Şimdi Ara

Bugün okulda 15cm çamura battım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2-3 gündür yağmur yağıyordu toprak iyice yumuşamış. Bir ayağım betonda bir ayağım toprakta arkadaşımla konuşuyordum.

Topraktaki ayağımın üzerinde tek ayak durayım dedim. Sen misin duran... Hooop 15cm içe göçüverdim. Sanki kara basarsında göçer ya aynı o şekil. Bir baktım arkadaşlarım bana gülüyor ben de gülüyorum tabi Ayağımı çıkartmaya çalışıyorum çıkmıyor Botum içerde kalır falan diye korktum. Hızla bir çektim ayağım bir çıktı çamur içinde.

Tuvalete gittim çeşmede tazzikli su tuttum bot temizlendi. Sonra ıslak mendille paçalarımı falan bir güzel temizledim. Ama o bahçeden okulun içine ordan da tuvalete gitmek çok zordu. Yolda kim görse kenara çekiliyordu

• Bir de arkadaşlar banka 4 kişi (2 erkek, 2 kız) oturdular. Bir baktım bank komple çamurun içine saplandı. Kıç koyduğumuz yerle çamur arasında 3 cm kaldı iyice gömüldü
  • bataklıkta mı okuyosunuz herkes batıyo.
  • Bizin okulun arkasıda bataklık gibi olmuştu biz mermerde yürüyoduk önden 4-5 kişilik bi tayfa geliyo arkadaşta yol veriyim derken çamura bi bastı bütün ayakkabısı girdi çamura biz koptuk
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkan*16

Bizin okulun arkasıda bataklık gibi olmuştu biz mermerde yürüyoduk önden 4-5 kişilik bi tayfa geliyo arkadaşta yol veriyim derken çamura bi bastı bütün ayakkabısı girdi çamura biz koptuk

Demekki neymiş ? Centilmenlik iyi bir şey değilmiş...

• biraz kilo ver zamanla düzelir
  • Kızlarda gördümü Nuri
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nuri Alço
    Tuvalete gittim çeşmede tazzikli su tuttum bot temizlendi. Sonra ıslak mendille paçalarımı falan bir güzel temizledim. Ama o bahçeden okulun içine ordan da tuvalete gitmek çok zordu. Yolda kim görse kenara çekiliyordu

• quote:

Orjinalden alıntı: Vanilla__

biraz kilo ver zamanla düzelir

yada daha büyük ayakkabı giysin dimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: huseyin16

Kızlarda gördümü Nuri

Ya görseler ne oluuuur, görmeseler ne olur ? Ben hiç kimseye rezil olmam kolay kolay.

Ayyyyyy ayağım çamura battı bütün karizmam gitti düşüncesini güden biri değilim
  • Nuri kızlar gördümü
    Şu senin yeni heyecanlar

Edit:
    Cevap gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Renton -- 22 Eylül 2008; 20:50:33 >
  • Peki ben değişik bir şey atmak istiyorum. Huriler de gördü mü?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Furkan Yağız

Peki ben değişik bir şey atmak istiyorum. Huriler de gördü mü?

Ya okulda huri olsa da beni o halde görse razıyım...
  • Bu arada insanın kendine gülmesi kadar güzel bir şey yok ya Başkasına gülerken çekiniyorsun belki alınır falan diye ama kendime istediğim kadar gülebiliyorum
  • süper ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.