Şimdi Ara

Bu tercih dönemi ne karın ağrısı bir işmiş ya...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gündür derinlemesine araştırıyorum neler olabilir diye. Çok bunaldım yaw. Sıralamaya bakıyorum artmalar var rehberlikçiler bu sene farklı 20 25 puan yukarsını da yazın diyor. Kuscam artık ya anlamadım gitti nası olcak bu sene

• quote:

Orjinalden alıntı: AcHy

2 gündür derinlemesine araştırıyorum neler olabilir diye. Çok bunaldım yaw. Sıralamaya bakıyorum artmalar var rehberlikçiler bu sene farklı 20 25 puan yukarsını da yazın diyor. Kuscam artık ya anlamadım gitti nası olcak bu sene

5 puanı anladıkta hadi 10 puan olsun 25 puan
  • Bunlar tatlı heyecanlar gençler
    demek isterdim ama durum aynı
  • ya sen ne diyorsun ben kendi dönemimi anlatayım sana...

sınava hazırlık sürecim sancılı geçti sınav yaklaşınca stres artışı da cabası...

sınavdan sonra kaç gelir ki acaba aşağı yukarı stresi yaşamaya başladım acaba şurası tutar mı burası tutar mı diye...

puanlar açıklanınca da nereleri yazayım stresi başladı tercihlerden sonra da acaba hangisi tutar açıkta kalır mıyım stresi bastı...

öss sezonu stresli bir sezondur vesselam yerleşene kadar rahat yok adama...
  • İzmir gibi bir yerde şu sınav şeyi yüzünden daha 2 kere denize gittim
  • benim bi tanıdığın üniye başlamadan önce saçları dökülmeye başlamış üni bittiğinde baya dökülmüş mastır yaparken bi o kadar dökülmüş şuan kel

not: bilkent de finansla ilgili bi bölüm okumuştu tam olarak şuan hatırlamıyom bölümü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasberny -- 15 Temmuz 2009; 11:24:36 >
  • 20-25 puan olayını aşırı sallamış. Sıralama da puana göre yapılıyor. 20-25 puan üstü demek, aşırı derecede fark atan bir sıralama demek yahu. O kadar bir gerileme olamaz. Yani burada bırakın sıralanın önemli olmasını, puan olayı bile kasar.

Ek olarak, bu tür sıralama, gelip gelmeme olasılıkları gibi şeyler üzerine yapılan tartışmaları 2009 ÖSYS tercih kılavuzunu aldıktan ve yeni kontenjanları gördükten sonrasına ertelemenizi öneriyorum. Ne olacağı hiç belli olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 15 Temmuz 2009; 15:43:46 >
  • Psikolojinize dikkat edin. Ciddiyim bu kadar stres bünyeye zarar
  • aynen tercihler sırasında psikolojisi çabuk bozuluyor insanın. sakın psikolojik hastalıklara yakalanmayın gülün eğlenin.
  • sorma ya ben artık zar zor uyuyorum kafamı yasladığımda kafamdan bölümler puanlar sıralamalar kontenjanlar çıkmıyo valla.Şu kılavuz çıksa biraz rahatlıcam da
  • Hayatımızın en stresli dönemi bu dönem herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: s_i_y_a_h

İzmir gibi bir yerde şu sınav şeyi yüzünden daha 2 kere denize gittim

hacı bende samsundayım deniz ayağımın dibinde daha hiç giremedimm
  • Ya harbiden stresli bi şeymiş. Kararsızlar için daha stresli bi de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.