Şimdi Ara

DEBRIDAT ilacını kullanan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
14
Cevap
1
Favori
48.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bağırsak motoru fazla çalışanları yada az çalışanları normal devire sokan bir ilaçmış hiç kullandınız mı? Faydasını gördünüz mü?

• Benim peder kullanir fort olanindan

Eyidir eyiiii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murekkep yalamis

Benim peder kullanir fort olanindan

Eyidir eyiiii

Aynen hocam bana da fort olanından yazmış bağırsaklar tembelmiş al kullan yeğnım der gibi attı önüme
  • Reis fazla çalışıyorsa katı yiyeceksin az çalışıyorsa sıvı ve hafif yiyeceksin. Bende faZla çalışma vardı beyaz ekmek yemeye başladım düzeldi. Sorununu detaylı yazarsan yardımcı olmaya çalışırım kardeşim.

• quote:

Orijinalden alıntı: EdgarDavids

Reis fazla çalışıyorsa katı yiyeceksin az çalışıyorsa sıvı ve hafif yiyeceksin. Bende faZla çalışma vardı beyaz ekmek yemeye başladım düzeldi. Sorununu detaylı yazarsan yardımcı olmaya çalışırım kardeşim.

Hocam günde 2-3 öğün yiyorum normalde insan en az günde bir kere çıkar ben iki günde bir hiç rahatsız da olmuyorum galiba çok yavaş çalışıyor, genelde katı yiyorum ama suyumu eksik etmem öyle, kahvaltıda çay kahve alıskanlığım yoktur yine su içiyorum böyle yani. Birde bilgisayar başı işim 6 7 saat bilgisayar başındayım eve geçince sporumu yapmaya çalısıyorum böyle gün geçiyor işte.
  • tumumut kullanıcısına yanıt
    İki günde bir normal kardeşim şişkinlik, gaz falan oluyo mu. Sporu salonda yapsan daha iyi olur. Katiyi az bişey azalt bence her.ogunden önce yarım tabak ekmeksiz çorba iç.

• Fort kullandım. 1 yıl kadar. Hastalık biraz ciddiydi.

Akdeniz Üni. den bir profesörün hastasıydım. Bırakmak da 5 6 ay aldı. Yavaş yavaş azalttık. Günde 3, günde 2, haftada 3, haftada 2... Şeklinde.
  • quote:

İki günde bir normal kardeşim şişkinlik, gaz falan oluyo mu. Sporu salonda yapsan daha iyi olur. Katiyi az bişey azalt bence her.ogunden önce yarım tabak ekmeksiz çorba iç.

Şişkinlik ve gaz arada oluyor, aslında gideceğim hastahaneye de eriniyorum sağlık ocağında yazmışlardı bu ilacı da anlattım şikayetlerimi bağırsak iltihaplanmış tembeldir falan dedi verdi bunu kullanıyoruz bakalım faydasını görecekmiyim, 2. haftaya başladım şuan bi sorayım dedim kullanan varmı diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hcbolulamda

Fort kullandım. 1 yıl kadar. Hastalık biraz ciddiydi.

Akdeniz Üni. den bir profesörün hastasıydım. Bırakmak da 5 6 ay aldı. Yavaş yavaş azalttık. Günde 3, günde 2, haftada 3, haftada 2... Şeklinde.

Rahatsızlığınız ve şikayetleriniz neydi acaba?
    En iyisi detaylı bi doktor kontrolü kolonoskopi falan. Bunun içinde ozele para bayilman gerekiyo devlette bekle allah bekle

• quote:

En iyisi detaylı bi doktor kontrolü kolonoskopi falan. Bunun içinde ozele para bayilman gerekiyo devlette bekle allah bekle

Valla o yüzden eriniyorum şu yaşıma geldim belki çocukken yapmışlardır da onun dışında daha kan tahlili yaptırmadım hastahaneler beni kötü yapıyor
    İrritabl Kolon (Spastik Kolon)
  • Bu ilacı kullanmaya başladığımından beri aşırı bir halsizlik ve baş ağrısı durumları var. Bayılacak gibi oluyorum, bu durumlar normal midir? kullananlar bir yardımcı olabilir mi acaba?

• Yeni kullanacağım bende buraya debridat kullananların yorumları ve etkilerini görmeye geldim de herkes farklı şeyler söylüyor...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.