Şimdi Ara

Bulacaksanız Böyle Kız Bulun (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
19.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nasıl yani hocam tam anlayamadım ama düşündüğünüz kadar saf değilim 6 yıllık arkadaşımı tanıyayım bir zahmet. Eskiden saftım biraz ama yaşadığım kötü tecrübelerden dolayı gözümü açtım diyebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen bir tornaciya gitte yalama yapan vidaya diş çektir öyle gel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başlığa ilk baktığımda SS vardır sandım ve çıktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 17 Temmuz 2018; 0:51:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelirim şimdilik düşük olduğundan çoğu zaman hesapları kız arkadaşım ödüyor , bazen cebimde param olmadığından sırf onu evine bırakayım diye yakıtıda kendisi koyuyor , çoğu zaman buluşmaya gelirken bana sigara alıyor aşkım gerek yok diyorum ama dinlemiyor , haftada 3 kere evime gelip yemek yapıyor sırf dışardan yemeyip para harcamayayım diye , bu arada çok yakışıklı biri değilim hatta ortalamanın ortasındayim , kız arkadaşım ise gayet güzel biri , demem o ki ; iş zenginlikle veya güzellikle alakalı değil , önemli olan gerçekten birbirini sevmek ve her durumda fedakarlık edebilmek diye düşünüyorum , rabbim herkese böyle bir hayat arkadaşı nasip etsin inşallah ...

Kendinize iyi bakın, sağlıcakla kalın :)

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    SS li konu da açarız bir gün belki

• Yine kızlar milleti birbirine düşürmüş...
  • Yiyici bir kızla takılıyorsam yapmam gerekeni yapar yolu veririm. Roller değişir.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 13 Ocak 2021; 19:44:24 >
  • Ve yine bir kız dokunmasıyla playboy olan erkeğin hazin sonu (DE LimoN)

• quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

adamın eli kız eline değmemiş. kızlar hakkında fikir veriyor
    organına değmemiş. kızlarla oturup kalkıyor. kör la.
  • Daha 20 yaşındasın hayatında çok tecrübe edinecek şeyin var kızın sana yol yaptığını bile anlamayacak kadar tecrübesizsin malesef

• memo84 kullanıcısına yanıt
    vay be maşallah hocam nazar değmesin. Sakın bırakma...
  • Geçen yine kıza limonata ısmalıyorum...

• O da biseymi, kizla ilk defa gorusuyorum, daha o gun tanistim, yanimda nakit yok kredi karti var, kasaya bi geldik kiz zaten parayi cikarmis odeyecek, bende atiliyorum onden odemek icin, bir yaris icindeyiz ki sorma, kasiyer demesinmi kart gecmiyor diye, ben cuzdana nakit bakma bahanesiyle yavas davranirken kiz odedi. Kiz kasar di bu arada, baya da bildigin tiki, ama helal olsun o dedim ozaman.

• Ezik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    6 yıllık arkadaşım niye bana yol yapsın yahu

• Normal kiz arkadaşın zaten ödüyor. En azindan benim kiz arkadaşlarim öyle. Sorun sevgili boyutundaki kis arkadaşın ödeyip ödememesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emperor Karl Franz

Normal kiz arkadaşın zaten ödüyor. En azindan benim kiz arkadaşlarim öyle. Sorun sevgili boyutundaki kis arkadaşın ödeyip ödememesi.
    normal bır arkadasın zaten senden hesap ödemeni beklemesi ilginç olur. Benimde normal arkadaslarımla takılırken hepsi kendi hesabını öderdi ben nezaketen ödeyim derdim sadece önemli olan sevgilin olunca elini cüzdana atıyor mu atmıyor mu onu gormen
  • Trolun kralı.........

• AnadoluEfes kullanıcısına yanıt
    Çok zor bu saatten sonra sevgili olmaları. 6 yıllık arkadaşlıktan bahsediyor. Yanında erkek olduğunu belli etmesi lazım , bunun içinde uzun süreç lazım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.