Şimdi Ara

bu sisteme power supply?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar almayı düşündüğüm sistem şu

e6600
    asus p5b
    palit 7600gs sonic
    kingston 667 dual 2*512

aşağıda ki link te kullandığım power supply ( 480 watt olan )

http://www.gold.com.tr/SEARCH.asp?search=power+supply&sec=urun&x=0&y=0

bu power supply le bu sistem stabil çalışırmı yoksa sorun yaşarmıyım

aslında o.c yapmayı bilmiyorum ve aslında o.c. yapmayı da düşünmüyorum yazık mı olur acaba o.c.yapmadan bu sisteme
    bu sistemle (anakart ne kadar destekler)o.c yapabilirmiyim
    yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_tuzla -- 5 Eylül 2006; 11:23:05 >

• O sisteme 20dolarlık dandik bi powerı mı emanet ediceksin? Bırak hız aşırtmayı normal bile zor çalıştırır gibime geliyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sertdemiry

O sisteme 20dolarlık dandik bi powerı mı emanet ediceksin? Bırak hız aşırtmayı normal bile zor çalıştırır gibime geliyor...

bende sizden yardım istiyorum zaten bu konuyuda onun için actım ne almam lazım ?nasıl birşey almam lazım f/p ? acısından
  • walla hocam bende alicam bi psu ama eleye eleye 2 tane marka model arasinda kaldim

tagan easycon 530 watt

fsb bluestorm 500 watt

siz olsaniz hangisini alirdiniz fiyat acisindan hic onemli degil muhim olan performansi

birde tagan 530 watt 33 amper veriyor dc12 basina acaba fsb bluestorm kac amper veriyor bilgisi olan varmi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tauris

walla hocam bende alicam bi psu ama eleye eleye 2 tane marka model arasinda kaldim

tagan easycon 530 watt

fsb bluestorm 500 watt

siz olsaniz hangisini alirdiniz fiyat acisindan hic onemli degil muhim olan performansi

birde tagan 530 watt 33 amper veriyor dc12 basina acaba fsb bluestorm kac amper veriyor bilgisi olan varmi ?

çok aşırı bi fark olacağını sanmam o fiyat farkına deyecek fsb yi güvenle al çooook kaliteli gerçektende

• enermaxlere bak bide silverstone a ve zalmanada bakabilirsin
  • lc power 550 watt varken öbürlerine tonla para vermeyin..
    122 ytl ile f/p kralıdır kendileri..
  • quote:

Orjinalden alıntı: fortress34

lc power 550 watt varken öbürlerine tonla para vermeyin..

merhaba

kararsız kaldım ben pc yi rip ve oyun için kullanıcam yani bu dediğiniz bana yetermi
  • LC Power lar gerçekten ucuz. Ama kalitelimi? Bende PSU almayı planlıyorum ama fiyatlar çok pahalı. LC Power lar gerçekten kaliteli-güvenilir se lc-power alırım.
    quote:

Orjinalden alıntı: fortress34

lc power 550 watt varken öbürlerine tonla para vermeyin..
  • LC power 550w olmasına rağmen silverstone 500w kadar 12volta amper veremiyor.

Silverstone kombine 35A,ayrı olarakta her iki kanala 19A verebiliyor.
    Lc power ise birinci kanala 16,ikinci kanala 18A verebiliyor.
    Fsp ise her kanala 15A basabiliyor.

Bence arada kağıt üstünde çok büyük bir fark yok.Uzun vadede kalitesi belli olur.
    Bugüne kadar üç üründen de sorun yaşayan olmadı benim bildiğim.Para durumuna göre karar vermek doğru olabilir.Alacak olsam silverstone 500 watt ı tercih ederdim...

http://www.short-media.com/review.php?r=277&p=2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huawéi -- 10 Eylül 2006; 19:46:26 >

• Sistemindeki psu gayet yeterli. bence onunla yola devam et.Ben 380 liğini kullanıyorum.

Yanlız sistemim celeron 766
  • Tagan easycon 480W al bence.
  • hocam ben kendi sistemimde FSP 350 kullanıyorum ve gayette yeterli sen boyle bişi tavsiye ederim sana
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pcbuilder

Sistemindeki psu gayet yeterli. bence onunla yola devam et.Ben 380 liğini kullanıyorum.

Yanlız sistemim celeron 766

iyi bari herkes 20$ powerlara hucum etsin barikardesim iyimisn bole diyon..gercek guc kaynagi al kardesim...sisteme yazik olur yoksa..Enermax,tagan takil iste...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgins34 -- 12 Eylül 2006; 7:33:29 >
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.