Şimdi Ara

Bu akşam da selçuk yok (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
1
Favori
6.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ysakay

quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

Hakan şükür ersun Yanal'ın basını yedi
    Selçuk'ta avcının basını yiyecek gibi

Selcuku oynatmayan avci nasil selcuk onun bosunu yiyecek. Kaldi ki hicbir sey dedigide yok selcukun

Ersun yanal hakan şükürü oynanmamıştı
    Avcı da Selçuk'u oynatmıyor
    Sen ne yazdığımı anlamadın galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu maçta sahaya ilk sürülmesi gereken adamlardan biri gökhan töre, zayıf rakiplere karşı adam çok deli rakip eksiltiyor.Saraçoğlunda oynadığı her maçta başarılı performans sergilemişti, ayrıca sercanın gereğinden fazla abartıldığı gibi tunay torununda fazla küçümsendiğini düşünüyorum.
  • Birilerinin adamı olma yolunda hareket eden kişilere statüleri ne olursa olsun saygı duyulmaz. Yüzüne farklı, arkasından çok farklı konuşulur. Avcı da göreve geldiği günden itibaren gösterdi ki birilerinin istekleri doğrultusunda hareket ediyor. Futbolcular da durumun farkındadır ve bu nedenle kendisi hiçbir zaman onlar tarafından sayılan bir teknik adam olmayacaktır. Aynı siyasi boyutta olduğu birkaç ismi ayırıyorum elbette, onlar yol arkadaşı...

Şu var ki, bugün sadece ben değil, ülkenin büyük bir kısmı milli maçları sallamıyor artık. Çünkü eskisi gibi değil ; o ruh, heyecan, milli takımla toplum arasındaki o bağ yok artık. Milli Takım dediğin ; prim muhabbetinin döndüğü, menajer, menajerlik davaları, Oğuz Çetin meselesi gibi türlü olayların yaşandığı, bazı kararların bazı kişi ya da kişilerce alındığı bir oluşum haline geldi. Bu takımı da kimse desteklemez açıkçası, zira dediğim gibi toplumla arasında o bağ kayboldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: uzak_dogu

Ne selçukmuş arkadaş,sanki bana ronaldoyu oyuna almamış gibi konuşuyolar.
    selçuk kurtarıcı mı, yok değil. neyin davası bu ?
    hollanda maçında iyi oynamadık diyenler maçı nası bi pozsiyonda izlediler çok merak ediyorum doğrusu, bireysel bi kaç hata yüzünden gol yapamadık, arda o golü yapsaydı durum çok farklı olacaktı.
    estonyaya handikap yaparız ve biz grubu lider tamamlarız.

Dünyada en çok aranan oyuncu tipi ne? Oyunu 2 yönlü oynayan, takımı toparlayan, ayağı top yapan, gerektiğinde duran toplardan skor yakalayan bir adam değil mi?

Türkiye'de bu adam Selçuk mu? Selçuk'tan daha formda Türk oyuncu var mı?

O zaman neyin davası filan demeyeceksin, bu adamı kabul edeceksin.

• Oh çok şükür oyanamasın zaten.
  • Manchester United maçımız var oynamasın zaten.
  • Sistem mistem hikaye. Dediğim gibi milli takımdaki 3 adam kafa kafaya vermiş, Türkiye ligi'nin yerli yabancı 1 numaralı oyuncusu Selçuk'u itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar.

Kendi takımlarında Selçuk'un yarısı etmeyecek isimleri izlemek zorunda kalan arkadaşlar da olaya atlıyorlar doğal olarak. Buna kısaca kıskançlık diyoruz.

Yalnız bilmedikleri bir şey var Selçuk milli takımda oynamıyor diye itibar kaybetmez, zaten tarafsız gözle bakabilen herkes gerçeğin farkında.

Yukarıda da arkadaşların belirttiği gibi, bizim derdimiz milli takım'ın da Selçuk gibi üst düzey bir oyuncudan yararlanması. Ha Avcı yararlanmak istemiyorsa da kaybeden kendisi olur, olay bu kadar basit. Yoksa bu kadar yoğun fikstürümüzde Selçuk gibi bir oyuncunun sakatlık riskinin minimuma inmesi bizim de işimize gelir.
  • quote:

hollanda maçında iyi oynamadık diyenler maçı nası bi pozsiyonda izlediler çok merak ediyorum doğrusu, bireysel bi kaç hata yüzünden gol yapamadık, arda o golü yapsaydı durum çok farklı olacaktı.

estonya kapanıp 80de 1-0 öne geçince görürsün davayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

Allahtan yok estonya yi selcuksuz da yeneriz kaldiki selcuk sakatlanma riski 0 a indi bizim acimizdan cok iyi oldu milli takim bu macta puan kaybeder ve orta saha siritirsa ozaman apo gidici bunu bile bile yapiyor bunu

Estonyaya puan kaybedersen bu Selçuk oynamadığı için mi olucak sence ? Lütfen bu kadar sığ bakmayın olaylara ,hep bir kulüpçülük peşinde olmayın . Selçuk yoksa Emre var Nuri var . Sanki Selçuk daha önce milli takımda oynamamış gibi konuşuyorsunuz . 2012 yi kaçıran kadroda Selçuk İnan oynamadı mı ?
  • Oynamasın la boşverin. Sakatlık riski olmaz. ManU maçında lazım bize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robb Stark

quote:

Allahtan yok estonya yi selcuksuz da yeneriz kaldiki selcuk sakatlanma riski 0 a indi bizim acimizdan cok iyi oldu milli takim bu macta puan kaybeder ve orta saha siritirsa ozaman apo gidici bunu bile bile yapiyor bunu

Estonyaya puan kaybedersen bu Selçuk oynamadığı için mi olucak sence ? Lütfen bu kadar sığ bakmayın olaylara ,hep bir kulüpçülük peşinde olmayın . Selçuk yoksa Emre var Nuri var . Sanki Selçuk daha önce milli takımda oynamamış gibi konuşuyorsunuz . 2012 yi kaçıran kadroda Selçuk İnan oynamadı mı ?

Selçuktaki ofansif etki Emre'de yok. Nuri'de biraz var ama o da formsuz.

Selçuk şu an ligdeki en formda oyunculardan biri

• quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

SON DAKİKA: Milli Takımın ilk 11'i belli oldu: Tolga-Gökhan, Ömer, Semih, Hasan Ali-Arda, Mehmet Topal, Emre, Sercan-Burak, Umut (4-4-2)

Ntvspor

avcıyı da anlamadım seni de hocam imzan ile tutuğu takımın konu ile aynı tezatlıkta olması ilginç olmuş.
  • milli takımın başına ilk defa adam gibi birisi gelmiş tatiktikden varyasyondan anlayan adam gelmiş eleştiriyorsunuz.selçuk inan şu anda türkiyenin en iyi futbolcusu ona şüphe yok.lakin avcı belli bir sistem oturtmaya çalışıyor.tunah sercan tarzı oyuncular yaşları çok genç çok daha uzun yıllar milli takım forması giyebilirler.ama hollanda maçındaki hamit hatasını eleştirebiliriz.zaten mevcut kadronun selçuksuz,estonyaya 3 atması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robb Stark

quote:

Yahu kardeşim, orta sahada Selçuk'un eksikliğini hissediyormuyuz, hissetmiyormuyuz? Sen bunu konuş. Nuri dediğin adam fiziksel olarak bitik, Emre sezon başından beri bir kez dahi 90 dakika top oynamamış. Sen neyden bahsediyorsun yahu?

• Akşam estonya bizimle berabere kalırsa Selçuk kararı ile A.Avcı kendi kuyusunu kazmış olur.
  • Yedek beklemesi gereken kişi Emre'dir, Selçuk değil.

Ama belki Selçuk antremanlarda hazırım görüntüsü vermemiştir, bunu hanginiz biliyor ?

Maç oynansın bakalım.
  • quote:

Ya allah aşkına bana Türkiye'den bir orta saha oyuncusu göster.Bana bir tane her yönüyle,Selçuk İnan'dan fazla 1 tane yerli oyuncu göster,bekliyorum.

Selçuk İnan'ın 2011-12 performansı burda;
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/selcuk-inan/leistungsdaten/spieler_35026_2011.html

• Selcuk oynamasin bize lazim diyoruz da Hakan Sukur'de inatla oynatilmadigi zaman Gs deki performansini hatirlayin. Belki Hakan daha duygusaldi, Selcuk tam aksine daha da hirs yapabilir orasi ayri tabi. Bazi rakip takim taraftarlari sirf Galatasarayli diye onu kadroda gormek istedigimizi ima etmis. İsterse hic bir Galatasarayliyi kadroya almasin yeter ki Selcuk oynasin.

Duran toplarda, serbest vuruslarda ne kadar etkili oldugunu tum Turkiye biliyor. Aralara attigi golluk paslari izlemek bile keyif veriyor. Adbullah Avci'yi severim ama cok buyuk hata yapiyor, isi inada bindirirse en ufak bir basarisizlikta neler olacagini bilmesi lazim. Bence elestirilmemek icin ikinci yari da olsa oyuna sokacak. Ya da buyuk bir ihtimal Estonya'yi yenecegimiz icin Selcuksuzda yenebiliriz mesaji verecek.
  • quote:

"44 Maç 15 Gol 18 Asist " ile geçen sezonu kapatan bir oyuncuya sen sen kurtarıcı değil dersen ben sana hiç bir şey diyemem.
  • Bir futbolcuyu oynatmadı diye eleştirmeyin artık şu teknik direktörleri. Selçuk oynasaydı Hollanda'yı yeneceğimizin garantisini kim verebilirdi. Ben kimseyi savunmuyorum. Ben sadece sabretmeliyiz diyorum. Şu grubu bitirelim ondan sonra Abdullah Avcı başarılı veya başarısız oldu deriz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.