Şimdi Ara

bu saatten sonra tyt kamp kitabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 31 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • berkellyum (8 mesaj) msengineer21 (2 mesaj) GenjutsuPlaviest (2 mesaj) Shock17 (1 mesaj) Gücükgurbaga (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • tyt adına son bir tekrar yapma ve eksik konuları/yapamadığım konuları görme amaçlı 8 günlük bu kamp kitabını almayı düşünüyorum. Bu kitabı alıp çözmeye başlarsam muhtemelen 8 gün boyunca deneme vs. çözemem çünkü 1 günlük fasikülde 250 civarı soru var her soruya en iyi ihtimal 1dk desen bile en az 4-5 saat yapar deneme çözmeye kalksam ayt'ye süre yetmez. Sizce bunu alıp 8 günde temizlemek mi mantıklı, yoksa deneme üzerinden gitmek mi mantıklı? tyt netlerim 60-70 aralığında.

|
    |

• TYT netlerin 60-70 aralığındaysa konu eksiğin var demektir. Kolay branş denemeleri alarak eksik olan konularını belirleyebilirsin. Konulara hızlıca çalışıp klasik sorularını çözüp sonra seviye seviye ama analizini iyi yaparak denemeler üzerinden gidersen çok daha faydasını görürsün bence

• aldım bıraktım gereksiz

• neden hocam acıklar mısınız

• deneme + analiz ve o eksiklere calismaniz daha faydali olacaktir. ama 8 günde bu kampı bitiririm üstüne ayt konu calısması ve denemelerden feda etmem diyorsanız yapın tabii

• .

• Anormal uzun ve sıkıcı aldım para çöp oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shock17 S kullanıcısına yanıt

soru tarzları ösym tarzı değil mi hocam? bilgi sarmalındır diye iyi bir şey bekliyordum ben. üstelik uzun sıkıcı olması normal değil mi sonuçta 1 gunde bitirlmesi gereken fasikülde 250 civarı soru var bu saatten sonra tyt kamp kitabı 

• @The Killing Road hocam sen ne önerirsin

• aşırı zamanını yer bunu çözmek için tek ve doğru zman 15 tatilde tam dershanen tytyi bitirdiği zamandır. onun dışında sene içinde çözmek çok zor. büyük ihtimal alıp yarıda bırakırsın

• İlk gün çözersin ikinci gün çözersin üçüncü gün kapağını açmazsın.

• GenjutsuPlaviest kullanıcısına yanıt

hocam ben bu sene sınava giricem 11 değilim

• anlık gaza gelip çözecem die alma yarıda bırakırsın eminim

• GenjutsuPlaviest kullanıcısına yanıt

hocam evde biraz kitapları karıştırırken buldum. taa donem bası tyt bitmemisken bu kamp kitabını aldırmıslardı ki bu sebeple hiç çözmemiştim :D şimdi karşıma neredeyse 0 olan bu kitap gelince yarından itibaren 10 günlük bir kamp yapsam mı diye düşünüyorum. hazır elimdeki kitaba da mı başlamayayım sizce birkaç gün sonra sıkılırım diye?

• bir de eğer buna başlarsam kamp boyunca deneme çözebileceğimi sanmıyorum, çözmeye kalkarsam ayt'ye pek zaman kalmayacak. ne yapsam bilemedim

• Bos is bence bunlar, deneme (brans/genel) daha faydali

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.