Şimdi Ara

BU ET FİYATLARI NEDİR BÖYLE ???? (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
0
Favori
15.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: noxyyprom

Önündeki kuyruğu görmesem inanırdım:)

Yataktan kalktım uykulu uykulu yarı açık gözle "bu niye bana hayvan diyor" diye düşünüyorum ama bir yandan da kuyruğun neden arkamda değil de önümde olduğu kafamı kurcalıyordu, o anda uyandım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

Orijinalden alıntı: LifeSuxTR

nankörler toplanmış bugün türkiyede işe yaramaz adam 3000 TL alıyor karı koca 6000 TL aylık gelir 1 de çocuk bu etleri alıp yiyebilirler.fiyatlar pahalı ama maaşta ona göre.asgari ücrete gelince o adamda napalım çalışıp daha yüksek maaşa çıksaymış maaşını arttırına kadar tavuk yiycek.hemen hükümeti eleştiriyosunuz herkes ne zaman bonfile yiyorduda akp döneminde yiyemiyor ? bu düzene kapitalizm deniyo çalışmayana et yok akp ile ilgisi yok olayın.ayrıca fiyatlar her yerde bu kadar pahalı degil gidip en pahalısını bulup koymuş arkadaş

İnsan bir ironi olduğuna dair işaret koyar.

İroni falan deği Türkmenistan da 3 euro size 33 euro hadi bahim adam olun lan demiş gitmiş arkadaş...

asgari ücret alan insan falan değil,et met yoh size.

Anlamadım adamın yazdıklarını mı destekliyorsun.

• Yok artik :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merak etme senin benim için değil onlar zenginler için kardeş hala anlamadınızmı
  • et mi oda nedir? :D biz beyaza alıştık oda zamlandı verenler utansın.
  • Domatesin 8-10 lira olduğu bir ülkede bence et çok da pahalı değil :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Nankörler sizi kurbana az kaldı et bulamıyorsanız soyalı mantı yiyin içinde eser miktarda kıyma barındırır. Ülkemiz bir sınavdan geçiyor, destek olacağınıza köstek oluyorsunuz !

Chomar antivirüs found trojan2023.exe

Cleaning, please wait patiently....
    .
    .
    .
    .
    Cleaning registry details
    .
    .
    .
    System restored succesfully !

Su, itfaiye, hortum dlc available now.

• O değilde kimse videodaki ablamız için bir şey dememiş

video daki arkadaşın yanına oturuşu canayakınlığı çok güzeldi...

biz türk milleti özünde çok güzel insanlardık aslın da ne olduda bu duruma geldik ...

Hayret
  • Saman bile ithal olursa daha bu fiyatları çok görürüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çorba içmeye gittim müşteri geldi kuzu haşlama sordu artık gelmiyor çok pahalı dediler.
  • Tavuk fiyatlarından korkuyorum.Şuan ucuz,onunda fiyatı artarsa artık tavuk döneri 10tlye yeriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Tavuk fiyatlarından korkuyorum.Şuan ucuz,onunda fiyatı artarsa artık tavuk döneri 10tlye yeriz...

Sıra ona da gelecektir, zaten önümüz ramazan, zamlar için müsait bir dönem. bakalım fiyatlar ne olacak
  • Timeguard T kullanıcısına yanıt
    yıllık 10 bin dolar = 35bin tl işte 35bin tl /12 =2.9bin tl aylık gelir.

Tabi bu ortalama değer.yani içinde ayda 1.4bin tl alan da var,5bin tl alan da 10bin tl alan da var, hepsinin toplamı / kişi sayısı = 35bin tl cıkmıs yani.
  • bestanealtcizgi B kullanıcısına yanıt
    üzdün
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoloji64

Hayir verenler düşünsün

Ne alaka evet çıktı işte sonuç. Uzayda yaşıyorsanız bilememeniz normal çıkan sonucu bence yetmez hepinizi madenlerde amele yapsınlar sürünün sürünün ayağa 1 dakika kalkmak bile nasip olmasın.
  • Bir yandan bu adamlara destek veren cahil asgari ücretli adamlara iyi oluyor ancak saray soytarılığı yaparak rezil biçimde yaşıyorlar diyorum ama bir yandanda ucu bizede dokunuyor domatesin kilosu 9 tl den aldım biraz önce dana antrikotuda 65 liradan aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müstehaktır demekten sıkıldım ama öyle
    meclisten bugün bir sürü kanun geçti
    hadi gene iyisiniz yeni zamcıklar yolda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 11 Mayıs 2017; 17:46:0 >
  • yav gardaşım onu bulamayanlarda varya allahtan gork
  • Bölgesel farklılıklar olabilir, Amasyada Migros veya yerel kasaplarda iç bonfile fitilsiz 54-60 tl arası değişiyor, kuzu pirzola 45 tl, antrikot 55 tl civarı.

Bu fiyatların üstünü hiç görmedim, 2 günde bir kırmızı et tüketirim batarım fiyatlar öyle olsa

Saygılar.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.