Şimdi Ara

Bu Aracı Alayım mı 2005 Palio 1.2 8v

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 2005 model 1.2 8v palio var 4 kapı klimalı 100.000 km de sağ iki kapı sacı değişmiş birde ön far değişmiş başka hiç bir yerinde boya yada değişen yok dedi 11.500 e bırakıyor sizce nasıl. Kafama takılan motorun 16v değilde 8v olması sizce alayım mı ne dersiniz. Alır almaz lpg taktırıcam bu motor lpg sorun çıkartmaz herhalde değil mi. Bende 12-13 binlerde araç arıyordum bu araç uygun gibi ne dersiniz, alayım mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astra-Elegance -- 2 Şubat 2012; 21:01:46 >

• Motoru temiz ve km orjinal ise bu fiyata güzel araç bence. Ayağımı yerden kessin yeter diyorsan alınır bence.
  • şehir içinde usul usul gidersen lpg istemez bile

ama performans bekleme derim beklersende oldukça yakar...
  • palio lar cok cabuk dagıldıkları için tutulmuyorlar. illa alacam diyosan al ancak 1500 lirada lpgye vercen 13000 e gelcek bide muayenesi falan var fiyata dahil olsada ugrasıcan ... ben olsam lpg lisini alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

palio lar cok cabuk dagıldıkları için tutulmuyorlar. illa alacam diyosan al ancak 1500 lirada lpgye vercen 13000 e gelcek bide muayenesi falan var fiyata dahil olsada ugrasıcan ... ben olsam lpg lisini alırdım.

2 palio sattım, birisi 1 saatte, diğeri 1 günde satıldı. Bu tutulmamıs hali mi ? 98 model paliomdan tık ses gelmezdi benim, buda dağılmış hali herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skayn -- 2 Şubat 2012; 21:44:44 >
  • Alınır. Fiyat iyi geldi bana.
  • bu fiyata 2005 model araç almak güzel tabi ama bence hem 1.2 olması hem 8v olması iyi değil. 1.4/1.6 8v veya 1.2 16v daha kabul edilebilir.

ayrıca her ne kadar önceliğiniz performans olmasa da bir süre sonra oldukça can sıkıcı olacaktır, araç gerçekten içinize sindiyse kendinizi bu duruma hazırlayın.
  • bu fiyatlarda alternatifler birbirinin iyi kötü ayarıdır. Palio da sorun yaşayacağınızı sanmam.
  • dedigin gibiyse gözün kapali al bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

quote:

palio lar cok cabuk dagıldıkları için tutulmuyorlar. illa alacam diyosan al ancak 1500 lirada lpgye vercen 13000 e gelcek bide muayenesi falan var fiyata dahil olsada ugrasıcan ... ben olsam lpg lisini alırdım.

2 palio sattım, birisi 1 saatte, diğeri 1 günde satıldı. Bu tutulmamıs hali mi ? 98 model paliomdan tık ses gelmezdi benim, buda dağılmış hali herhalde.

15bin liralık arabayı 12 bine satarsan 1 gunde satılır tabi... hem sen 2 kere palio aldım sattım diyosun niye satıyosunki memnunsan ? okadar iyi arabaysa saglamsa kullansaydın.

2 arkadaşımdada palio vardı ayrı ayrı zamanlarda ikisininde araçlarının ön takımında sorun vardı. Bu kadar iyi arabada 2005 modeli neden 11 bin-12 bin lira bu arabanın millet aptalmı bu paraya satıyor arabasını

koç ne zaman adam gibi araba yapmış boşversene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sissil -- 2 Şubat 2012; 22:22:50 >

• 1 yıla yakın işçimizde var uzun soluklu olmasada sürekli kullanıp bindigimim bir arac 1.2 8V olduguna bakmayın şehir içinde üzmez adamı gayet seridir motora göre ama sollama ve yokuşlarda üzebilir 16 V bulursanız kaçırmayınız onlar çok çok seri ve 8 V göre atak bir arac .

şehir içi sakin trafikte benzinde 270 -300 krş yakıyor çokta ekonomik degil ama tüpte 170 200 krş yakıyor :) depoyu doldur dünya turuna çık misali :)) Tüple çok ekonomik . çabuk dagılıyor diyenler için aracla girmedigimiz bozuk yol kalmadı ama hala ön takımdan ses gelmiyor arac 145 bnde :) parçaları çok uygun her yerde bulabiliyorsunuz .

pek performans istemiyorsanız kaçırılmıyacak arac fiyatına göre .

Tek eksigi kliması klima olmayışı yazın baya dert olabiliyor . :))
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

quote:

15bin liralık arabayı 12 bine satarsan 1 gunde satılır tabi... hem sen 2 kere palio aldım sattım diyosun niye satıyosunki memnunsan ? okadar iyi arabaysa saglamsa kullansaydın.

2 arkadaşımdada palio vardı ayrı ayrı zamanlarda ikisininde araçlarının ön takımında sorun vardı. Bu kadar iyi arabada 2005 modeli neden 11 bin-12 bin lira bu arabanın millet aptalmı bu paraya satıyor arabasını

koç ne zaman adam gibi araba yapmış boşversene.

Aracın birisi benimdi, satma nedenim daha üst sınıf ve üst model bir araç almak. diğeri de sahibi internetten anlamıyordu, benden rica etti, ben sattım. kendi aracımı iyi fiyata sattım, aldıgım fiyatın üstüne kar ettim. Taşada sürdüm, balık tutmaya gölede indim hiç öntakım sorunu olmadı. yurtdısına da cıktım içinde hiç tık demedi, yolda bırakmadı. palio taş gibi araba. arkadaşlarının araçları dağılmıştır. Eksi yönleri ise yakıtı ve freni.. benim araç 1.6 16v idi iyi yakıyordu meret.

• 4 ay önce ablama aldık 2006 palio 30.000 kmde 12.750 ye 3 parça boya vardı 1.2 klımasız
  • Al kaçmaz bu araba .Yakıtını koy bin. Yalnız kaportaları zayıftır. EĞer arkanla çöksen yamulur yakıtıda idare eder parçası servisi ucuz. Daha ne olsun!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.