Şimdi Ara

pasif öğrenci myp ile yatay geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar diğer güz döneminde myp ile yatay geçiş yapacağım ama bu dönem kaydımı yenilemedim pasif öğrenci olarak görünüyorum myp ile yatay geçiş yapmamda sorun olur mu? konuyu bilen arkadaşlar cevaplarsa çok mutlu olurum hiçbir yerde cevabını bulamadım

• pasifsen öğrenci belgesi vermiyorlar. ilgili makama diye "öğrenim belgesi" çıkarıyorlar. pasif olmak geçiş yapmaya engel değil. ben kaydım dondurulmuşken geçiş yaptım, pasif gözüküyordum ve ders kaydım yoktu.

• Siz merkezi puan ile mi geçiş yapmıştınız gano ile mi? cevaplarsanız sevinirim. Benim de kaydım dondurulmuştu ancak pasif görünüyorum yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nexus19 -- 7 Temmuz 2021; 21:55:20 >
  • Nexus19 N kullanıcısına yanıt

kaydın dondurulmuşsa pasif gözüktüğünden ve ders kaydın olmadığından öğrenci belgesi alamıyorsun ama aynı işlevi gören öğrenim belgesi var. üniversitede kaydı bulunan herkes o belgeyi çıkartabilir ders kaydı olsun olmasın. bu belge ile geçiş yapmak mümkün.

kayıt dondurma myp ile yatay geçişe engel değildir.

• Merhaba bu yıl online hibrit karışık diye gitmemiştim üniye 2. dönem devam zorunluluğu gelmiş beni hazırlıkta bırakmışlar ösym bursumu da kesmişler kayıt yenileme ücretini ödemeyip diğer yarıyılda myp ile yatay geçiş yapabilir miyim bilen var mı ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.