Şimdi Ara

Bu Gece Suriyede Bazi Hedefler T.Hv.K.K Ucaklari Ile Vurulabilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
4
Favori
4.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saat 18:30 İtibari İle Türk Hava Kuvvetlerinde Büyük Bir Hareketlilik Var , Sebebini Öğrenirsem Birazdan Detaylarını Bildireceğim ...

Bu sekilde bir bilgi geldi bir kaynaktan bakalim sabaha neler olacak ??

Edit: Suriye Türkiye Sınırındaki Karakollarındaki Suriye Bayraklarını İndirdi...

Bilgiside gecildi....

Arkadaslar bunlar benim bir taraflarimdan uydurdugum seyler degil. Guvendigim kaynaklardan gelen bilgiler. Bakacaz gorecez sabaha neler olacak.

Edit 2: Tanker Ucaklari 2 Saat Once Havandigi Bildirildi.

Bu yeni eklenen bilgi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrMhMt -- 27 Haziran 2012; 6:26:47 >

• Kim o kaynak?
  • Muhabir @TrMhMt, evindeki bilgisayarından bildiriyor...
  • Hareketliliği nereden biliyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Saat 18:30 İtibari İle Türk Hava Kuvvetlerinde Büyük Bir Hareketlilik Var , Sebebini Öğrenirsem Birazdan Detaylarını Bildireceğim ...

Bu sekilde bir bilgi geldi bir kaynaktan bakalim sabaha neler olacak ??

http://inciswf.com/1298717011.swf
  • haci genelkurmaydan bile olsan bu foruma böyle başlık açılırmı,alay konusu olursun....
  • Bu bilgi sana kadar geldi ise suriye şu an topraklarımıza girmiştir
  • yemez beyler boru degil arkasinda rusya var bi topol m fuzesi var fuze degil bina mubarek arastirin isterseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

Bu bilgi sana kadar geldi ise suriye şu an topraklarımıza girmiştir

• TrMhMt Genelkurmay binasından bildiriyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperspeed55

yemez beyler boru degil arkasinda rusya var bi topol m fuzesi var fuze degil bina mubarek arastirin isterseniz

o tür füzeler de kesin bi tek ruslarda vardır... neyin kafası arkadaş bu anlamadımki ruslar şöle güçlü böle güçlü.o kadar güçlülerse hatunlar niye antalyada her yaz?
  • Arkadaslar bunlar benim bir taraflarimdan uydurdugum seyler degil. Guvendigim kaynaklardan gelen bilgiler. Bakacaz gorecez sabaha neler olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: johonwayni

Muhabir @TrMhMt, evindeki bilgisayarından bildiriyor...

Güldüm

• Bayrak niye indiriyor? Amaç ne?
  • Bende öyle bir duyum aldım. Bir operasyon yapılacak ancak suriyeyemi yoksa terör kamplarınamı bilmiyorum. Suriye sınırımda olacağı kesin. Sıradan bir operasyonda değil bildiğim kadarıyla daha büyük birşey.

Edit: İlle bu gece olcak demiyorum ancak bu sıralar olacağını duydum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 26 Haziran 2012; 22:05:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

quote:

yemez beyler boru degil arkasinda rusya var bi topol m fuzesi var fuze degil bina mubarek arastirin isterseniz

o tür füzeler de kesin bi tek ruslarda vardır... neyin kafası arkadaş bu anlamadımki ruslar şöle güçlü böle güçlü.o kadar güçlülerse hatunlar niye antalyada her yaz?

/>

• quote:

quote:

sıcak denizlere iniyorlar

• Tam yav he he'lik bir konu olmuş. Böyle bir şey olması yüzde 1 milyon imkansız ötesi diyorum. Tabi şu an için böyle bir yorum yapıyorum. Sabaha kadar bir şey çıkmaz. İlerleyen günlerde eğer Suriye bu saldırgan tavırlarını devam ettirirse ancak o zaman böyle bir şey yapılabilir göz korkutmak amacıyla. Yoksa şimdi cık cık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Üstü Kalsın

quote:

quote:

/>

adamın aklını alırım işte böyle.varsa tabi.sende vardı aldım bak ...

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Bende öyle bir duyum aldım. Bir operasyon yapılacak ancak suriyeyemi yoksa terör kamplarınamı bilmiyorum. Suriye sınırımda olacağı kesin. Sıradan bir operasyonda değil bildiğim kadarıyla daha büyük birşey.

.

Bu Gece Suriyede Bazi Hedefler T.Hv.K.K Ucaklari Ile Vurulabilir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.