Şimdi Ara

Bu Gece Suriyede Bazi Hedefler T.Hv.K.K Ucaklari Ile Vurulabilir. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
4
Favori
4.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Accio

Uçak sendin aşkım

• quote:

Orijinalden alıntı: TrMhMt

Saat 18:30 İtibari İle Türk Hava Kuvvetlerinde Büyük Bir Hareketlilik Var , Sebebini Öğrenirsem Birazdan Detaylarını Bildireceğim ...

Bu sekilde bir bilgi geldi bir kaynaktan bakalim sabaha neler olacak ??

Edit: Suriye Türkiye Sınırındaki Karakollarındaki Suriye Bayraklarını İndirdi...

Bilgiside gecildi....

Arkadaslar bunlar benim bir taraflarimdan uydurdugum seyler degil. Guvendigim kaynaklardan gelen bilgiler. Bakacaz gorecez sabaha neler olacak.

Edit 2: Tanker Ucaklari 2 Saat Once Havandigi Bildirildi.

Bu yeni eklenen bilgi...

Vay duyum geldi vay güvenilir kaynak ergenekondan önce incicilerin, ekşicilerin hışmına uğrarsın etme

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

quote:

Orijinalden alıntı: AndacHan

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Üstü Kalsın

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hyperspeed55

yemez beyler boru degil arkasinda rusya var bi topol m fuzesi var fuze degil bina mubarek arastirin isterseniz

o tür füzeler de kesin bi tek ruslarda vardır... neyin kafası arkadaş bu anlamadımki ruslar şöle güçlü böle güçlü.o kadar güçlülerse hatunlar niye antalyada her yaz?

/>

adamın aklını alırım işte böyle.varsa tabi.sende vardı aldım bak ...

herkes ihtiyacı olanı alıyor tabi

sanada mı lazım yoksa?

Hata var lütfen düzeltin -da ayrı olacak.

yok bir hata yok.düzgün yazdım... eksi da diye birşey yok orda...

Hocam yalnız orda "şey" ayrı olacak idi

• quote:

Orijinalden alıntı: mami_24

quote:

Orijinalden alıntı: Dolumay

quote:

bu işin sonu hayır gibi gelmiyor bana ALLAH bizi savaşa sokmasın

Amin Diyesim geliyor ancak suriye'ye bi karsilik verilmeli

suriye ya tazminatı öder yada bize düşürdüğünün aynısını öder ve özrünü diler biter bu iş

Peki pilotu geri getirebilecek mi ? O adamında ailesi,karısı,çocukları var.
  • hataydaki 5. hava üssünden 03:10 itibariyle 4 adet kangal havalanmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qua1912

quote:

quote:

quote:

suriye ya tazminatı öder yada bize düşürdüğünün aynısını öder ve özrünü diler biter bu iş

şehit oldu arkadaşım mahallede tinerciler tarafından öldürülmedi keşke onun yerinde ben olsaydım

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

şehit oldu arkadaşım mahallede tinerciler tarafından öldürülmedi keşke onun yerinde ben olsaydım

Cahillik her tarafını sarmış maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Ride The Lightning

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam.

hergün doğuda onca asker şehit oluyor sesiniz çıkmıyor suriye 1 pilotumuzu şehit etti diye ülkeyi savaşa sokacaksınız neredeyse

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ride The Lightning

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam.

hergün doğuda onca asker şehit oluyor sesiniz çıkmıyor suriye 1 pilotumuzu şehit etti diye ülkeyi savaşa sokacaksınız neredeyse

Benim savaşa soktuğum filan yok . Başımızdakilerin kürt sorunundaki başarısızlıklarını örtbas etmek için çıkarttıkları bir stratejidir bu Filistin , Suriye olayları . Şimdi bir de jet vuruldu yandık , gündem 1 sene aynı olacak maalesef yine onlarca şehit vereceğiz kimsenin ruhu duymayacak . Yine başbakan çıkacak ' Kararlılıkla terör sorununun üzerine gideceğiz ' gibisinden bir açıklama yapacak koyunlar rahatlayacak . Sen şu an şehit olmayı bir ayrıcalık olarak görüyorsun aslında senin de bir suçun yok sende doldurulmuşsun büyük bir ihtimalle ama o şehidin arkasında bıraktığı onca insanın neler çektiğini ancak onlar bilir emin ol . Bir hiç uğruna onca masum insan ölüyor ve sen buna ayrıcalık diyorsun . Yazık .

• Hava kuvvetleri komutanlığında 4 tane akraba var ki bunlardan biri havacı binbaşı. Onlar bile ne olacağı konusunda tam bir fikre sahip değil. Adam gelmiş burda sağlam kaynaklardan bilgi geldi diyor. Sen neyin kafasını yaşıyorsun arkadaşım? Ayrıca Hatay"da illaki hava sahasında bir hareketlenme olacaktır bu bir gerçek. Ama yok sağlam bilgi geldi bu gece bilmem ne falan filan. Bi git yat uyu da rüyana devam et.
  • Bir gece ansızın 82 şam
  • quote:

Orijinalden alıntı: erolegemenesor

Hava kuvvetleri komutanlığında 4 tane akraba var ki bunlardan biri havacı binbaşı. Onlar bile ne olacağı konusunda tam bir fikre sahip değil. Adam gelmiş burda sağlam kaynaklardan bilgi geldi diyor. Sen neyin kafasını yaşıyorsun arkadaşım? Ayrıca Hatay"da illaki hava sahasında bir hareketlenme olacaktır bu bir gerçek. Ama yok sağlam bilgi geldi bu gece bilmem ne falan filan. Bi git yat uyu da rüyana devam et.

+1453

Hem tayip dedi zaten savas cigirtkanligi tuzagina dusmeyiz diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.F.B 1907

quote:

Orijinalden alıntı: swissscientist

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Açıkça söyleyeyim bir savaş sırasında kesinlikle başarısız olur.Çoğu paşa içeride zaten.Ayrıca Kurtuluş Savaşı zamanından beri adam akıllı savaş yüzü görmemiş (Kıbrıs Harekatı hariç) bir ülke ve askerler.Kurtuluş Savaşında başarılı olmamızın bir nedeni de askerlerin ve paşaların her 5 yılda bir savaş görmesiydi yani tecrübe.Ve en kötüsü de Rusya'nın bize Kurtuluş Savaşında verdiği desteği şimdi Suriye'ye veriyor.

saçmalıyosun hiç asker tanıdığın falan yok sanırım nasıl eğitildiklerini bilmiyorsun askerin.

Hocam eğitim ayrı savaş tecrübesi ayrı.Ayriyeten paşaların hepsi içeride.Badem bıyıklı paşalarla olmaz bu iş.

Bir pilot bile milyon dolarları bulan füzeler atıyor eğitimleri sırasında.Ordu farkında olmadığımız kadar donanımlı askerlerle dolu.İlla da tecrübe diyorsanız Pkk ile yapılan çatışmalarda az da olsa bir kazanım vardır diye düşünüyorum.Paşalar konusunda birşey diyemeyeceğim siyasi bir olay.

Hocam Pkk ile yapılan çatışmaları savaş tecrübesi olarak saymıyorum hem gerilla taktiği ile savaşıyorlar hem de zaten kazanım olsaydı şu an pkk biterdi 30 senedir şehit haberleri duymaktan bıktık.

pkk'nın bitmemesi askerin yetersizliğinden değil kanımca.Devlet de istemiyor bu olayın bitmesini farkındaysanız.Çünkü pkk biterse devlet daha da demokratikleşecek dolayısıyla yüksek makamlardaki bürokratlar ellerindeki gücü kaybedeceklerdir.Milletin parasını istediği gibi saçıp savuramayacak zula yapamayacaklar kendilerine.Bu devirde devletin bu kadar güçlü olması çok tuhaf zaten.Dolayısıyla örgüt hem içtekilerin hem de dıştakilerin işine geliyor ki kimse bitmesini istemiyor.
    edit:yazım hatası

Dediklerine katılıyorum ama söylediklerimden dolayı bir savaş sırasında başarısız olacağımız kanaatindeyim.

şu liselinin dediklerini kaale almayın

• İlkin Suriye de zaten bir iç savaş var ve bu nedenle hiç bir ülke kolay kolay Suriye ye destek vermez birebir verirsede zararlı çıkar, Amerika yanımızda olduğunu söyledi natonun ülkeleri açıklama yaptı ve suriye haksız bulundu Rusya kim arkadaşım rusya tamam güçlü bir ülke ama rusya nerede suriye nerede öyle kolay değil bu işler Türkiye suriye ile savaşsa Suriyeyi haritadan sileriz ama harbi harbi girecekler birbirlerine aslında bir savaş yakındır 100 senedir dedelerinizin mirası ile yaşıyorsunuz artık kendi mirasımızı oluşturmanın zamanı geldi, Türkiyenin bahanesi artıyor bu tür olayları ve pkk nın artık illallah ettirmesini bekliyorum şuan hükümet buna hazır ama milletimiz bir uyku içerisinde ciddi ciddi açılan konularda bile millet dünyadan bir haber, uyumaya devam edin savaş kapıyı yakında çalacak.

http://forum.donanimhaber.com/m_56961148/mpage_1/f_/key_turkiye//tm.htm#56961148

• quote:

Orijinalden alıntı: akdenizli_beyto

Beyler hataydayım acayip jet sesleri geliyor. arkadaş haklı olabilir

neresindesin?
  • Suriye'ye savaş açılsa gitmem savaşa. Sen git adamların sınırından adamların vatan hainlerini kendi ülkene geçir, besle, büyüt, savaş eğitimi ver. Sonra sal geri sınırdan içeri gitsin Esad'a karşı savaşsın diye. Sonra Esad da senin uçağına "geç" desin. Bir de "Yunanistan daha fazla yapıyor ama biz vurmuyoruz" de. Yunan uçakları kilometrelerce yukardan geçiyor. Alçak uçuş tehdit uçuşudur. Onuru olan her ülke o uçağı düşürür. Kimse kalkıp milliyetçilik taslamasın. Adamlar bu konuda sonuna kadar haklılar. Rejimlerini tartışabilirsiniz fakat her ülkede rejim karşıtları vatan haini sayılır. Siz de vatan hainlerine dışardan destek verirseniz savaşa davetiye çıkarırsınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Orijinalden alıntı: uzzd

quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Orijinalden alıntı: uzzd

THK envanteri acaba hangisi ile giderler.
    http://www.thk.org.tr/web2010/filo/uckfilo.html

yada buradan model uçak alalım bizimde katkımız olsun.
    http://modelucak.thk.org.tr/satis1/satis.php

thk envanterinde şaka yapıyon dimi xs .s .s xd

Ben bilmem sitesinde bunları koymuşlar ama adetleri yazmıyor.

hiç haber izlemedin mi bro :D spikerler en azından 100kere f4 f16 derler :D o türk hava kurumunun eğitim ve yolcu uçakları bro

Sende THK ile T.Hv.K.K karıştırıyorsun galiba.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackkedi

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Üstü Kalsın

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hyperspeed55

yemez beyler boru degil arkasinda rusya var bi topol m fuzesi var fuze degil bina mubarek arastirin isterseniz

o tür füzeler de kesin bi tek ruslarda vardır... neyin kafası arkadaş bu anlamadımki ruslar şöle güçlü böle güçlü.o kadar güçlülerse hatunlar niye antalyada her yaz?

/>

adamın aklını alırım işte böyle.varsa tabi.sende vardı aldım bak ...

herkes ihtiyacı olanı alıyor tabi

sanada mı lazım yoksa?

headshotı yedin saçma saçma espiriler yapmaya çalışma git yat.

edit:saati yeni gördüm yatmış galiba.

yarim saattir guluyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

bi duyum aldim %99 dogru ispanyadan bi arkadasim soyledi eto bitmis

eto yu mu bombalayacaz?

eto rusyada oynuyo ve suriyenin arkasinda kim var

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

bi duyum aldim %99 dogru ispanyadan bi arkadasim soyledi eto bitmis

eto yu mu bombalayacaz?

eto rusyada oynuyo ve suriyenin arkasinda kim var

Bizde sabri var korkmayın
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.