tl üzeri ;
    Siemens 26T293.
    LG D1455CF.
    AEG 99000P.
    (Not: hiç biri 2000 tl den fazla etmez)
    ..............
    AKSİ HALDE 1200 tl civarı 58M88 - 26M282 .

peki lordford hocam
    SMS69T58EU nasıl?
    tavsiye eder misin?1900 e..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendirf

candogan ustad
    sen ne dersin bu konuda?
    en iyisi olsun istiyorum

Su almama sorununu hiç duymadım, neden böyle bir sorun olsun ki? Bu seri ile M serisi arasında su alma parçalarında bir fark bulunmuyor.

T serisinin üstünlüklerine gelirsek;

-Zeolit mineral katkılı fanlı kurutma sistemi ile nem emilerek ısıya çevrilir. Böylece aynı kurutma performansı daha düşük enerji harcanarak yakalanabilir.
    -Sepetlerde katlanabilen tabaklık sayısı daha fazladır, bu da değişik yerleştirme şekillerine imkan verir. Çrneğin alt sepete 12 adet kadehi birbirine değmeden dizme şansınız vardır. Üst ve alt sepetteki tüm teller parça parça katlanabilir.
    -İç ışıklandırma sayesinde şık görünüm elde edilir.
    -Ön panelde tuş yerine bilgilendirici ekran bulunur.
    -Tüketim değerleri epey düşüktür.

Yaşayacağınız sıkıntı tüm A+ ve daha verimli olan cihazlarda olduğu gibi kurutma sıkıntısı olacaktır. Bu yüzden kurutmaya olumsuz etkiyen etmenlere dikkat ederek ortadan kaldırmanız gerekir.

*İnanmıyorum 1890TL olmuş, keşke param olsaydı

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

candogan ustad
    sen ne dersin bu konuda?
    en iyisi olsun istiyorum

Su almama sorununu hiç duymadım, neden böyle bir sorun olsun ki? Bu seri ile M serisi arasında su alma parçalarında bir fark bulunmuyor.

T serisinin üstünlüklerine gelirsek;

-Zeolit mineral katkılı fanlı kurutma sistemi ile nem emilerek ısıya çevrilir. Böylece aynı kurutma performansı daha düşük enerji harcanarak yakalanabilir.
    -Sepetlerde katlanabilen tabaklık sayısı daha fazladır, bu da değişik yerleştirme şekillerine imkan verir. Çrneğin alt sepete 12 adet kadehi birbirine değmeden dizme şansınız vardır. Üst ve alt sepetteki tüm teller parça parça katlanabilir.
    -İç ışıklandırma sayesinde şık görünüm elde edilir.
    -Ön panelde tuş yerine bilgilendirici ekran bulunur.
    -Tüketim değerleri epey düşüktür.

Yaşayacağınız sıkıntı tüm A+ ve daha verimli olan cihazlarda olduğu gibi kurutma sıkıntısı olacaktır. Bu yüzden kurutmaya olumsuz etkiyen etmenlere dikkat ederek ortadan kaldırmanız gerekir.

*İnanmıyorum 1890TL olmuş, keşke param olsaydı

eyvallah.bugun baska bir bayiye gidip bakacagm.stok limiti 50 imis sadece!hayirlisi.kurutma problemi derken ,nasil asiliyor?

• Düşük enerji tüketen bulaşık makineleri enerji tüketimini düşürmek için ısıtma enerjisini olabildiğince az kullanmaya çalışır.

Bu yüzden makine ısıtma yaptığı aşamalarda az su alır. Kurutmaya son durulama suyunun sıcaklığı birebir etki ettiğinden ekonomik programları kullandığınızda 20lt su tüketen eski makineler gibi yüksek kurutma performansı elde edemezsiniz.

Ancak makinede bulunan ShineDry tuşuna basılarak ve parlatıcı eklenerek kurutma performansı yükseltilebilir.

Makinenin bunun dışında bir eksisi yoktur, alınabilecek en donanımlı ve kaliteli makinelerdendir.
  • valla yazdıklarını severek okuyorum
    yas olarak benden kucuk old biliyorum ama beyaz esya konusunda ustadsın gercekten
    3 bayi gezdim hicbirinde T serisi yokmus :) abi ust seri pahalı dediler
    sonuncu da gozumu kararttım (senin yazdıklarının verdigi guvenle)once 2079 dedi-bir onceki insertte hakkaten oyleydi
    sonra 1879 old soyledim
    sasırdı baktı; haklıymıssın abi dedi :)
    10 taksite bagladık-bakmadan o kadar para bagladık
    hsonu gelecek yorumları buradan yazarım
    2 prog emektar arcelik e elveda diyecegim sonunda..
  • quote:

Düşük enerji tüketen bulaşık makineleri enerji tüketimini düşürmek için ısıtma enerjisini olabildiğince az kullanmaya çalışır.

Bu yüzden makine ısıtma yaptığı aşamalarda az su alır. Kurutmaya son durulama suyunun sıcaklığı birebir etki ettiğinden ekonomik programları kullandığınızda 20lt su tüketen eski makineler gibi yüksek kurutma performansı elde edemezsiniz.

Ancak makinede bulunan ShineDry tuşuna basılarak ve parlatıcı eklenerek kurutma performansı yükseltilebilir.

Makinenin bunun dışında bir eksisi yoktur, alınabilecek en donanımlı ve kaliteli makinelerdendir.

quantum alacagm zaten.yanina parlatici da alaym o zaman.marka tavsiyen var mi?yoksa cok farketmezmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boshsms 58m82 almaya karar verdim.aranızda internet üzerinden alışveriş yapmış olanlar güvenilir olarak hangi siteyi tavsiye ederler acaba.tek çarşı , beyaz eşyam v.s gibi...
  • quote:

valla yazdıklarını severek okuyorum
    yas olarak benden kucuk old biliyorum ama beyaz esya konusunda ustadsın gercekten
    3 bayi gezdim hicbirinde T serisi yokmus :) abi ust seri pahalı dediler
    sonuncu da gozumu kararttım (senin yazdıklarının verdigi guvenle)once 2079 dedi-bir onceki insertte hakkaten oyleydi
    sonra 1879 old soyledim
    sasırdı baktı; haklıymıssın abi dedi :)
    10 taksite bagladık-bakmadan o kadar para bagladık
    hsonu gelecek yorumları buradan yazarım
    2 prog emektar arcelik e elveda diyecegim sonunda..

T serisini Saturn, Darty, Mediamarkt gibi teknomarketlerin Bosch standından görebilirsiniz. 10 taksitle bu fiyat harika, imrendim gerçekten :) Hayırlı uğurlu olsun. Bence fiyat bu ürün için gayet iyi.

• quote:

candogan ustad
    sen ne dersin bu konuda?
    en iyisi olsun istiyorum

ben de 2,300 TL vererek en iyisi olsun diye T68 almıştım. kurutma sorunu bu modelde bile var. zeolitmiş, shine&dry.mış, bi faydasınıı göremedim.
  • quote:

quote:

Düşük enerji tüketen bulaşık makineleri enerji tüketimini düşürmek için ısıtma enerjisini olabildiğince az kullanmaya çalışır.

quantum alacagm zaten.yanina parlatici da alaym o zaman.marka tavsiyen var mi?yoksa cok farketmezmi

Bence şimdilik deterjan almayın. Aldığınız makinenin içinden 2 adet Quantum tablet çıkacak. Parlatıcı ekleyerek deneyip aldığınız sonuca göre Quantum alıp almamaya karar verirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpion555555

boshsms 58m82 almaya karar verdim.aranızda internet üzerinden alışveriş yapmış olanlar güvenilir olarak hangi siteyi tavsiye ederler acaba.tek çarşı , beyaz eşyam v.s gibi...

yokmu cevap verecek kimse
  • avrupabilisim.com.tr, hepsiburada.com, beyazesyam.com, tekcarsi.com, guzelevim.com gıbı sıteler guvenılırdır.
  • candoğan üstad bu makineyi almaya karar verdim sen ne diyorsun Siemens SN24E830TR Bulaşık Makinasıı
  • Sayın Candoğan bey bana da bir tavsiyede bulunabilirmisiniz.Bütçe 450 - 600 TL civarında.Aile kalabalık değil, makina çok kullanılmayacak.Şimdiden teşekkürler.
  • 600-650 tl aralığında bosch-siemens -profilonun 3 proğramlılarından memnun kalırsınız.
    profilo BM3120EA. ekspres 55 proğramı kullanışlıdır. kurutmasından da memnun kalırsınız.
  • quote:

quote:

boshsms 58m82 almaya karar verdim.aranızda internet üzerinden alışveriş yapmış olanlar güvenilir olarak hangi siteyi tavsiye ederler acaba.tek çarşı , beyaz eşyam v.s gibi...

Merhaba;

İnterntte nekadara buldunuz ve ürünü nakit mi yoksa taksitli mi alacaksınız?Kadıköy'de Bosch mazğası aynı ürünün inoxunu 1.300TL'ye veriyordu.Beyaz rengini de tahminice 1.200'e rahatlıkla alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: trakia_

quote:

quote:

Merhaba;

İnterntte nekadara buldunuz ve ürünü nakit mi yoksa taksitli mi alacaksınız?Kadıköy'de Bosch mazğası aynı ürünün inoxunu 1.300TL'ye veriyordu.Beyaz rengini de tahminice 1.200'e rahatlıkla alabilirsiniz.

58m82 yi peşin fiyatına 1.090 tl ye buldum.fakat başka bi sitede 58m88 nakit fiyatı 1.090 lira.bu daha cazip geldi.başka sitelerde 1.300 lira bu ürün.sitede 58m82 yok.olsa idi baya bi ucuz olurdu sanırım diğer sitelerden.

• 
Sayfa: önceki 241242243244245
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.