Şimdi Ara

Bu yaz sosyalleşmek.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kısaca: hiç arkadaşım yok konuşabileceğim kimse yok ve bu yaz artık sosyalleşmek istiyorum.
    hiç arkadaşımın olmamasını nasıl başardım: ben İzmirliyim ama bir kaç yıl evvel zorunlu olarak İstanbul'a(sağlık problemleri) geldik.
    sağlık problemleri ile uğraşırken sosyaleşemedim. sonunda bu yıl bitti sağlık problemlerim. şimdi iyiyim sosyaleşmek ve biraz insan arasına karışmak istiyorum bıktım evin ve hastanenin duvarlarından. esenyurt da oturuyorum ve mahalledekiler ile pek arkadaşlık yapabileceğimi sanmıyorum.
    neyse çok konuştum bana ne gibi önerileriniz olur? İstanbul'u da çok gezemedim bu yaz gezmeyi düşünüyorum.
    not. spor doktorlar tarafından yasak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle geçmiş olsun. İmkanın varsa ingilizce kursuna vs yazıl. ben kursa giderken habire aktivite yapıyorlardı yok sinema yok bowling filan. benzer bir gruba denk gelirsen baya bir insanla tanışabilirsin.
  • Tiyatroya gitmek istiyorsum ama devlet tiyatrosunun tiyatro sezonu bitmiş. Özel tiyatrolar da pahali oluyor. @Gielenberg
    Ciddi misin?
    @Bay Muhalefet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İzmirli Samuray -- 8 Haziran 2017; 14:36:39 >
  • Öncelikle sağolun. Bir ingilizce kursu ariyorudum hala bulamadim bulabilirsem ingilizce kursuna başlayacağim.

• quote:

Orijinalden alıntı: İzmirli Samuray

Tiyatroya gitmek istiyorsum ama devlet tiyatrosunun tiyatro sezonu bitmiş. Özel tiyatrolar da pahali oluyor. @Gielenberg
    Ciddi misin?
    @Bay Muhalefet

evet ciddiyim arkadaşın olurum.
  • up
  • Valla ben de her yaz deniyorum ama olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maddi durumun iyiyse öncelikle ingilizce, sonra da dans kursu. Dans kursunda direk sosyalleşme. İngilizcede hem kişisel gelişim hem sosyalleşme. İkisi de en iyi seçenek.
  • Gsb'nin gençlik kampları var onlara başvuru yapabilirsin.
  • boşuna çabalama bu yazda aynı geçicek. İşe gir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.