Şimdi Ara

Bu sene İnşallah Beşiktaş şampiyon olur(Bir Galatasaraylı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2008-2009 öncesi maç konunuz açılmıştı 6. mesaj Beşiktaş şampiyon olacak ve olacağını hissediyorum demiştim. ( Lucescu Galatasaray'dan beşiktaşa gittiği zaman tüm arkadaşlarıma aynı şeyi söylemiştim)

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=25081213

Bu sene de aynı hisleri taşıyorum ve Beşiktaş şampiyon olur inşallah uğurlu gelirim yine.

Not: Galatasaray'lı olup eleştirecek arkadaşlara içimden hiç Galatasaray'ı desteklemek gelmiyor taraftar olarak o yüzden sen Galatasaray'lı falan değilsin gibi saçma şeyler yazmayın.

• ideoloji karmaşası yaşayan çocuğun kuzeni galiba
  • İlk 4 hafta zaten şampiyonuz . Önemli olan devamını getirmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

ideoloji karmaşası yaşayan çocuğun kuzeni galiba

espri yapmak için zorlama kendini

körü körüne herşey desteklenmez. Benim aldığım forma , lig tv vs ... sabri gibi birinin ( sadece futbolcu olarak değil gerçek hayatta saçma sapan hareketlerini gördüm) 1,8 M Euro aldığı takım bu sene destek görmez.
    Ergin Ataman Hoca'ma yapılan off offf..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lukany

quote:

körü körüne herşey desteklenmez. Benim aldığım forma , lig tv vs ... sabri gibi birinin ( sadece futbolcu olarak değil gerçek hayatta saçma sapan hareketlerini gördüm) 1,8 M Euro aldığı takım bu sene destek görmez.

böyle devam ederse ben de maddi olarak desteklemem takımı ama başka takımın şampiyon olmasını istemek bir kulübe gönül vermekle o kadar çelişiyor ki.

• quote:

quote:

quote:

böyle devam ederse ben de maddi olarak desteklemem takımı ama başka takımın şampiyon olmasını istemek bir kulübe gönül vermekle o kadar çelişiyor ki.

Aldatıldık çünkü sevgimizi hak etmeyen bir takıma vermektense kolej takımı havası yakalayabilecek Beşiktaş şampiyon olsun istiyorum bu sene belki komisyoncuların, kan emicilerden kurtulur bu takım tekrar destekleriz eray,burak,Selçuk,Olcan,umut,Sabri aldıkları paralara bak inan Akhisar'dan gelen Bilal bunlardan iyi topçu göreceksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: PLinux

İlk 4 hafta zaten şampiyonuz . Önemli olan devamını getirmek

Son 4 haftaya kadar da şampiyonduk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ooo kutsal ittifaklar yeniden kurulmus bakiyorum

• Geçte olsa 4.yıldızı biz takıcaz. Kimse yamanmayın.
  • Toteme şimdiden başlamışlar
  • Bu isler duayla totemle olsaydi 16yildir kadikoyde 1 kere galip gelirdiniz dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: Sempatizann

Bu isler duayla totemle olsaydi 16yildir kadikoyde 1 kere galip gelirdiniz dostum

sen çok yanlış geldin yine de otur soluklan ayran iç
  • Bizim 3 tane üst düzey nokta transfere ihtiyacımız var. Tabi stadında Eylül ayında açılması lazım. O zaman şansımız olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ennnes58

Galatasaray taraftar grubu ornek vermeye gerek yok siz busunuz 7 den 70 e

Sizin gibi körü körüne aziz yıldırım başkan çok yaşa , ben ne dersem o olur diyene biat etmiyoruz.bir şey Yanlışsa yanlış diyoruz Fark bu. Galatasarayı her sene destekleriz diye bir sözleşme imzalamadık bu iş gönül işi, o yüzden gönlümüz kırgın

• Besiktas gönüllerin şampiyonu

• quote:

quote:

Sizin gibi körü körüne aziz yıldırım başkan çok yaşa , ben ne dersem o olur diyene biat etmiyoruz.bir şey Yanlışsa yanlış diyoruz Fark bu. Galatasarayı her sene destekleriz diye bir sözleşme imzalamadık bu iş gönül işi, o yüzden gönlümüz kırgın

Aramızdaki fark bu işte FENERBAHCE en büyük sivil toplum örgütlerindendir . aziz yıldirimi sevmeyen olduğu kadar sevende var. Siz ne sanıyorsunuz yanı kimse sevmiyor mu? Haha

Biz armaya renklere asigiz bunu seviyoruz her alanda destekliyoruz sefası da bizim cefasi da
    Anlatıyorum ama Anlamazsin böyle sevemezsiniz siz sevgi nedir bilemezsiniz

• quote:

quote:

quote:

Aramızdaki fark bu işte FENERBAHCE en büyük sivil toplum örgütlerindendir . aziz yıldirimi sevmeyen olduğu kadar sevende var. Siz ne sanıyorsunuz yanı kimse sevmiyor mu? Haha

Biz armaya renklere asigiz bunu seviyoruz her alanda destekliyoruz sefası da bizim cefasi da
    Anlatıyorum ama Anlamazsin böyle sevemezsiniz siz sevgi nedir bilemezsiniz

Tamam

• Biz olalım yine ortalık karışsın

Biz olduk diyelim fener bu sefer stadı yakmak değil havaya uçurur

bu sene adamlar iddalı çok para harcıyorlar

işin esprisi bir yana eğer dedikleri transferleri yaparsalar fener kağıt üstünde şampiyon şimdilik

yeni t.d ne yapacak görcez bakalım fazla iddalı

• 2015-2016:Beşiktaş şampiyon
    2016-2017:Fenerbahçe şampiyon

veya

2015-2016:Beşiktaş şampiyon
    2016-2017:Beşiktaş şampiyon
    2017-2018:Fenerbahçe şampiyon

alıntılarsınız.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.