Şimdi Ara

Bu Rezillik Demirören Destekçilerine Yeter

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık bu kaçıncı rezalet ben unuttum, bu saatten sonra Mehmet bize gelse de gelmese de bu transfer konusunu yönetim yüzüne , gözüne bulaştırmıştır. Bir futbolcu için teklif yapılır her konuda anlaşılırsa transfer noktalanır. Bu adam bu klübün değerlerini yok etmiştir ve etmeye devam edecektir.

İnanın sırf bu adam yüzünden sevinemiyorum çifte kupaya, çünkü biliyorum ki Beşiktaş'ımız için kabus olmaya devam edecek. Bu adamın klüpte kalmasına neden olan tüm taraftar gruplarına yaşadıklarımız müstehaktır.

• Bence bir açıklamaları bekleyelim elbet basın açıklaması yapılacaktır..

Bu işi yüzüne gözüne bulaştıran biz değil hurma varya o gibi geliyor ama...
  • Demirören'i hiç sevmem hatta zamanında iki tane yazım vardı Demirören hakkında foruma yazdığım.. Bu olayın Demirören'den çok Kayserispor ile ilgisi var diye düşünüyorum..
  • Yıldırım demiröreni sevmemekle birlikte bu transferde hatalı olmadığını iddia ediorum. futbolcuyla anlaşmış ardındanda klübünden boservisini istemiştir. ama kayserisporlu yöneticiler bir alavere dalavereyle bonservisi feenre satmışlardır.

daha geçenlerde Mehmet topuz için artık serbest istediği takıma gidebilir diyende hurmacının kendisi değilmidir.
  • Takmayın kafanıza almadığımız iyi olmuş şimdi fenerliler BJK'lı topuzla ugraşsın dursunlar. Biz topuz almayacaz, yıldız topçu alacaz.
  • şark kurnazlığı yapmak istemişler herhalde.biz seninle anlaşalım beşiktaşlı olduğunuda açıkla 1-2 milyon avrocuk kar edelim demişler.önce kulübüyle anlaşılır benim bildiğim.sözleşmesi var yani.uyanıklık yapmak istemişler ama beceremediler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: peleanor

Takmayın kafanıza almadığımız iyi olmuş şimdi fenerliler BJK'lı topuzla ugraşsın dursunlar. Biz topuz almayacaz, yıldız topçu alacaz.

valla en iyi yerlilerden birisidir mehmet. çift yönlü oynar.gol atar attırır.iyi transfer fenerbahçe için.her takım içinde.belki küçükken fener formalı resimleri çıkar zorluk olmaz

• Kayseriye istediğiniz kadar kızabilirsiniz ama onlar futbolcularına iki büyük klübün talip olduğu bir anadolu takımının yapacağından fazlasını yapmamışlardır. Kayseri ile anlaşmadan transferi duyurmayacaksın bu bir.

ikinci olarak herşeyin bir usulü vardır sadece futbolcu ile anlaşıp, nasıl olsa alırız diye hareket edersen bir problem olduğunda elinizde hukuksal açıdan dayanak olmaz. Madem çok almak istiyorsun pazartesine kadar bekle, teklifini yap olursa olur, olmazsa olmaz bu kadar basit. Ben Demirören yönetiminin kurnazlık yapmaya kalktığına gönülden inanıyorum ama bu sefer karşılarında Trabzonspor yoktu
  • Televizyon seyretme imkânım olmuyor , o yüzden TV'de yapılan açıklamaları dinleyemedim ama resmi sitede kesin olarak anlaşıldığına dair bir açıklama yer almıyordu.

http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?h_no=15037

Bakalım FB taraftarı açık açık "Ben BJK'liyim ve orada oynamak istiyorum" diye bir oyuncuyu kabullenebilecek mi? En ufak bir başarısızlığın da bu açıklaması başına dert olacaktır.
  • Sonunda mantıklı bir Beşiktaşlı yorumu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: k_t_destek

Televizyon seyretme imkânım olmuyor , o yüzden TV'de yapılan açıklamaları dinleyemedim ama resmi sitede kesin olarak anlaşıldığına dair bir açıklama yer almıyordu.

http://www.bjk.com.tr/tr/haberler.php?h_no=15037

Bakalım FB taraftarı açık açık "Ben BJK'liyim ve orada oynamak istiyorum" diye bir oyuncuyu kabullenebilecek mi? En ufak bir başarısızlığın da bu açıklaması başına dert olacaktır.

fenerde bir gol atar fenerli olur.ne var bunda yani.sanki bjk yunan takımı.tutabilir yani.bunda ayıplanacak bir durum yok.

• Beşiktaşlılar için büyük fiyasko.
  • Ne yazıkki beşiktaşlı oldunu iddia edip yakından uzaktan alakası olmayan insanlar var . Beşiktaş başkanını beşiktaş genel kurulu seçer boş boş konuşmayın.Olursunuz üye verirsiniz oyunuzu Bu durtumda beşiktaşın ne hatası var anlayamadım. Lig biteli 1 hafta oldu madem bu kadar istiyolardı alsalardı bugüne kadar .Biz fbyi beklemek zorundamıyız. Hem diyeceksinki anlaşırsak mehmet topuzu satarız sonrada böyle dümenler çevireceksin.Bjk 6 milyon euro bonservis veriyor bugun fb açıklama yapıyor 5 milyon + gökhan diyor.Burda göhkhanada kayseride oynarmısındiye soran yok. Talimatlar çok açık Topuz fbde oynamak istemezse ki istemeyip beşiktaş taraftarı için kahraman olur isterse fbde her zaman taraftarın tepkisini çeker bir sene kayseride pafla çıkar parasını kuruşu kuruşuna alır seneyede tek kuruş bonservissiz beşiktaşa gelir. Bu akadr basit.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brandnew

Ne yazıkki beşiktaşlı oldunu iddia edip yakından uzaktan alakası olmayan insanlar var . Beşiktaş başkanını beşiktaş genel kurulu seçer boş boş konuşmayın.Olursunuz üye verirsiniz oyunuzu Bu durtumda beşiktaşın ne hatası var anlayamadım. Lig biteli 1 hafta oldu madem bu kadar istiyolardı alsalardı bugüne kadar .Biz fbyi beklemek zorundamıyız. Hem diyeceksinki anlaşırsak mehmet topuzu satarız sonrada böyle dümenler çevireceksin.Bjk 6 milyon euro bonservis veriyor bugun fb açıklama yapıyor 5 milyon + gökhan diyor.Burda göhkhanada kayseride oynarmısındiye soran yok. Talimatlar çok açık Topuz fbde oynamak istemezse ki istemeyip beşiktaş taraftarı için kahraman olur isterse fbde her zaman taraftarın tepkisini çeker bir sene kayseride pafla çıkar parasını kuruşu kuruşuna alır seneyede tek kuruş bonservissiz beşiktaşa gelir. Bu akadr basit.

Sana veya bir başkasına Beşiktaşlılığımı ispat etmem için bir neden yok ne düşünürsen düşün umrumda değil. Ben başkan olarak Süleyman Seba'yı görmüş bir adamım, sen şimdiki başkanı Beşiktaşa yakıştırıyorsan söyleyecek sözüm yok. Baktın Kayseri tırı vırı yapıyor hemen açıklama yaparsın artık ilgilenmiyoruz diye, sonra kimle anlaşırlarsa anlaşsınlar. Bizim için önemli olan klübün saygınlığı. Beşiktaş bugün BEŞİKTAŞ ise, bunun nedeni kimse ile s.dik yarıştırmadan ilkerine göre hareket etmesidir.

Kaldı ki bu eleştirim sadece bu olay özelinde değil, Demirören geldiğinden beri yaptıkları genelindedir.

• quote:

Orjinalden alıntı: green apple

Kayseriye istediğiniz kadar kızabilirsiniz ama onlar futbolcularına iki büyük klübün talip olduğu bir anadolu takımının yapacağından fazlasını yapmamışlardır. Kayseri ile anlaşmadan transferi duyurmayacaksın bu bir.

ikinci olarak herşeyin bir usulü vardır sadece futbolcu ile anlaşıp, nasıl olsa alırız diye hareket edersen bir problem olduğunda elinizde hukuksal açıdan dayanak olmaz. Madem çok almak istiyorsun pazartesine kadar bekle, teklifini yap olursa olur, olmazsa olmaz bu kadar basit. Ben Demirören yönetiminin kurnazlık yapmaya kalktığına gönülden inanıyorum ama bu sefer karşılarında Trabzonspor yoktu

Yanlışınız var. Beşiktaş Fenerbahçe'nin ödediğinden az bir rakam ödemiyor ki kurnazlık yapıyor olsun. Ben de Demirören'i günahım kadar sevmem ancak burada bir hatası yok.

Kayseri ile anlaşmadan transferi duyurmama kısmına katılıyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: tristam

quote:

Orjinalden alıntı: green apple

Kayseriye istediğiniz kadar kızabilirsiniz ama onlar futbolcularına iki büyük klübün talip olduğu bir anadolu takımının yapacağından fazlasını yapmamışlardır. Kayseri ile anlaşmadan transferi duyurmayacaksın bu bir.

Yanlışınız var. Beşiktaş Fenerbahçe'nin ödediğinden az bir rakam ödemiyor ki kurnazlık yapıyor olsun. Ben de Demirören'i günahım kadar sevmem ancak burada bir hatası yok.

Kayseri ile anlaşmadan transferi duyurmama kısmına katılıyorum.

Burada kasteddiğim maddi bir konu değil, şimdi bizim yönetim gerçek anlamda kayseri yönetimi ile anlaşmış olsaydı zannetmiyorum kayserili yöneticeler çıkıp biz fener ile anlaştık diye bu kadar rahat konuşamazlardı. Şimdi tüm yaşananları bilmiyoruz ama farzedelim kayserili yönetici pazartesi ye kadar sözümüz var dedi. o zaman ya onları ikna eder tüm işi bitirirsin ya da p.tesiye kadar bekler o zaman teklifi yenilersin

Burada yönetim yanlışı var, ben bu saatten sonra mehmet'in fenere gideceğine inanmıyorum belki dün yaşananlar dediğim gibi olsaydı fenere gidebilirdi ama en azından biz herşeyi üslübu ile yaptığımız için rahat olurduk. Zaten Mehmet gerçekten Beşiktaşı istiyorsa 2 sonra da gelirdi, kimse onu zorlayamaz.

• Süleyman sabayı bende gördüm her sene 5. sınıf transferler yapan hep en ucuzu alan büyük düşünceden uzak bir başkandı.Misyonunu 10. yılda tamamlamıştı 14 yıl kaldı yaptıgı hizmetlerden dolayı saygımız var ama seba dönemi bitmeliydi bitti. aYrıca beşiktaş kendine güvenen oyuncuyuda yarı yolda bırakmaz .SAygınlık böyle kazanılır saygınlık başarıyla kazanılır şamar oglanı gibi davranılmasıyla kazanılmaz. Rakip deplasmanda 8 atıp rekor kıracak bjk başkanı susacak beşiktaşlılık duruşu olacak buda bu ne saçmalıktır ya.Seba zamanında altyapıdan çıkan oyuncuların kazandırdıgı 3 şampiyonluk dışında varmı başka bişey varmı avrupada başarı varmı başka bir bransşta başarı yok. Dedigim gibi klübü çok kötü noktadan alıp iyi bir boktaya getirmiştir seba ama misyonunu tamamlamıştı onursal başkanımız hala ama bu kadar.Demirörenin hataları yokmu var ama başkan olmak birazda tecrübe işi ilk yıllarda hatalar yapıldı bundan sonra daha başarılı olacaktır.

• demirören yönetimi oldukça bjk de daha çok olumsuz şeyler olacaktır.bu şampiyonluk sadece 6 yılda bir gelen birşeydir! önce kulübüyle anlamak gereğini kendileride biliyorlar ama daha ucuza kapatmak istemişler anlaşılan.bile bile lades.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brandnew
    Süleyman sabayı bende gördüm her sene 5. sınıf transferler yapan hep en ucuzu alan büyük düşünceden uzak bir başkandı.Misyonunu 10. yılda tamamlamıştı 14 yıl kaldı yaptıgı hizmetlerden dolayı saygımız var ama seba dönemi bitmeliydi bitti. aYrıca beşiktaş kendine güvenen oyuncuyuda yarı yolda bırakmaz .SAygınlık böyle kazanılır saygınlık başarıyla kazanılır şamar oglanı gibi davranılmasıyla kazanılmaz. Rakip deplasmanda 8 atıp rekor kıracak bjk başkanı susacak beşiktaşlılık duruşu olacak buda bu ne saçmalıktır ya.Seba zamanında altyapıdan çıkan oyuncuların kazandırdıgı 3 şampiyonluk dışında varmı başka bişey varmı avrupada başarı varmı başka bir bransşta başarı yok. Dedigim gibi klübü çok kötü noktadan alıp iyi bir boktaya getirmiştir seba ama misyonunu tamamlamıştı onursal başkanımız hala ama bu kadar.Demirörenin hataları yokmu var ama başkan olmak birazda tecrübe işi ilk yıllarda hatalar yapıldı bundan sonra daha başarılı olacaktır.

O hiçbir zaman akıllanmayacak bunu anlamaslısın.

• Konu Açılış Tarihi: 5 Haziran 2009; 18:23:56
    2 Haziran 2010 bugün... neredeyse 1 sene
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.