Şimdi Ara

Bugün evleniyorum....Edit: Boşandım [:D] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
13
Favori
16.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle...Olmazsa da Olmaz..Ne yapalım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası korkuttunuz beni 9. Yılda evleneceğiz nasip olurasa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angaralı_06

Nasıl becerdin abi nasıl altından kalktın bu sıkıntının. Sevgilimle ayrılalı tam bi sene oldu ama hala aklıma geldikçe beynim yanıyo

Bende sana cevap vereyim. Aşırı duygusalım sevdim mi canımdan önce severim. Nişanlanma aşamasında olmadı benim hatalarımdan dolayı ayrıldık. Çok uğraştım affetmedi. Çalıştığı yere hergün çiçek sepeti yapıp gönderdim bir dönüş bile yapmadı. Beni umursamaması hiç zoruma gitmedi veya affetmeside ama gönderdiğim çiçeklerin üzerine gerek yoktu bile dememesi çok çok zoruma gitmişti. Bana saygısı yoksa bile çiçeklere olması lazımdı. Bir bayanda sıcak bir kalp önceliğimdir. Merhamet bir bayana yakışan en güzel şey bence... o gün bugündür aklımdan tamamiylen sildim. Eminim ya benim kadar çok sevmişsindir ya da az. Ama kendine gel ve emin ol kızlar bu durumları kolay atlatıyor kendini harcama kendine yazık etme.

• Başlığı görünce gevrek gevrek güldüm sebepsizce 9 yıllık kısım mı yoksa 18 aylık kısım mı daha iyiydi peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet_Şahin

Başlığı görünce gevrek gevrek güldüm sebepsizce 9 yıllık kısım mı yoksa 18 aylık kısım mı daha iyiydi peki?

İkisinin de kendine göre iyilikleri vardı.
    Ama sonuç açısından bakarsan 9 yıllık kısım derim. Biz o 9 yıla çok şeyi sığdırdık. 18 aylık kısmın çoğunda evliliği kurtarmaya uğraştık.Anlamadım bişey evlilikten
  • quote:

Orijinalden alıntı: _THANOS_

"Hayat bekar kalarak çekilecek dert değil"

"Edit:Boşandım iyi ki de boşanmışım oh be"

Ah şu cinselliğin gözü kör olsun nasıl da indiriyor gözlere perdeleri...

Kes kurtul

• quote:

Orijinalden alıntı: _CeKoCu_

Açıkçası korkuttunuz beni 9. Yılda evleneceğiz nasip olurasa

Korkmayın... Her ilişki kendine özeldir. Benimkisi bana özel bir tecrübe ve çıkardığım dersleri paylaşıyorum sadece.
    Size tavsiye olarak gelin başına çok para vermeyin sonradan içinize oturabilir
    (Ben vermemiştim büyük tesadüf oldu,verenlerin yalancıyım:)
  • Csb degil bu sscb

• quote:

Orijinalden alıntı: murekkep yalamis

Csb degil bu sscb

Evet öyle ki 2 sene bekledim sırf inandırıcı olsun diye...Ama heyhat yakaladın beni
  • portakal kullanıcısına yanıt
    Ulan sen varya
  • Hocam iyi geldi 5 senelik yeni ayrıldığım kızın yeni sevgilisiyle fotosunu görmüştüm dün. Bi rahatlattın şu insani duygular yerin dibine batsııınnnn

• quote:

Orijinalden alıntı: portakal

Merhaba arkadaşlar,
    Ancak vakit bulabildim yazmaya
    Düğün nasıl geçti anlamadım.Evlilik moduna giremedim daha
    Yaşları soranlar olmuş,yaşım 35 yengeniz 29.Daha çıtırken kaptım gerçi hala çıtır ama.
    Düğün klasik oldu,bol bol oynadım valla pistten indiremediler beni.Düğün dansı da umduğumuzdan çok çok güzel oldu.Sonrasında hayranlarla bol bol fotoğraf...
    Düşünen varsa fazla düşünmesin direk girsin olaya bir abi tavsiyesi(ben biraz ağırdan aldım sıkıntısını da çektim maalesef)
    Tebrik eden herkese tekrar teşekkür ederim.

29 yaşında biri olarak sanırım bir 10 yıl daha evlenmeyi düşünmüyorum bu mesajı yazan bile boşanıyorsa..yok ağa ahir zamanda mutlu evlilik ,define avında bir küp altın bulmakla eş değer

• quote:

Orijinalden alıntı: dynamic222

Hocam iyi geldi 5 senelik yeni ayrıldığım kızın yeni sevgilisiyle fotosunu görmüştüm dün. Bi rahatlattın şu insani duygular yerin dibine batsııınnnn

Eski sevgiline olan öfken azaldıkça onu unutmaya başlıyorsun demektir.Ayrıldığımız kişilere düşman olmak da yanlış bence.Nötrlük iyidir.
    Not:Dün fotosunu görünce ona biraz öfkelenmişsindir diye düşündüm...
  • portakal kullanıcısına yanıt
    Senben

• quote:

quote:

Hocam iyi geldi 5 senelik yeni ayrıldığım kızın yeni sevgilisiyle fotosunu görmüştüm dün. Bi rahatlattın şu insani duygular yerin dibine batsııınnnn

Eski sevgiline olan öfken azaldıkça onu unutmaya başlıyorsun demektir.Ayrıldığımız kişilere düşman olmak da yanlış bence.Nötrlük iyidir.

Öfkelenmemmi hocam. Ayıp ayrilalı 2 ay oldu daha. Geri döndü kabul etmedim eyvallah. Ama bu kadar hızlı olması ilginç yani. İyiki böyle olmuş desemde, bu garip bi duygu .

Edit,,, hocam birde boşanalı 2 yıl oldu diyorsunuz. Peki evlenmiş boşanmış biri olarak bu süreç nasıl devam etti. Şuan daha mı memnunsunuz hayatınızdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dynamic222 -- 3 Mart 2017; 21:32:37 >

• 9 yil boyunca biriyle evlenmeye ugrasirsan 2 senede bosanirsin ikinizde birbirinizi taniyamamissiniz

• quote:

quote:

quote:

Öfkelenmemmi hocam. Ayıp ayrilalı 2 ay oldu daha. Geri döndü kabul etmedim eyvallah. Ama bu kadar hızlı olması ilginç yani. İyiki böyle olmuş desemde, bu garip bi duygu .

Edit,,, hocam birde boşanalı 2 yıl oldu diyorsunuz. Peki evlenmiş boşanmış biri olarak bu süreç nasıl devam etti. Şuan daha mı memnunsunuz hayatınızdan

Yavaş yavaş unutacaksın işte
    Şu an daha memnunum hayatımdan en azından evli kalmaya devam etseydik 2 mutsuz insan olarak evliliği yürütmeye çalışacaktık. Boşanmak zor bir karar ama bazı şeyleri uğraştığınız halde düzeltemiyorsanız ve arada çocuk da yoksa çok da korkulacak bir süreç değil.
    Boşandıktan sonra bir boşluk oluyor ama işte arkadaşlar,çevreniz ve kendinize olan saygınız bu süreci atlatmanıza yardım ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: rusty19

9 yil boyunca biriyle evlenmeye ugrasirsan 2 senede bosanirsin ikinizde birbirinizi taniyamamissiniz

Direk teşhisi koydum diyorsun ama ben de şunu sormak istiyorum.Hadi biz 2 sene dolmadan boşandık.Bir ömrü beraber geçirip çoluk çocuğa kavuşan sonra da ayrılanlar da mı tanıyamıyor birbirini?
    İnsanlar değişir arkadaşım. Bu değişim mutlaka vardır ama az ama çok. Birlikte değişemiyorsan veya birlikte aynı yönde değişmek istemiyorsan evlendiğin andaki kişiyi boşanırken tanıyamadım dersin. Ama sen de evlendiğin andaki sen değilsin ki.Sen de değiştin...Ben böyle düşünüyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmet3976

Hayırlısı olsun diyelim 9 yıl çok uzun hocam yaş kaç ki ?

Ben 3.5 senelik evliyim 2 yaşında oğlum var şimdi sizin yerinize kendimi koyunca çok kötü oldum o kadar zamandan sonra 2 yabancı olmak çok kötü birşey.

Hocam evlendiğimde ben 35 o da 29 idi. Hani erken evlilik de yapmadık. Benim yerime koymayın kendinizi.İnşallah eşinizle çocuğunuzla uzun yıllar birlikte olursunuz.

Anladım hocam İnsallah. Allah herkesin gönlüne göre versin.

• çok özel değilse ayrılma sebebi maddi açılarmıydı yoksa 9 yıllık beraberlikten sonra evlilikte yaşanacak bir şeyin kalmamış olmasımıydı.

uzun süreli bir iliskim var ve beni gerçekten sevdiğine inanıyorum para desen 1 gün var 1 gün yok ama sevgisi hep var 4 yıl oldu çok tartışma oldu genelde 1-2 saat veya sabah kalkınca o günaydın mesajıyla unutuldu halada öyle.

bilmiyorum üni vs. bitti diyene kadar zaten sizin gibi 9 yıl olacak kafadan zaten yaşayacağımız bir çok şeyi birlikte yaşamış artık hayatı rayına oturtma zamanı gelmiş olacak diye düşünüyorum.

fakat yinede korkuyorum evlendikden sonra herşey evlenmeden ki gibi güzel olabilir mi?

sonuçta geçim derdi yok şuanda hafta sonları bazı hafta içleri güzel yemekler süprizler özel günler şuan hayat toz pembe.

ve ben evleniyim 3-5 çocuk yapayım geçinip gideyim düşüncesinde biri asla değilim.

her zaman bir amacı olan eğlenmenin gülmenin en kötü durumdan bile mutlu olabilecek bir şeyler çıkaran biriyim.

geçim derdine düşüp saçları döken köle gibi çalısıp ev geçindirmeye çalısan biri zaten olamam elimizdekiyle mutlu oluruz olamazsak sonumuz sizinki gibi olur.

bu arada not olarak ekleyim bir bayanın (bakire) konusu açılmış çok ayıp dini veya laikliği karıştırmanız çok daha ayıp.

kimi kız vardır kız değildir fakat zamanında kaptırmıştır gönlünü yanlış yapmıştır.

kimi kız vardır bunu sever zaten ona göre ortamı olur ona göre tanışırsın.

kalkıp bu olaylara girmeniz çok ahlaksızca ben bakire isterim değilse evlenmem vb. laf söyleyenlerin çok büyük bir çoğu evlenmeden önce bu işi yapmak isteyenlerdir geri kalan kısmıda tüm kızlarla yatma hayali kurup bakire kız isteyenlerdir :D

insan olsun iyi kalpli olsun yeterli insanın geçmişimdeki hatalar gelecğeindeki tecrubeleridir bir insanı tanımadan önceki yaptığı şeyler yüzünden yargılayamaz suçlayamazsın.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.