Şimdi Ara

BULAMADIM:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar marka farketmeksizin bataryası uzun giden müzik telefonu bakıyorumda uzun zamandır takip etmediğimden hangi model iyidir çözemedim.tavsiyelerinizi bekliyorum.tşkler.iyi forumlar.

• Fiyat aralığının ne olduğunu bilmediğimden dolayı sana Sony Ericsson w995'i önereyim.
  • piyasa PDA doldu taştı galaxys2 alcam batarya 1 gün gidiyor, acaba müzik dinlersem sadece batarya ne kadar gider.
  • onun yerine bi ipod touch al bence, yanına da bi telefon alıp idare edersin
  • öle yapcaz galiba tşk ederim.
  • W715-Aino-W995

Şarjı 3 gün kadar gider, ses de bir numara W995 zaten daha ne arıyosun.

Dokunmatik istesen de W995'den iyi ses veren yok
  • aino ya da w995.
    ben olsam aino alırdım ama. bkz. imza
  • SGS2,yamaha wolfsons ses çipi kullanıyor,en kaliteli ses çiplerinden biri.w995'e bakabilirsin.Fakat illede dokunmatik istiyorsan yakında mix walkman çıkacak sanırım;
     BULAMADIM:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 19 Ağustos 2011; 21:48:20 >
  • piyasada bataryası sağlam telefon kalmamış zaten.önemli olan batarya olduğu için telefon seçmicem beklemekde istemiyorum artıqın 4 sene oldu tel almayalı s2yi hafta içinde alacağım galiba hayırlısı inş. mnn kalırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

piyasada bataryası sağlam telefon kalmamış zaten.önemli olan batarya olduğu için telefon seçmicem beklemekde istemiyorum artıqın 4 sene oldu tel almayalı s2yi hafta içinde alacağım galiba hayırlısı inş. mnn kalırım.

Memnun olmadığım tek şey batarya zaten.onun haricinde mükemmel.
  • işte bnmde merak ettiğim de s2 de müzik dinleme olayı ne kadar acep:)
  • quote:

işte bnmde merak ettiğim de s2 de müzik dinleme olayı ne kadar acep:)

Dünyanın en iyi ses çiplerinden biribe sahip bir telefon.Dolayısı ile ses cok kaliteli.Fakat yanında gelen kulaklıklar cok iyi degil.Yeni kulaklık alman gerekiyor.
  • çok tşk ederim. cihazı bi alayımda kulaklık hiç sorun deil
  • quote:

çok tşk ederim. cihazı bi alayımda kulaklık hiç sorun deil

Bi CX-300 Tadından yenmez vallahi
  • quote:

Orijinalden alıntı: moondalina

onun yerine bi ipod touch al bence, yanına da bi telefon alıp idare edersin

müzik için alıyosan touch al yanınada düşük bir tel al aynen ziyan etme
  • mp3 çalarım var philips yetiyorda hani 2 cihaz taşımamak açısından araştırim dedim. son kararımı verdim artık çok sağolun:)
  • W995 im var tam 1 senedir kullanıyorum , 48 saat gitmiyor şarjı, hele gün içinde telefon görüşmesi yaparsam 24 saat geçmeden tekrar şarja takmak durumunda kalıyorum. Multimedya özellikleri ise zaten tartışmaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

çok tşk ederim. cihazı bi alayımda kulaklık hiç sorun deil

Bi CX-300 Tadından yenmez vallahi

CX-300 fiyatını kesinlikle haketmiyor Ama SGS2 iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultiMance -- 2 Eylül 2011; 13:32:55 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.