Yüzbaşı
21 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 36 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,

Arkadaşımın DACIA Sandero Stepway'inin 80.000 km bakımı geldi ve garanti kapsamında olmadığı için bakımını özel serviste uygun fiyata yaptırmak istiyor.
Tavsiye edebileceğiniz İzmirde özel bir servis var mıdır? Yoksa yetkili servis fiyatı da özel servise yakın deyip yetkili servise mi bıraksın?
Not: Yetkili ve özel servisin bakım masraflarının yakın olup olmadığı konusunda bilgimiz yoktur
Merhaba,
Bu ev sinema sistemlerinden harici HDD'den dosya okuyup oynatabilenleri var mı?Media Player gibi? Misal Bluray destekli bir 5+1,HDD'ye indirdiğimiz bir bluray filmi çözebiliyorlar mı?Yoksa illa orjinal Bluray mi almak gerek?
Teşekkürler...
Merhaba,

Bir tanıdığım geçen sene Ege Sigortadan trafik sigortası yaptırmış ve henüz süresi dolmamış. Geçenlerde iki adet ardarda kaza yaptı(acil durumda hastaneye yetişme telaşıyla)

Bunlardan biri az önce aradı ve sigorta şirketine devlet el koyduğu için hasarın karşılanmadığını söylediler(Arka cam kırıldı)

Bu durumda sigortalılar devlet güvencesinde midir?Ne yapılması gerekir?Anladığım kadarıyla bir güvence fonuna devredilmiş.Camı kendi cebimizden mi karşılamalıyız?

http://www.hurriyet.com.tr/hazine-ege-sigortaya-el-koydu-1-milyon-kisi-sokta-29805888
Merhaba arkadaşlar,

Birader yeni bir çamaşır makinesi alacakmış da "abicim ne alayım"diye sordu bana.Ben Electrolux ewf1286lew almıştım geçen sene bulursan onu al geç dedim amma yengemiz illa inox olsun çamurdan olsun dermiş.Hatta bi de model beğenmişler Samsung wf1804wpu diye...

Dedim yapmayın Samsungtan beyaz eşya mı alınır hele de fırçalı motor bu,sonra servisle başınız belaya girer diye ama beğenmişler işte. İşin özü 1500 lira civarında(mümkünse aşmadan) INOX olacak şekilde eli yüzü düzgün az sorun çıkaran bi makine tavsiye eder misiniz?Kriter INOX başka da yok

Haydi forumdaşlar tavsiye bekliyoruz ailecek
Merhaba arkadaşlar...
Genişliği 70 cm'i aşmayacak ve en 1300 lira civarı dolap tavsiyesi verebilir misiniz? Bütçe en fazla 1400'e kadar çıkabilir 1401 lira deseniz çıkmaz.
Tek önceliği kaliteli olması.Biraz da şık olursa tadından yenmez. No-frost Low-frost farketmez.
Merhaba,
20.000 e kadar (1 kuruş fazla çıkmaz ) otomatik HB araç arıyorum.
İki tane Fiesta buldum aşağıdaki linklerde acaba fiyatı değerlendirir misiniz? Coltlar da aklımda ama geri kaçırma mevzusu var.Benim için sorun değil ama eşim de kullanacağı için ona uygun bir araç bakıyoruz.
Not: İzmirde yaşıyorum onun için bu civarlardan bir araç bakıyorum.İstanbul,Ankara bize gelmez
Her türlü öneriye açığım...

TIKLA-Fiesta 1

TIKLA-Fiesta 2
Merhaba arkadaşlar,
Saat 13:00 de başlayacak düğünümün ardından dünya evine giriyorum.Az sonra çıkıp kuaförden yengenizi alacağım.Gitmeden mutluluğumu paylaşmak istedim. 9 yıllık bir beraberlikten sonra nihayet mutlu son
Şu ana kadar son derece sakindim ama içimde şu andan itibaren tarifi imkânsız bir duygu var.
Sizlere tavsiyem eğer hayatınız geçirebilecek birini bulduğunuzu düşünüyorsanız şartlar da uygunsa hiç durmayın evlenin.Hayat bekâr kalarak çekilecek dert değil
Hadi bana mutluluklar...

İki sene sonra gelen edit: Favorilerime göz gezdirirken buna rastladım. Boşanalı tam 2 sene olmuş ya (Mart 2015). 8-9 senelik bir beraberlikten sonra 18 aylık bir evlilik ve sonrasında ayrılık...Olmadı,yürütemedik.Şimdi ikimiz de kendi yollarımızda devam ediyoruz. İyi ki evlenmişim,iyi ki de boşandım.
Not: Çocuk yoktu,anlaşmalı ve gayet düzgün bir boşanma süreci oldu. Ben hala bekârım malum sütten ağzım yanınca
Hani dolar arttı diye benzin artıyormuş ya,bu dolar bir tek bizde artıyor galiba.Listenin neresindeyiz diye merak etmeyin en alta bi bakın...Bu arada son güncelleme eklenmemiş onu da belirteyim. Her güncellemeyi dolara bağlayan üyeleri de konuda görmek isteriz.(aklıma "nicknick" geliyor mesela) Belki bu kadar insanın göremediği birşey gösterir de bu gece rahat uyurum.Ha bu arada bizden üstte olan ülkelerin alım gücü olayına hiç girmiyorum.

MART 2012 itibariyle Kurşunsuz Benzin fiyatları (Euro cinsinden cent olarak )

Orjinal link: TIKLA
Yolsuzluk suçlamaları nedeniyle dokunulmazlığının kaldırılması istenen Almanya Cumhurbaşkanı Christian Wulff istifa etti.Adamın suçlandığı şeylere bakınca niye Türkiyede herşeyin yapanın yanına kâr kaldığını görüyoruz.Bir yanda 41 kişinin öldüğü Tren Kazasının sorumlularını 7.5 senede bulamayıp dava düşürten bir devlet,diğer yanda otel odasının masraflarını arkadaşı ödedi diye istifa eden bir C.başkanı...Bizim ülkemizde böyle bir şeyi hayal bile etmek mümkün mü?

Ha bu arada Sümeyye'ye 20-25 gibi gitmesi lazım olan paralar sağ salim ulaştı mı?

KAYNAK
Merhaba arkadaşlar.Bir bayan tanıdığım araba almaya niyetleniyor ve linkteki aracı da uzaktan bir tanıdığı (ilk sahibi) satıyormuş.Km'si ve ilanda yazan detayları doğru kabul ediyoruz.Özenli kullandıkları biliniyor.Linke tıklamak istemeyenler için kısaca özelliklerini vereyim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-golf-sahibinden-1998-golf-comfort-otomotik-32312669/detay

-Volkswagen Golf 98' model 1.6 Comfortline (Kırmızı)
-Otomatik vites
-LPG'li
-130.000 km
-LPG kiti Lovato
-17.000 TL son fiyat

Almak isteyen kişi bayan olduğu için otomatik vites ve Hatchback olması ona cazip geliyor.Sizce bu araç alınası mıdır?Yok bu model yılına bu para bağlanmaz diyorsanız alternatif olarak bu fiyatı geçmeyecek önerileriniz var mıdır bayan kriterlerine göre?

Not:13-15.000 civarı kredi çekilip alınacak.
Hakkında
Forum İmzası:
Ben bilmem,beyim bilir...
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.391
İkinci El Bölümü Mesajları: 118
Konularının görüntülenme sayısı: 119.608 (Bu ay: 256)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 214 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.