Şimdi Ara

Bu sistemle hangi oyunları oynarım...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yandaki sistemle hangi oyunları oynaya bilirim...Son çıkanlardan Cod 6 olmazda cod 4 çalışırmı..

• cod 4 bile çalışmaz 2006 ve daha eski yıllardaki fps tps oyunlarını öneririm
  • benim eski sistemden sayılır.(şimdikide yenisayılmazya gerçi)Eğer rpg oynarım diyorsan Tes4 oblivionu oldblivion adlı programla oyna.Ya da titan questi önerebilirim.Fps istiyorsan Far Cry var.Şimdiki oyunları oynamak istiyorsan sadece ekran kartını değiştir(sistemini değiştirmeye param yok ama ben yeni oyunları oynicam diyorsan)Bendede aynı sistem vardı sadece ekran kartını değiştirdim.Hem ekran kartı ucuz.Benim sistemle Cod 4 crysis i rahat oynadım fakat crysisin 512 mb ramle loading süresi yarım saati buluyordu.Bu arada 2gb DDr rami nerden buldun :DBen hala ddr olarak 512 le takılıyorum.Neyse fazla uzun oldu.
  • sen o sistemle anca saklambaç, körebe fln oynarsın =)
  • "MrTrmn" arkadaşın sorusunu bende sormak isteiyorum.
    Aşağıda belirtmiş olduğum PC özelikleri ile hangi oyunları oynayabilirim?

Stratiji oyunları,araba yarışı vede dövüş (aksiyon) oyunlarına yönelik tavsiyelerde bulunursanız çok memnun olurum.

Bu sistemle hangi oyunları oynarım...

Şimdiden zaman ayırıpta tavsiyede bulunan arkadaşlara tek tek teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazytaxi

cod 4 bile çalışmaz 2006 ve daha eski yıllardaki fps tps oyunlarını öneririm

Cod4'ü çalıştırır bence
  • min ati radeon 9800 cod 4 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhiziroglu

sen o sistemle anca saklambaç, körebe fln oynarsın =)

• cod 4 çalışır işlemci ve ram yeter zaten aynı ekran kartı bende vardı anca yeter
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrTrmn

Arkadaşlar yandaki sistemle hangi oyunları oynaya bilirim...Son çıkanlardan Cod 6 olmazda cod 4 çalışırmı..

bu siteden bak hangi oyunları oynayabileceğini

http://cyri.systemrequirementslab.com/srtest/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Madrox.theSage

quote:

Orijinalden alıntı: MrTrmn

Arkadaşlar yandaki sistemle hangi oyunları oynaya bilirim...Son çıkanlardan Cod 6 olmazda cod 4 çalışırmı..

bu siteden bak hangi oyunları oynayabileceğini

http://cyri.systemrequirementslab.com/srtest/

Bu sitede verilen bilgiler güvenilir değil çünkü ekran kartının sadece belleğine bakıyor

Önereceğim oyunlar;

Call of Duty I-II
    Max Payne 1-2
    Half Life 1-2
    Nfs Carbon-Underground 1-2
    Prince of Persia Warrior within-Sands of time

• quote:

Orijinalden alıntı: Red Kod

quote:

Orijinalden alıntı: bhiziroglu

sen o sistemle anca saklambaç, körebe fln oynarsın =)

sizce yazdığınız insan , bunlardan dolayı kırılmış rahatsız olmuş olabilirmi acaba ? değermi sizce ? iki cümle ile alay ettniz ve diyelim bir insanı kırdınız ne geçti elinize ?

MrTrmn @
    hatırladığım kadarı ile ben im fx 5600 um la zevk alarak oynadığım oyunları yazayım sana ( bu arada kart halen durur bendeki diğer bir makinede )

mark ekos getting up
    anno 1701 ( x1600pro ya geçince bu oyunda yaşamadığım sorun kalmamıştı :) )
    Rise of Nations
    The Suffering
    Call Of Duty 2
    Age Of Empires III ve Farcry da olabilir

bunlar haricinde "The Thing" , "Indiana Jones and the Emperor's Tomb" "Tomb Raider: The Last Revelation" ve Half-Life ı mutlaka oyna

ve mame32 , snes , genesis emuletorlerinin bulup bir sürü arcade oyun oynayabilirsin makinende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 15 Aralık 2009; 15:35:29 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.