Şimdi Ara

Bu vuruşu yapan C.Ronaldo olamaz! (Video)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sporxtv.com/futbol/ispanya/ne-yaptin-ronaldo-yakisti-miSXTVQ25780SXQ

Ne kadar özenti bir şahsiyet olduğunun bir kanıtı daha.

• Artık kimse senin mesajlarını önemsemediği için cevap bile yazmıyor
  • Evet hadi gülelim.
  • Hazırlık Maçı bu hatırlatırım...
  • Aynı Ronaldo Hertha Berlin'e şunu attı:
  • @Vaudeville; her olayda Messinin frikiğini yazmayı biliyordun ama.Ben de aynı Messi R.Madrid'e şunu attı deseydim komik olurdu.Ama senin kadar komik olamıyorum.Şuan dünyanın en iyi 7. futbolcusuyla takılın siz.An itibariyle resmi olarak ilk 3'te olmadığı işin 7. dememin doğruluğunu yargılayamazsınız.Ha ilerde (Messinin gölgesinde, o buna mahkum) yine 2. olur o zaman 2. deriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackfield

@Vaudeville; her olayda Messinin frikiğini yazmayı biliyordun ama.Ben de aynı Messi R.Madrid'e şunu attı deseydim komik olurdu.Ama senin kadar komik olamıyorum.Şuan dünyanın en iyi 7. futbolcusuyla takılın siz.An itibariyle resmi olarak ilk 3'te olmadığı işin 7. dememin doğruluğunu yargılayamazsınız.Ha ilerde (Messinin gölgesinde, o buna mahkum) yine 2. olur o zaman 2. deriz.

Sen istediğini demeye devam et. Sonuçta bu sene ilk üçe girdiği için gerisinin bir önemi yok.
    Messi'nin frikiğini yazarım, sen Ronaldo'ya laf edersen de bu golü koyarım çünkü Messi hayatında bu mesafeden şut bile çekmiş değil oysaki Ronaldo gol atıyor. Messi o mesafeye topu normal bi şekilde bile atamaz, gücü yetmez. Çelimsiz yazık.
    Biz Messi'nin frikiğini eleştirebiliriz çünkü hiç atamıyor (bunu dedim diye Messi'nin kariyerindeki topu topu bir iki frikiği koyar şimdi). Ronaldo ise bir sürü atarken bir tane hata yapmasında bir sakınca ya da sorun yok. Üstelik bu turnuva bile değil hazırlık maçı.

Her neyse, sana laf anlatmak gibi bir şansım olmadığından uzatmıyorum. Üstte paylaştığım videoyu seyrederek Barça'nın hiç yapamayacağı bir olayı görmenin keyfini yaşamaya devam etmeni tavsiye ederim.

• Peki frikik ustası Ronaldo her maç ortalama 2 frikik kullanırken nasıl oluyor da tüm maçlarla beraber 50 maçı bulan bir sezonda topu topu 5-6 frikik golü atabiliyor?Ve aynı adamın geçen sene Messiden daha az ceza sahası dışından golü var ne kadar ironik değil mi?
    Ve İspanya liginde en isabetsiz şut çekenler arasında.

Messi en azından penaltı kaçırmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaudeville
    Her neyse, sana laf anlatmak gibi bir şansım olmadığından uzatmıyorum. Üstte paylaştığım videoyu seyrederek Barça'nın hiç yapamayacağı bir olayı görmenin keyfini yaşamaya devam etmeni tavsiye ederim.
  • Xavi,Villa ve Alves'in epey frikik golü var.Hatta FM2011'de bile C.Ronaldo ve Xavinin frikikleri yanılmıyorsam aynıydı.İkisi de 17.Hani 2009'da Ronaldoyu ağlatan bir maç vardı.Orta direkten dönmüştü de farka gitmemişti maç.Hatırlarsın.Bir de 169'luk Messi kafa golü atmıştı
  • Anlama kapasitende ciddi sorunlar var, bir doktora git istersen.
    Mahalle kadınlarında bile bu kadar çene yoktur be birader. Yazık sana ya.
  • quote:

Xavi,Villa ve Alves'in epey frikik golü var.Hatta FM2011'de bile C.Ronaldo ve Xavinin frikikleri yanılmıyorsam aynıydı.İkisi de 17.Hani 2009'da Ronaldoyu ağlatan bir maç vardı.Orta direkten dönmüştü de farka gitmemişti maç.Hatırlarsın.Bir de 169'luk Messi kafa golü atmıştı

Xavi pire ferhata bile kafa golu attirir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRansilvania*

quote:

Xavi,Villa ve Alves'in epey frikik golü var.Hatta FM2011'de bile C.Ronaldo ve Xavinin frikikleri yanılmıyorsam aynıydı.İkisi de 17.Hani 2009'da Ronaldoyu ağlatan bir maç vardı.Orta direkten dönmüştü de farka gitmemişti maç.Hatırlarsın.Bir de 169'luk Messi kafa golü atmıştı

biz de onu diyoz işte xavi attırıyor. messi'nin bi numarası yok.

• Ronaldo'nun bu vuruşu yapması tam bir rezalet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KEN!

quote:

Orijinalden alıntı: TRansilvania*

quote:

biz de onu diyoz işte xavi attırıyor. messi'nin bi numarası yok.

Peki yine aynı Manchester'a ceza sahası dışından gömdüğünde Xavi mi attı pası?
    Yada Madrid defansını yarıp geçtiğinde?
    O zaman Ronaldoya da Mesut attırıyor.Yada geçen Kral kupası finalindeki kafa golünü koydunuz.Di Maria o mükemmel ortayı yapmasa atamazdı.Di Maria ve Mesut attırıyor.Ronaldonun bir numarası yok

• quote:

Peki frikik ustası Ronaldo her maç ortalama 2 frikik kullanırken nasıl oluyor da tüm maçlarla beraber 50 maçı bulan bir sezonda topu topu 5-6 frikik golü atabiliyor?Ve aynı adamın geçen sene Messiden daha az ceza sahası dışından golü var ne kadar ironik değil mi?

tamam ronaldo 5-6 atıyo bı sezonda ... 7 atanı goster bakayım ?

fmde özelliklerini soylemen gene tam bir komedi , çocuk bu adam daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayarsız Enerji -- 9 Ağustos 2011; 19:31:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayarsız Enerji

quote:

Peki frikik ustası Ronaldo her maç ortalama 2 frikik kullanırken nasıl oluyor da tüm maçlarla beraber 50 maçı bulan bir sezonda topu topu 5-6 frikik golü atabiliyor?Ve aynı adamın geçen sene Messiden daha az ceza sahası dışından golü var ne kadar ironik değil mi?

FM'de o özellikleri belirlemek için takımların transfer yapmak için çalıştırdıklarından daha fazla scout çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayarsız Enerji

quote:

Juninho?Beckham?Sneijder?Totti?Del Piero?Rivaldo?R.Carlos?Kariyer ortalamalarına bak bakalım.Alex bile bu sezon epey frikik golü attı.
    Ayrıca FM olayına gelirsek..Günümüzün ünlü futbolcularına ekşide bak bakalım, ilk mesajlar hep FM'de keşfettim süper yetenek tarzı mesajlardır.Ronaldinho,C.Ronaldo,Robinho vs.FM oyuncu potansiyelini mükemmel kavrayan bir oyun.Hatta ben bir takımın başkanı olsam FM çalışanlarını scout olarak alırdım.Kim araştırıyorsa artık futbolcuları.Yanılma payları çok düşük.

• bbu saydıklarından herhangi birinin bu sezon veya geçen sezon attığı 7 frikik golünü göster bakayım
  • Juninhonun bir sezonda 15 civarı frikik golü atmışlığı var bir yerde okumuştum.15den fazla bile olabilir.Zaten gelmiş geçmiş en iyi frikikçi olarak görür pek çok otorite.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.