Şimdi Ara

Bu konuda tek tek şarkı tavsiyelerinde bulunacağım! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
0
Favori
4.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bugün önereceğim şarkı Amores Perros filmi soundtracklerinden bir tanesi. İspanyolca güzel şarkılar arayan kişilerin bayılacağı tekrar tekrar dinleyeceği bir parça, ilgisi olmayanların da çok seveceği bir parça olduğuna eminim. Hem ne zaman kötü bir şarkı önerdim ki ? Control machete seslendiriyor; De perros amores.

• quote:

Orijinalden alıntı: Le petit prince

Merhaba.

Şarkı için teşekkürler yekialem. Bugün önereceğim şarkıyı telefonumda zil sesi olarak kullanıyorum. Bjork yengeniz, thank you deyişine kurban olduğum kusursuz bir şekilde söylüyor şarkıyı. Bjork seslendiriyor; Pagan Poetry.

Hocam bu şarkıyı paylaşarak müzik zevkinin harika olduğunu kanıtlamış bulunmaktasın

• quote:

Orijinalden alıntı: -SmT-

quote:

Orijinalden alıntı: oliaz

quote:

Merhaba.

Bugün itibariyle önereceğim mükemmel şarkı Therion'dan Seawinds coverı. Bu kusursuz şarkı sevipte kavuşamayan bütün gönül dostlarına gelsin.

bu sarki cok iyi tesekkur

+1

İlk mesajlarda neden öyle tepki vermişler anlamadım ama 3-4 tane şarkı beğendim indirdim bile, teşekkürler.

bu şarkıyı bayadır arıyordum , çok teşekkürler.

• Merhaba.

Önemli değil _Yankee_ ve teşekkürler ozgur. Bugün önereceğim şarkı tek kelimeyle şarkının hası. Benim çok sevdiğim bir parça yıllardır bıkmadan dinlerim. Eminim siz de seveceksiniz. P.O.D seslendiriyor; Youth Of The Nation.

• Merhaba.

Bugün tavsiye edeceğim şarkı Selen Hünerli'den gelecek, ingilizce sözlerin Türk ezgileriyle birleştiğinde nasıl mükemmelleştiğini göreceksiniz dinlediğinizde. Norrda seslendiriyor; Infinite Face.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le petit prince -- 20 Şubat 2010; 18:49:18 >
  • Merhaba.

Bugün önereceğim şarkı Panikten gelecek. Oldukça eğlenceli ve güzel sözleri olan bir parçadır. Panik seslendiriyor; Diskotek.

• Merhaba.

Bugün tavsiye edeceğim şarkı bir Nightwish coverı. Oldukça güzel bir parça ki ben öneriyorum zaten kötü olma ihtimali yok. Nightwish seslendiriyor; Meadows Of Heaven.

• Le Petibör Bisküvi futbol bölümü yetmedi burayı da mı karıştıracaksın?
  • Le Pöti sen çığırından çıktın adamım :D
  • İyi de önerdiğin bütün şarkılara baktım,hepsi de 5 para etmez,sen forumda zaman kaybetme,direkt olarak Emi,Üniversal,Epic gibi şirketlere git ve tester olarak işe başla,eminim mükemmel müzik zevkin ve mütevazi kişiliğin ile sağlam bir konum elde edersin.
  • Merhaba.

Teşekkürler arkadaşlar, dünyanın en güzel şarkılarıyla karşınızda bulunmaya devam edeceğim merak etmeyin. Bugün önereceğim şarkı bir dünya klasiği. Nakaratını telefonumda mesaj sesi olarak kullanıyorum. Rainbow seslendiriyor; The Temple Of The King.

• Merhaba.

Bugün önereceğim şarkı Crooked Fingers'tan gelecek. Chuck izleyicisi büyük ihtimalle hatırlayacaktır bu harika şarkıyı. Crooked Fingers seslendiriyor; Luisa's Bones.

• BU konu hala ayakta mıydı ya
  • quote:

Merhaba.

Teşekkürler arkadaşlar, dünyanın en güzel şarkılarıyla karşınızda bulunmaya devam edeceğim merak etmeyin. Bugün önereceğim şarkı bir dünya klasiği. Nakaratını telefonumda mesaj sesi olarak kullanıyorum. Rainbow seslendiriyor; The Temple Of The King.

Ağlamak istiyorum

• adam sizi takmıyo bile
  • Rainbow un The Temple of The King şarkısı bugünne kadar paylaştıklarının en iyisi..
  • Merhaba.

Bugün önereceğim şarkıya tek kelimeyle aşığım. Gerçekten çok güzel çok hoş bir parça. İnanıyorum ki sizler de çok seveceksiniz. Apocalyptica ft Adam Gontier seslendiriyor; I Dont Care.

• quote:

Merhaba.

Bu parçayı ben de çok severim.

• Dream Theater , Haggard ve Apocalyptica nın paylaştığın parçalarını eskiden beri dinlerim ama bu egoyu görünce soğudum
  • Merhaba.

Bugün önereceğim parçayı Darren Hayes seslendirecek. Bundan önce önerdiğim tarzın biraz dışında bir parça ancak oldukça güzel bir şarkıdır, romantiktir. Darren Hayes seslendiriyor; Insatiable.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.