Şimdi Ara

Bu hafta araç alacağım - Destek rica ederim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu hafta araç almam gerekiyor. Bütçem 240'a kadar.

Önceliğim: otomatik-benzin, hatchback veya crossover kasa ve 2020 model. Bayilere sorma gereği duymadım bile, 2. el ilan sitesinden bakıyorum.

Aklımda bulunan araçları bayilere gidip gördüm, inceledim. Açıkcası kafam çok karıştı. Örneğin Opel corsa'nın içi çok dar geldi ve malzeme kalitesini yetersiz buldum. Volkswagen polo'nun içi geniş ferah malzeme kalitesi iyi ancak 1.0 motor ve rakiplerine göre fiyatının daha yüksek oluşu düşündürüyor. Renault clio'ya bakmadım bile. Biraz bütçeyi arttırıp Seat leon 1.5, Skoda Scala 1.5 veya Honda Civic 1.5 sedan düşündüm ama kararsız kaldım. İnsan düşündükçe kafasında fiyatı arttırıyor.

Fikir danışabileceğim arkadaşlara ihtiyacım var teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f-network -- 22 Eylül 2020; 8:55:50 >

• "Bayilere sormadım bile, ilanlara bakıyorum" cümlesi baya baya ZENGİN ADAM cümlesi.

-Ne alırsanız alın 20-25 bin lira fazla vermeyi baştan kabul etme cümlesi
    -Oturduğu yerden araba alıp-satanları zengin etme cümlesi

Konuya dönersek

-Skoda Scala
    -Peugeot 308
    -Toyota CHR
    -Seat Leon

Bayilerde şu an bulabilirseniz 220-230 arası satılıyor. 2. El ilan sitelerinde de 280 civarlarıdır. Karar sizin
  • "Bayilere sormadım bile, ilanlara bakıyorum" cümlesi baya baya ZENGİN ADAM cümlesi.

-Ne alırsanız alın 20-25 bin lira fazla vermeyi baştan kabul etme cümlesi
    -Oturduğu yerden araba alıp-satanları zengin etme cümlesi

Konuya dönersek

-Skoda Scala
    -Peugeot 308
    -Toyota CHR
    -Seat Leon

Bayilerde şu an bulabilirseniz 220-230 arası satılıyor. 2. El ilan sitelerinde de 280 civarlarıdır. Karar sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redmaner -- 22 Eylül 2020; 9:0:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scala cam tavan 280k

• Ağa bu nasıl konu 240 bin lira bütçem var dedin, altta ilgilendiğin araçlara bakıyorum clio, corsa polo 200 bin üzerine alınacak son araç bunlar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • redmaner kullanıcısına yanıt
    Benzetmeleriniz güldürdü beni, cevabınız için teşekkürler. :)

Baktığım araçlar içerisinde araç yok hiçbir bayide. Olanları ise ekstra donanımlı diye 300 bandında satıyorlar. Kasım-Aralık gibi gelecek masalları dönüyor her yerde. O gelen araçlarda biz göremeden uçup gider zaten. 3-4 aydır bayi masalı dinliyoruz, olan tek şey fiyat artışları. Üstelik insanın suratına bile bakmıyorlar ayrı havadalar.

Polo'nun 220'ye dayandığı ortamda, Leon ve Scala'yı 220-230'a veren bayiler hangisi söylerseniz bugün gidip alayım hemen.

Tekrardan teşekkürler.
  • MuammA_ kullanıcısına yanıt
    Konu, tam öneri verilecek bir konu işte. 240 bütçe var diye 240'ını da araca yatırmak zorunda değiliz sonuçta, 200 lira da olur 250 lira da olur araca göre değişecek bir durum. Teşekkürler.
  • Hatchback istiyorum yazmışsınız ama sonradan Honda Civic sedan düşündüm dediğiniz için yazıyorum.

TOYOTA COROLLA 1.6 DREAM OTOMATİK VİTES

Sahibinden.com'da 210-215 arası hemen teslim alabilirsiniz.
  • "Bakmadım bile" dediğiniz Clio'ya bakın öncelikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f-network

Benzetmeleriniz güldürdü beni, cevabınız için teşekkürler. :)

Baktığım araçlar içerisinde araç yok hiçbir bayide. Olanları ise ekstra donanımlı diye 300 bandında satıyorlar. Kasım-Aralık gibi gelecek masalları dönüyor her yerde. O gelen araçlarda biz göremeden uçup gider zaten. 3-4 aydır bayi masalı dinliyoruz, olan tek şey fiyat artışları. Üstelik insanın suratına bile bakmıyorlar ayrı havadalar.

Polo'nun 220'ye dayandığı ortamda, Leon ve Scala'yı 220-230'a veren bayiler hangisi söylerseniz bugün gidip alayım hemen.

Tekrardan teşekkürler.
    Forumda belki bayilere olan hırsınızdan ötürü takip bile etmediğiniz "SIFIR ARAÇ..." konusu var. Orada araçlarını teslim alan arkadaşlar fiyat paylaşıyorlar.

"Polo'nun 2020'ye dayandığı" piyasa yine o sizin baktığınız ilan sitesi olduğu için söylediğim bu fiyatlara şaşırmanız normal. Algısı şaşıyor insanın oralarda.

Ben sizin için aklımda kalanları yazayım ama:

-Peugeot 308 için 21 Eylül tarihli mesaj (229.000 tl):
    quote:

Kampanyalı 308 1.2 alure sport 229 bin tl şuan ama bulmak sıkıntı bende şans eseri buldum.

-Skoda Scala için 20 Eylül tarihli mesaj (212.000 tl):
    quote:

scala ve kamiq vardı scala elit 1.0 dsg yarış mavisi için 212.000 fiyat verdi.

-Seat Leon için 12 Eylül tarihli mesaj (226.500 tl):
    quote:

Bugün LEON 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG S&S Xcellence 'Sunroof'suz gümüş gri aracımı doğuş oto maslaktan teslim aldım. 31 Ağustosta arayıp kaparo göndermiştim. Hiçbir ekstra istemediler 226.500 TL olan liste fiyatından işlem tamamlandı

-Toyota Corolla için 14 Eylül tarihli mesaj (196.000 tl):
    quote:

Toyota corolla dream otomatik haftaya teslim 196 bin. Renk elmas gümüş giri içi bej. Fiyatta zorunlu aksesuarlar var.

Örnekleri daha da arttırabilirm ama artık orasına da siz bakın araba almak isteyen sizsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redmaner -- 22 Eylül 2020; 10:54:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

Benim tercihim bu olurdu.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-pegeout-308-lansman-rengi-ilk-sahibi-hatasiz-829407224/detay
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-basaran-dan-2020-0-km-308-style-cam-tavan-otomatik-hemen-teslim-849801146/detay

Sıfır km beyazı var. Piyasaya bakınca mantıklı duruyor. 8 ileri tam otomatik şanzıman. Vergi avantajlı 1.2 motor.

• ukubat U kullanıcısına yanıt
    merhaba,

maalesef kalite algımın çok altında kalıyor ama öneriniz için tekrardan göz atacağım mutlaka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Draper

Hatchback istiyorum yazmışsınız ama sonradan Honda Civic sedan düşündüm dediğiniz için yazıyorum.

TOYOTA COROLLA 1.6 DREAM OTOMATİK VİTES

Sahibinden.com'da 210-215 arası hemen teslim alabilirsiniz.
    Sedan düşünürseniz ben de corolla ya bir bakın derim.
  • ahmet3976 kullanıcısına yanıt
    Hertürlü güzel tercih bencede. Benim sadece yarış mavisi fetişim olduğu için görür görmez onu atmışım
  • Megane 1.3 Tce touch EDC hb/sedan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 çeker araç düşünürseniz diye şuraya bırakayım

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-suzuki-kazasiz-hatasiz-vitara-4-4-20.000km-852648652/detay/

NOT:araç bana ait
  • O parayı yazdığınız araçlara versem oturur ağlarım herhalde. 2. el 2017 model Opel İnsignia 1.5 165 bg excellence paketler var pazarlıkla 240 a alırsınız diye düşünüyorum. Aracı 6 aydır kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim. D segmenti denizaltı gibi araç çok da konforlu ve atik.
  • herkese detaylı önerileri için çok teşekkür ederim. insan gerçekten bu süreçte farklı fikir ve düşüncelere ihtiyaç duyuyor.

bir tanıdık vasıtası ile bayiden honda civic 1.5 vtec otomatik elegance donanım paketli aracı 235.000 tl’ye aldık. ekim başında teslim edecekler. (liste fiyatı 225 ancak bayi ek aksesuar ve donanım eklemiş.)

teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.