Şimdi Ara

Bu Gece Suriyede Bazi Hedefler T.Hv.K.K Ucaklari Ile Vurulabilir. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
4
Favori
4.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: black_67

quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

bi duyum aldim %99 dogru ispanyadan bi arkadasim soyledi eto bitmis

eto yu mu bombalayacaz?

eto rusyada oynuyo ve suriyenin arkasinda kim var

Bizde sabri var korkmayın

sabri turkiyede oynuyo ve turkiyenin arkasinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gfbekir -- 27 Haziran 2012; 10:24:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bi duyum aldim %99 dogru ispanyadan bi arkadasim soyledi eto bitmis

eto yu mu bombalayacaz?

eto rusyada oynuyo ve suriyenin arkasinda kim var

Bizde sabri var korkmayın

sabri turkiyede oynuyo ve turkiyenin arkasinda

Suriye ye mi verelim o zaman

• İşin içinde rusya varsa ve oraya füzeler gönderdiyse vuramayız. Ülkemiz kendini savaşa sokacak, ekonomisini çökertecek adım atamaz. sadece lafla geçiştirilecektir.
  • Ne oldu beyler vurmuşmuyuz dün gece vurulacaktı
  • Guzel konu

• quote:

Ne oldu beyler vurmuşmuyuz dün gece vurulacaktı

suriye bitmiş.

• Bu isin duyumu mu olur ya. Sacma sapan gelmis konu acmis nereden duyduysa artik

Boyle bir saldiri olsa haber cikar mi hic... Yetkililer birakin buradaki ergenleri babalarinin ogullarina bile en ufak sey citlatmaz. Bir gece ansizin olur bu isler ;)

• quote:

quote:

Ne oldu beyler vurmuşmuyuz dün gece vurulacaktı

suriye bitmiş.

bende bekliyordum tüm gece uyumadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ride The Lightning

quote:

Orijinalden alıntı: mami_24

quote:

Orijinalden alıntı: Ride The Lightning

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qua1912

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dolumay

quote:

bu işin sonu hayır gibi gelmiyor bana ALLAH bizi savaşa sokmasın

Amin Diyesim geliyor ancak suriye'ye bi karsilik verilmeli

suriye ya tazminatı öder yada bize düşürdüğünün aynısını öder ve özrünü diler biter bu iş

Peki pilotu geri getirebilecek mi ? O adamında ailesi,karısı,çocukları var.

şehit oldu arkadaşım mahallede tinerciler tarafından öldürülmedi keşke onun yerinde ben olsaydım

Cahillik her tarafını sarmış maalesef

Tamam.

hergün doğuda onca asker şehit oluyor sesiniz çıkmıyor suriye 1 pilotumuzu şehit etti diye ülkeyi savaşa sokacaksınız neredeyse

Benim savaşa soktuğum filan yok . Başımızdakilerin kürt sorunundaki başarısızlıklarını örtbas etmek için çıkarttıkları bir stratejidir bu Filistin , Suriye olayları . Şimdi bir de jet vuruldu yandık , gündem 1 sene aynı olacak maalesef yine onlarca şehit vereceğiz kimsenin ruhu duymayacak . Yine başbakan çıkacak ' Kararlılıkla terör sorununun üzerine gideceğiz ' gibisinden bir açıklama yapacak koyunlar rahatlayacak . Sen şu an şehit olmayı bir ayrıcalık olarak görüyorsun aslında senin de bir suçun yok sende doldurulmuşsun büyük bir ihtimalle ama o şehidin arkasında bıraktığı onca insanın neler çektiğini ancak onlar bilir emin ol . Bir hiç uğruna onca masum insan ölüyor ve sen buna ayrıcalık diyorsun . Yazık .

inançlarımız farklı belliki o yüzden bu tartışma biter

• Bence Nato Suriye sınırlarında büyük bir tatbikat yapacak ama bu tatbikat sırasında bol bol suriye sınırları ihlal edilecek ve göz dağı verilecek.

Sonra Kurtlar vadisi suriyede , Kurtlar vadisi Esad , Kurtlar vadisi operasyonda filmleri ile tüm dünyaya korku dolu mesajlar verilecek.
  • Ya gül gül öldüm burada, biri demiş sağlam kaynaklardan bilgi aldım, öbürü çıkmış arkasından obama avatarıyla sağlam duyumlar aldım kesin bir şeyler olacak diye... Hey allahım yarebbim, Pentagon da mı çalışıyorsunuz mübarek !

Duyum ne ya duyum ne, Donanımhaber de takılan 20 yaşında adam nereden neyin duyumunu alacak, kim ne bildirecek size, tövbe tövbe...

Hayır ne alaka ?

Allah iyiliğinizi versin güldürdünüz valla, hadi iyi duyumlar size, hayır bari arkadaşım babam abim asker orduda o böyle düşünüyor falan diye açıklama getirin bari, kaldı ki Genelkurmayın üst rütbelilerinden başka kimse tam olarak bilmez ne olacağını, onlarda güzel kardeşlerim kimselere birşey belli etmez, duyum muyum vermez, buna fısıltı gazetesi diyoruz biz..

Gizemli gizemli tripler duyum aldım lar falan, olm bari geyik yaptığınızı belli edin iki hep beraber gülelim... Duyum ne !

ABD yi dünya yı, tüm ortadoğu yu ulusal güvenliğimizi milli politikamızı alakadar eden çok hassas konular ve siz duyum alıcaksınız... Tabi tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackkedi

quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

quote:

Orijinalden alıntı: AndacHan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Üstü Kalsın

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hyperspeed55

yemez beyler boru degil arkasinda rusya var bi topol m fuzesi var fuze degil bina mubarek arastirin isterseniz

o tür füzeler de kesin bi tek ruslarda vardır... neyin kafası arkadaş bu anlamadımki ruslar şöle güçlü böle güçlü.o kadar güçlülerse hatunlar niye antalyada her yaz?

/>

adamın aklını alırım işte böyle.varsa tabi.sende vardı aldım bak ...

herkes ihtiyacı olanı alıyor tabi

sanada mı lazım yoksa?

headshotı yedin saçma saçma espiriler yapmaya çalışma git yat.

edit:saati yeni gördüm yatmış galiba.

senin neye ihtiyacın var sen ne almaya geldin?

• Vurabilirim de vurmayabilirim de garantisi yok....

• quote:

Orijinalden alıntı: urazs

Ya gül gül öldüm burada, biri demiş sağlam kaynaklardan bilgi aldım, öbürü çıkmış arkasından obama avatarıyla sağlam duyumlar aldım kesin bir şeyler olacak diye... Hey allahım yarebbim, Pentagon da mı çalışıyorsunuz mübarek !

Duyum ne ya duyum ne, Donanımhaber de takılan 20 yaşında adam nereden neyin duyumunu alacak, kim ne bildirecek size, tövbe tövbe...

Hayır ne alaka ?

Allah iyiliğinizi versin güldürdünüz valla, hadi iyi duyumlar size, hayır bari arkadaşım babam abim asker orduda o böyle düşünüyor falan diye açıklama getirin bari, kaldı ki Genelkurmayın üst rütbelilerinden başka kimse tam olarak bilmez ne olacağını, onlarda güzel kardeşlerim kimselere birşey belli etmez, duyum muyum vermez, buna fısıltı gazetesi diyoruz biz..

Gizemli gizemli tripler duyum aldım lar falan, olm bari geyik yaptığınızı belli edin iki hep beraber gülelim... Duyum ne !

ABD yi dünya yı, tüm ortadoğu yu ulusal güvenliğimizi milli politikamızı alakadar eden çok hassas konular ve siz duyum alıcaksınız... Tabi tabi.

Adam ciddiye almış beyler

• Bordo Klavyeliler yine iş başında
  • H.A.A.R.P' ı çalıştırıyım mı beyler ?

• Türkiye birşey yapamaz. Suriye'li olsam daha iyi.

"PKK, Türkiye sınırına sözde bayrağını dikti
    Akdeniz’in uluslararası karasularında keşif amaçlı uçan Türk jetini sınır ihlali bahanesiyle kasıtlı düşüren Suriye, provokasyonda bir adım daha ileri giderek, Türkiye’nin güneyinde sınırın sıfır noktasına terör örgütünün PKK’nın sözde ‘Kürdistan Bayrağı' dikmesine göz yumuyor."
  • Bence Türkiye misilleme olarak pilotlarımız bulunup eğer şehit olmuşlarsa toprağa verildiği gün, bir çok Suriye savaş uçağını uslerinde imha etmelidir. Ne olursa olsun bunu goze alip vurmalıdır, savaşsa savaş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARBE -- 27 Haziran 2012; 12:48:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.F.B 1907

quote:

Orijinalden alıntı: swissscientist

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: swissscientist

quote:

Açıkça söyleyeyim bir savaş sırasında kesinlikle başarısız olur.Çoğu paşa içeride zaten.Ayrıca Kurtuluş Savaşı zamanından beri adam akıllı savaş yüzü görmemiş (Kıbrıs Harekatı hariç) bir ülke ve askerler.Kurtuluş Savaşında başarılı olmamızın bir nedeni de askerlerin ve paşaların her 5 yılda bir savaş görmesiydi yani tecrübe.Ve en kötüsü de Rusya'nın bize Kurtuluş Savaşında verdiği desteği şimdi Suriye'ye veriyor.

saçmalıyosun hiç asker tanıdığın falan yok sanırım nasıl eğitildiklerini bilmiyorsun askerin.

Hocam eğitim ayrı savaş tecrübesi ayrı.Ayriyeten paşaların hepsi içeride.Badem bıyıklı paşalarla olmaz bu iş.

Bir pilot bile milyon dolarları bulan füzeler atıyor eğitimleri sırasında.Ordu farkında olmadığımız kadar donanımlı askerlerle dolu.İlla da tecrübe diyorsanız Pkk ile yapılan çatışmalarda az da olsa bir kazanım vardır diye düşünüyorum.Paşalar konusunda birşey diyemeyeceğim siyasi bir olay.

Hocam Pkk ile yapılan çatışmaları savaş tecrübesi olarak saymıyorum hem gerilla taktiği ile savaşıyorlar hem de zaten kazanım olsaydı şu an pkk biterdi 30 senedir şehit haberleri duymaktan bıktık.

Fikrine saygı duyarım ancak bu yaptıgın bilmeden konusmaktır.

Amfibi Deniz Piyadeleri =Afganistan da her türlü koşulu öğrenmek için görev yapıyorlar

Özel Kuvvetler =Bizim gibi sivil insanların haberdar olamayacagı operasyonlara giriyorlardır,gerek balkan ülkeleri gerek nato ülkeleri ile sık sık tatbikatlara katılıyorlar

Pilotlarımız çoğu avrupa ülkesinin pilotlarından daha fazla uçuş saati ile emekli oluyorlar

JÖH ler sık sık dağlarda çatışmalara giriyorlar dağ komandolarımız amerikan rangerslarından 70 gün daha fazla kurs görüyorlar daha sayayım istersen?

Paşalara ben de bir şey diyemem o konu siyasete kaçar.

• Olayın hemen arkasından yapılmalıydı butarz şeyler baktığımız zaman diğer ülkelerde de buna benzer şeyler oluyor anınında kaşıyorlar yalnız az dürtmemiz lazımdı
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.