Şimdi Ara

Bu sene Battlefield 5 mi? Yoksa CoD Black Ops 4 mü alacaksınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
4.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son zamanlarda forumda herkes Battlefield'a kaydı. Aramızda Black Ops 4 alacaklar var mı?

Size göre hangisi daha iyi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 30 Mayıs 2018; 17:32:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her sene oldugu gibi her ikisini alacagim. Ardindan BF single bitirip satacagim daha sonra CoD icin harika diyip season pass alacagim 2 ay sonra ondan da tat alamayip satacagim ve yine donup dolasip R6 oynayacagim.

Her sene boyle

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Hocam her iki oyunda da bu sene season pass yok :)
  • Battlefield alacağım nasipse
  • Battlefield V akar.

• Yönetici biri ilk mesajı ankete çevirsin 4 şıklı olarak;
    -BO4
    -BFV
    -Her ikisi
    -Hiçbiri
  • Şu an için hiçbiri.
  • Battle royale ve zombie modu için Bo4ü ön sipariş verdim ama ikisini de alıcam battlefieldv i indirimde alırım black friday de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BF V nasılsa bir zaman sonra hızlı bir şekilde 49 tl ye düşeceği için black ops akar
  • Hocam şu başlığa anket açabilir misiniz? size zahmet :)

1. BF V
    2. COD BO4
    3. HER İKİSİ
    4. HİÇ BİRİ

@C-TRanger;

teşekkürler hocam benimde aklıma gelmişti :)
  • Anketi sizde açabilirsiniz Anket Aç kısmından.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bakıyorum çok paramız var.

• Bf akar digerleri bakar.

• Kardeşim malmısın tabikide red dead alıcam onun multisi bu 2 sini tokatlar farklı oyunlar ama zevk olarak bu ikisi onun yanına yaklaşamaz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam bende gözülmüyor sanırım kapalı bende.
  • bu sene ikiside çöp. geçen sene bf öndeydi onlarda eski savaşlarla bozdular kafayı adam gibi modern savaş yapan yok bu gidişle millet hala bf3-4 oynamaya devam edecek
  • BLACK OPS 4 ta bi ki,ÜCRETSİZ tonlarca içerik olacaktır,full multiplayer odaklı olması ve çok daha keyifli oynanış yapısına sahip olduğu için amaaa BFV de şaşırtmadı değil,sonunda eğlence odaklı bir oyun yapacaklar gibi görünüyor,wwıı evreninde geçtiği için pek çekmedi sadece meraklandırdı,midemiz bulandı artık bitmeyen 2. dünya savaşı oyunlardan.Umarım şaşırtırlar bizi de ileride indirime girince alırız BFV ide.Şimdilik durum bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdogan -- 30 Mayıs 2018; 18:20:25 >
  • Maalesef hiçbiri.

Benim gibi olan var mı bilmiyorum ama konsolda fps oyunları oynayamıyorum, yarım saat sonra midem bulanıyor, başım dönmeye başlıyor Aynısı fallout'ta da oluyor, çaresini de bulamadım garip.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Çare için; Vitor Pareira'yı acilen bırakmalısın...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield V almayı düşünüyorum. Ama COD Black Ops 4'de ilgimi çekmedi değil özellikle Battle Royale modunu nasıl yapacaklarını merak ediyorum.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.