Şimdi Ara

Bu konuda tek tek şarkı tavsiyelerinde bulunacağım! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
0
Favori
4.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam dunyaya kapali sekilde kendi ideolojisi ile butunleserek gorevini yapiyor... Takdir etmek lazim.
  • Hernekadar ben de alay eden bir mesaj yazacaktımki arkadaşın verdiği linklerden bazılarındaki şarkılar hoşuma gitti.
    Klasik laf ama bende tekrarlayayım Zevkler Ve Renkler Tartışılmaz.
  • Şarkılarını beğenerek dinliyorum. Devamı gelsin
  • Merhaba.

Bugünkü şarkı benim için özel bir şarkıdır. En sevdiğim şarkı diyebilirim benim için büyük bir anlamı var. Hani bir şarkı için on numara şarkı dersiniz ya işte bu söz bu parçayı ifade etmekte yetersiz kalıyor ey gönül dostları. Haggard seslendiriyor; Hijo de la luna.

• quote:

Orijinalden alıntı: Le petit prince

Merhaba.

Bugün önereceğim şarkı Azure Ray'den geliyor. Bu olağanüstü parça eminim herkes tarafından sevilecektir. Azure Ray seslendiriyor; November.

bu şarkıyı beğendim cidden. ama şarkıların çoğu çok yavaş ve hareketsiz. beğenmedim diğerlerini.. benim düşüncem bu.

• Adam kendi krallığını kurmuş burda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heathen

Adam dunyaya kapali sekilde kendi ideolojisi ile butunleserek gorevini yapiyor... Takdir etmek lazim.

• Haggard'ı severim fakat böyle bir şarkıları olduğunu bilmiyorum. Hijo de la luna yumuşak, güzel bir şarkıymış. Beğendim.

Aynı şarkının Mecano versiyonu çok daha güzel, eğer dinlemediysen bir bak petit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Şuga -- 8 Şubat 2010; 18:50:30 >
  • @petit abi satasan olursa forumda soyle bu muzikler guzel cidden ya
  • Merhaba.

Sağolun arkadaşlar. Bugün tavsiye edeceğim şarkı Giorgia'dan Gocce di memoria. Bakın değerinizi bilin tam 14 şubat öncesi koyuyorum bu şarkıyı sevgilinizle hoşlaşırken dinlersiniz bu mükemmel şarkıyı. Giorgia yengeniz seslendiriyor; Gocce di memoria.

• Müzik zevkinin iyi olduğu kime göre neye göre belli?Kahdalı mıçı dinleyen adama bunları önersen sopa yersin.
  • @petit senden ricam türkçe müzik paylaşma
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRyldz

@petit senden ricam türkçe müzik paylaşma

neden ?
  • bugün öneri yokmu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MRyldz

@petit senden ricam türkçe müzik paylaşma

neden ?

sevmiyorum dikkatimim çekmiyor ve hadi bugunkü paylaşımınıda yap
  • Merhaba.

Tabii ki var, merak etmeyin arkadaşlar ömrüm oldukça bu konuya önerilerde bulunmaya devam edeceğim. Bugünkü şarkımız Electric Blue. Böyle güzel şarkıları arşivinize eklediğiniz için sevinmelisiniz özellikle mavi gözlü sevgilisi olanlar, mavi gözlü birini platonik olarak sevenler, mavi gözlü birine teklif edip reddedilenler, hay senin mavine.. diyenler özellikle dinlesin. The Cranbarries seslendiriyor; Electric Blue.

• Cok guzel secim arkadasim cizgini bozma.
    Yas kac?
  • quote:

Merhaba.

Bugünkü şarkımız fars ezgileri taşıyor. Mohsen Namjoo üstadımız mükemmel sesiyle dinleyenlerini oldukça etkileyen bir isimdir bilenler bilir. Mohsen Namjoo seslendiriyor; Ey Sareban.

• Adamla kendi kendini otorite yaptık diye dalga geçtik de müzik paylaşımı sağlamTakipçiyim.
  • Mükemmel Ötesi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.