Şimdi Ara

Bu ülkede bir şey olacaksın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
3 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Ya yıllardır bu ülkede kadın olmayacaksın edebiyatı yapılır da ben her gün keşke kız olsaydım diyorum.Facebookta fake bi hesap açıp evlenme gruplarına girmiştim 1 günde 1300 küsür kişi istek atmıştı bi de forumda deniyeyim dedim.

1 saatte 121 kişi profile tıklamış,açtığım konu da 3 sayfa olmuş.20 yıllık hayatımda anne-babam bana bu kadar ilgi göstermedi lan,mükemmel bir şey Bu ülkede bir şey olacaksın  Şu facebooktaki istek atanların her birinden 2 lira istesem oturduğum yerden asgari ücreti çıkarırım. 1 ay bi yerlerini yırtıp kazanacağın parayı 2 foto atıp kazanabilirsin bir de kadın olmak şöyle zordur derler

Bu ülkede bir şey olacaksın

Üfler ifşalamasa 2 günde 5 bin kişi falan tıklardı herhalde Bu ülkede bir şey olacaksın 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikolojik Deli -- 9 Nisan 2021; 23:44:49 >

|
    |

• Hocam çok çalışman lazım.

Profil fotosunu çok basit seçmişsin, direkt fake kız yazınca en üstlerde çıkıyor.

Neyse birdahakine artık.

• Hocam çok uğraşmadım zaten nasıl bi tepki alıcam merak ettim,biraz da işsizlik can sıkıntısı Bu ülkede bir şey olacaksın 

• Bu ülkede bir şey olacaksın 

• Kız fotosu yerine animemsi çizimler koy mal bulması kolay olur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Başbilen kullanıcısına yanıt

Facebookta kimse fark etmemişti de forumun Sherlockları affetmiyor Bu ülkede bir şey olacaksın 

• Forumun IQ ortalaması 115
    Facebook IQ ortalaması 98
    Normal yani

• ulan kaç yıldır üyeyim. büyük sükse yapan, öne çıkan konularda top 3'e giren konularım oldu. o bildirim yerinde 9+ göremedim :( demek kız olmak böyle bişeymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old Mac New Clip -- 10 Nisan 2021; 1:11:32 >
  • Ufff karıya bak

• Boşuna dememişler dünya kadar malın olacağına fındık kadar.... olsun
    9 yılda 1.5 bin kişi profiline tiklamis buna 1 saatte 150 kişi :)

• Bu ülkede bir şey olacaksın  kahkaha attım ya

• Bu yüzden artık kadınları suçlamayı bıraktım. Onları bu duruma getiren ağzı salyalı şekilde onların peşinde koşup da gurur ve değerleri kenara itip sülük gibi yapışan hemcinselerimizdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Old Mac New Clip

ulan kaç yıldır üyeyim. büyük sükse yapan, öne çıkan konularda top 3'e giren konularım oldu. o bildirim yerinde 9+ göremedim :( demek kız olmak böyle bişeymiş

kız olmak mı kızzz kızzzzzzzzzzz nasıl bir şeydir acaba kızzzzzzzzzz olmak kızzz ahahahahah

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.