Şimdi Ara

Bulacaksanız Böyle Kız Bulun (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
19.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 yaşındaki ümit milli tavsiye veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kdndldmsmsmslksm bir de bulursanız böyle kız bulun diyor ahahahaaha sen önce on on beş tane sevgilin olsun öyle söylersin önce tecrübe edin ,) Kapiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genç kardeşimiz önemli bir noktaya değinmiş yanlız. Sevgili olmadığınız kız arkadaşlarınız sizi gerçekten düşünen kişiler olabiliyor fakat sevgili olduğunuz kızlar devamlı sizi yontmak istiyor. Benimde böyle bir kız arkadaşım var, kendimden biliyorum.
  • işte böyle oluyor, ilk seferinde en iyisini bulduğunu filan düşünüyosun.
    her hareketi mükemmel görünüyo gözüne.
  • 20 yaşında,çokça tecrübe edinmiş,hayatın tüm zillesini çekip insanları tanıyan birisinden böyle tavsiyeler almak çok değerli.Teşekkürler
  • Her olaya muhalefet olan adamlara ayar oluyorum. Adam ne güzel fikrini belirtmiş, kendini anlatmış. İlla bi hede hödöleyeceksiniz dimi?

• 20 yaşındayımdan sonrasını okumayacaktım ama baktım 2 satır kalmış okudum onu da

• https://forum.donanimhaber.com/sevgilisi-olmayanlar-kulubu-245-kisi-olduk--124969866

Yakında 244 olacağız yani Masadan eksiliyor dostlarrrrr
  • Şu milli olma kelimesini ortaya ilk kim attıysa boş yapmış cidden, bir kez bile ilişkiye girmeyenlerin ne farkı oluyor ki?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumların bazıları gerçekten ibretlik..
    Tanımadığınız insan hakkında bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak ise büyük bir maharet!!
    Yav bir arkadaş çıkmış kişisel düşüncesini yazmış forumda. Katılıp katılmamak kişilerin kendisine kalmış bir durum. Ancak yargısız infaz yapılmasını ise hiç doğru bulmuyorum. Sonuçta kimse kimseyi sevmek ya da fikirlerine katılmak zorunda değil ancak saygı göstermek zorunda. Bunlar da naçizane benim düşüncelerimdir.

Herkese iyi forumlar dilerim.
  • Okuyun hocam birşey kaybetmezsiniz

• Athlon 840 Kaveri kullanıcısına yanıt
    Aa bende varmışım bu kulüpte, ama 244 kişi kalacağınızın kanısına nasıl vardınız merak ettim doğrusu

• Bulmak değil bulunmak önemlidir. Sözleriniz bile benmerkezci.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Okuyun hocam birşey kaybetmezsiniz
    Takılıyorum öyle alınmadın inşallah, yaşı önemseyen biri değilim yoksa, öylesine yazdım

• Okudum, yaşının gençliğine veriyorum yazdıklarını. Arkadaşken tabi ki kendisi ödeyecek nazını geçiremez sana ama sevgili olduğunda işler değişiyor erkek adam değil mi ödeyecek kafasına girenleri bile var ilk başta hesabı ödetmeyen kızlardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Aa bende varmışım bu kulüpte, ama 244 kişi kalacağınızın kanısına nasıl vardınız merak ettim doğrusu
    Hissediyorum yakında sevgili olabilirsiniz o kız ile.
  • Bende geçen bar da oturdum içiyorum , 3 kişi geldi 2 kız 1 erkek oturdular masaya 1 saat içtiler :) sonra kalktılar çocuk dışarı çıktı 2 kız hesabı ödedi :) ben çocuğun adına utandım...
  • Athlon 840 Kaveri kullanıcısına yanıt
    Yok ya bu saatten sonra olmaz, olacak olsaydı ilk başlarda olurdu o iş

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.