Şimdi Ara

Bu konuda tek tek şarkı tavsiyelerinde bulunacağım! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
0
Favori
4.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben teşekkür ederim.Aramıza döndüğüne sevindim.Son tavsiyeni çok beğendim.Neyse bundan sonra daha dikkatli olursun artık
  • geri dönmene öyle cok sevindik ki bilemessin
  • Dalga geçmişler, ama paylaşımlarının güzel olduğunu düşünüyorum. Teşekkürler.
  • Merhaba.

Aslında iki gün üst üste aynı isimden parça önermiyordum ancak bu prensibimi Cemali için çiğneyeceğim. Çünkü gerçekten çok sevdiğim bir şarkı bu. 90'lı yılların en kaliteli şarkıları arasında olduğunu düşünüyorum. Şarkı başındaki keman solosu da mükemmeldir. Cemali seslendiriyor; Dön Bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Le petit prince -- 20 Mart 2010; 22:57:12 >
  • Merhaba.

Arkadaşlar bugün tavsiye edeceğim şarkıyı Soul Asylum seslendirecek. Bir zamanların oldukça ses getirmiş bir şarkısıydı. Hala bıkmadan usanmadan tekrar tekrar dinleyebiliyorsunuz çünkü ciddi manada çok çok güzel bir parça. Soul Asylum seslendiriyor; Runaway Train.

• Merhaba.

Arkadaşlar bugün tavsiye edeceğim şarkı Dilemma'dan gelecek. Beğeneceğinize eminim ne de olsa ben öneriyorum beğenmemek gibi bir hata yapmazsınız. Güzel bir şarkıdır, ben seviyorum siz de seveceksiniz. Dilemma seslendiriyor; Var mı ki ?

• Büyüksün Le petit
    Tavsiyelere devam
  • Merhaba.

Teşekkürler Timsah-16, devam edeceğim inşallah. Bugün önereceğim şarkı bana göre ki bana göre olduğuna göre size göre de olmalı dünyanın en güzel 5 şarkısından birisidir. Ölünceye kadar sadece 5 şarkı dinleyeceksin deseler bu şarkı kesin o listenin içerisinde olurdu. Deep Purple seslendiriyor; Soldier Of Fortune.

• Merhaba.

Bugün önereceğim şarkıyı Haris Alexiou seslendirecek. Kendinizi şanslı hissetmelisiniz böyle güzel şarkılarla tanıştığınız için, değerimi bilin. Emre Aydın ve Gripin coverıyla tanıyacaksınız parçayı orjinaller her zaman daha hoştur. (bazı istisnalar olabiliyor) Dinlemeye doyamayacağınız bir parça, Haris Alexiou seslendiriyor; Fevgo.

• Merhaba.

Arkadaşlar yine güzel bir şarkıyla karşınızdayım. Seveceğinize eminim çünkü ben de seviyorum bu şarkıyı, sık sık dinlerim. Poloroid seslendiriyor; So damn beatiful.

• Merhabalar ...

Ben de izninizle, Tüm zamanların en iyi şarkılarından birini tavsiye etmek istiyorum.

Fatih Erdemci seslendiriyor Ben Ölmeden Önce ...

• Bir şey söyleyeyim aslında zevkin farklı olsada sen bir megolamanyaksın böyle kendine hayranlıkla post kasarsan tabi millet dalga geçicek yer arar(neymiş mükemmel ötesi müzik zevki senin varda bizim yok abi)
  • Vayy Soldier of Fortune.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VGroove

quote:

Orijinalden alıntı: Heathen

Kendi başına otorite olmuş bu.

Hiç sorma valla , futbol bölümünde illallah ettik bu adamdan

@La pötibör

Amacın ne yeğen

• bu konuda gusel paylasımlar vardı noldu bırden yahu :)
  • Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrar karşınızdayım. Arşivimle ilgili bazı yenilikler yapmakla meşguldüm. Eskisi gibi güzel ve mükemmel şarkılarla karşınızda olmaya devam edeceğim.

Bugün önereceğim şarkı Cat Power'dan geliyor. Gerçekten oldukça dinlendirici ve enfes bir şarkı. E yani ben öneriyorum beğenmeme gibi bir lüksünüz zaten yok. Cat Power seslendiriyor; Werewolf.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yalnız_Genc

bu konuda gusel paylasımlar vardı noldu bırden yahu :)

Tekrar başladı. Eskisi gibi müzik zevkimden yararlanmaya devam edebilirsiniz..
  • Löpötübör futbol bölümünde sana gıcık olurdum ama burda takipçinim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: electronica

Merhabalar ...

Ben de izninizle, Tüm zamanların en iyi şarkılarından birini tavsiye etmek istiyorum.

Fatih Erdemci seslendiriyor Ben Ölmeden Önce ...

ben bu şarkıyı severim hala çok güzel..

yoluna devam etseydi keşke

umarım makara olsun diye eklememişsindir bunu
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.