Şimdi Ara

Bu konuda tek tek şarkı tavsiyelerinde bulunacağım! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
0
Favori
4.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi bi slow bi normal koymuşun bu ne ya
  • Hadi ama bugunku paylasimini yap artik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le petit prince

Merhaba.

Tabii ki var, merak etmeyin arkadaşlar ömrüm oldukça bu konuya önerilerde bulunmaya devam edeceğim. Bugünkü şarkımız Electric Blue. Böyle güzel şarkıları arşivinize eklediğiniz için sevinmelisiniz özellikle mavi gözlü sevgilisi olanlar, mavi gözlü birini platonik olarak sevenler, mavi gözlü birine teklif edip reddedilenler, hay senin mavine.. diyenler özellikle dinlesin. The Cranbarries seslendiriyor; Electric Blue.

bu güzelmiş bu tarzda rock falan varsa paylaşırsan sevinirim.

• quote:

Haggard seslendiriyor; Hijo de la luna.

Sırf bunun için teşekkür ederim ben, kimse kusura bakmasın
  • Merhaba.

Bugün önereceğim parça Jem'den geliyor. Güzel ses, ritim ve kemanın birleştiği hoş bir şarkı. Jem seslendiriyor; 24.

• Valla ben bilmiyordum yeni öğrendim bugün
  • Foruma girmeyin

• yine müthiş bir şarkı çok sağol
  • Merhaba.

Bugün tavsiye edeceğim parça Agua de Annique'den gelecek. Anneke yengeniz öyle güzel söylüyor ki kendimden geçiyorum bu şarkıda. Agua de Annique seslendiriyor; Lost And Found.

• Öneriler çok gsl bi tanede benden olsun

Ana Gabriel - Historia De Un Amor ;)
  • mesajım bulunsun güzel parçalar çoğunu indirdim dinliyorum bu saatlerde iyi gidiyo
  • Bu da benden Le petit prince' e gelsin:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 13 Şubat 2010; 8:44:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

Bu da benden Le petit prince' e gelsin:

Bana da böyle güzel şeyler yollayan olsa keşke.

• Merhaba.

Şarkı için teşekkürler yekialem. Bugün önereceğim şarkıyı telefonumda zil sesi olarak kullanıyorum. Bjork yengeniz, thank you deyişine kurban olduğum kusursuz bir şekilde söylüyor şarkıyı. Bjork seslendiriyor; Pagan Poetry.

• Merhaba.

Uzun zamandır Türkçe şarkı koymuyordum buraya. En sevdiğim Türkçe şarkılardan bir tanesidir Merhamet. İçindeki ney sesi şarkının güzelliğini ikiye hatta üçe katlamış. Anemi seslendiriyor; Merhamet.

• Merhaba.

Bugün tavsiye edeceğim şarkı fransızca şarkı seven kişilerin bayılacağı sevmeyenlere ise sevdirecek bir şarkı. Gerçekten çok güzel bir parça en az bir kere klibiyle birlikte izlerseniz sağlığınız için daha iyi olacaktır. Noir Dêsir seslendiriyor; Le vent nous portera.

• quote:

Merhaba.

Bugün itibariyle önereceğim mükemmel şarkı Therion'dan Seawinds coverı. Bu kusursuz şarkı sevipte kavuşamayan bütün gönül dostlarına gelsin.

bu sarki cok iyi tesekkur

• quote:

Orijinalden alıntı: oliaz

quote:

Merhaba.

Bugün itibariyle önereceğim mükemmel şarkı Therion'dan Seawinds coverı. Bu kusursuz şarkı sevipte kavuşamayan bütün gönül dostlarına gelsin.

bu sarki cok iyi tesekkur

+1

İlk mesajlarda neden öyle tepki vermişler anlamadım ama 3-4 tane şarkı beğendim indirdim bile, teşekkürler.

• @-SmT-

Arkadaşın sabıkası kabarık..

sen de dotacıymışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

@-SmT-

Arkadaşın sabıkası kabarık..

sen de dotacıymışsın

Sadece dotacı biraz sönük kalır yanlız, prof. dr. gibi sıfatlarla süslemek lazım onu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.