Şimdi Ara

Roaccutane ve Aferin ilaçları.. (acil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
27.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YÖNETİCİLERE : " Sağlık bölümündeki ana konuya yazmama rağmen 2 gündür cevap gelmiyor. Kısa süre müsade ederseniz.. cevabımı almam için.."

Arkadaşlar fena hasta olmuşum, grip, boğaz.. Bana bu konuda yardımcı olabilecek tek ilacım "Aferin" adlı ilaç. Hep işe yaradı.. Fakat şu sıra ROACCUTANE ilacını kullandığım için Aferin ilacını içip içmemekte kararsız kaldım. Acaba bu ilacı içsem bir yan etki oluşur veya zarar verir mi?

Bilgilendirirseniz sevinirim , teşekkürler.

• bende roaccutane kullanıyorum. Yanında agumentin içiyordum..Doktor içme demişti ama..Birşey olmaz sanırım
  • ilacın içindeki kağıtta ne tür ilaçlara karşı yan etki yaptığı yazar bi oku
  • Sorunun cevabını bilmiyorum ama bu A-ferin kutsal bir hap.

Yatarken bir atıyorsun, sabaha bomba gibi.

Geçmiş olsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eh®imeN

Sorunun cevabını bilmiyorum ama bu A-ferin kutsal bir hap.

Geçmiş olsun..

Harbiden öyle mi
  • Valla ilaç aferin değilmiş, Theaflu gibi birşey. İlacın içinden çıkan kağıdı okudum öyle bi uyarısı yok. Şimdi içeceğim, saat 12 de de roac 'ı içicem..

Hakkınızı helal edin
  • oradan mektup yaz bize
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kobe Bryant

oradan mektup yaz bize

ayıpsın hocam, mektubumu esirgemem...
  • quote:

Orjinalden alıntı: RevidaL

quote:

Geçmiş olsun..

Harbiden öyle mi

Aynen öyle.

• eczane ve ya doktora sor kardeş
  • quote:

Geçmiş olsun..

aslında tam tersi..aferin içince istemesen de zaman ne olursa olsun yatıyorsun zate mışıl mışıl
  • bu aferin dediğiniz sarı bir antibiyotik dimi sivilce derdi olanlar antibiyotikleri dikkatli kullanmalı yada hiç kullanmamalı doktor sa neden dedi size biliyormusunuz rucotene ilacı sizin bünyenizdeki sivilce çıkaran ve karaciğerden gelen hormanları bastırmak içindir ama antibiyotik vucudun tüm hormonlarını harekete geçirir antibiyotikler sivilce tedavisindede kullanılır fakat 1 haftayı genelde aşmazlar benim sana tavsiyem aferin yerine azitro antibiyotiğini kullan ayrıca doktorada danış antibiyotik lerin hepsinin belli bir amaçları vardır reçetelerde genelde aynı yazar ama hastalıklarda farklılık gösterirler. yada doğal antibiyotiklerden(alternatif tıp, kefir harnup zencefilli bal üzüm pekmezi falan) faydalan ama bunlar da sistemli bir şekilde kullanmadınmı sivilce çıkarabime oranları çok yüksekdir. yani demem o ki uzmanlara danışmadan herhangi bir ilaç kullanma bu aradada bende bu tür sorunlar çekiyordum grip burun akıntısı boğaz kulak kaşınmalar çok açık tenlisin galiba bana en iyi gelen ilaç katarin ile ismini şu an hatırlayamadığım b vitamini idi ama sonrasında kararlı oldum 2 ay boyunca geceleri koşuya çıktım ve iyi derecede terledim sonra günde 1 yada 2 tablet redoxson c vitamini aldım ve son üç aydırda grip falan bunları tamamen unuttum. ve şu andada öküz gibiyim maşşalah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eşruhuum -- 8 Nisan 2009; 10:26:26 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.