Şimdi Ara

Bu akşam da selçuk yok (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
1
Favori
6.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inonu88

beyler resmi 11 ler maçtan en fazla 1 saat önce belli olur, inanmayın şu 11 e.

ayrıca selçuk oynamaz emre oynar form durumlarına göre mesela. inanılmaz büyük bi fark yapıcak bi oyuncu değil selçuk. hani ardayı kesse bu kadar tepki haklı olurdu.

Selçuk'ı al çek Galatasaray'dan, sonra farkımızı söyle.
  • sıkıntı yok diri bi selçuk var. teşekkürler abdullah avcı...
  • quote:

ayrıca selçuk oynamaz emre oynar form durumlarına göre mesela. inanılmaz büyük bi fark yapıcak bi oyuncu değil selçuk. hani ardayı kesse bu kadar tepki haklı olurdu.

Geçen sen bizim maçları dizlediniz mi çok ciddi bir sorudur bu ? Ama özetlerinden bahsetmiyorum 90 dk izlediniz mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

quote:

Geçen sen bizim maçları izlediniz mi çok ciddi bir sorudur bu ? Ama özetlerinden bahsetmiyorum 90 dk izlediniz mi
    Yazım hatası
  • Ne adamlar var ya

Bu akşam da selçuk yok
  • Bence kadro iyi.Galip geliriz bugün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marophat

quote:

ve SS10,

maçları izledim tabi ama biz burda galatasaraydan kesilmesinden bahsetmiyorum, demek istediğim 2 orta sahadan birisi defansif olmak zorundaydı hollanda gibi rakiplere karşı, estonyaya iki ofansifte koyabilirsin o ayrı.

biri mehmet topal olcaktı, diğeride emre yada selçuk. emreyle selçuk arasında çok aşırı mı fark var ? kaldıkı bu takımdaki orta sahalar real madrid geçmişi olan, liverpoolda atletico madridte vs oynayan adamlar.

benimde ilk tercihim selçuk olurdu, ama oynamadı diye ortalığı yıkmam yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Werner Heisenberg

Bence yeterli bir kadro. Artık takılmayın Selçuk var mı yok mu, Türkiyemizin zaferine odaklanın. Ne selçukmuş ya

Niye takılmayalım ki? Elin Almanya'sı San Marino maçına bile olabilecek en iyi kadrosuyla çıkıyor. Biz ise ülkenin en iyi oyuncusunu yedek bırakıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

quote:

Orijinalden alıntı: N-HakaN

Hakan şükür ersun Yanal'ın basını yedi
    Selçuk'ta avcının basını yiyecek gibi

Selcuku oynatmayan avci nasil selcuk onun bosunu yiyecek. Kaldi ki hicbir sey dedigide yok selcukun

Ersun yanal hakan şükürü oynanmamıştı
    Avcı da Selçuk'u oynatmıyor
    Sen ne yazdığımı anlamadın galiba

ama yanlış anlaşılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Ilk 11'ler de zaten maçtan 9 saat önce belli oluyordu

Yazınızı görünce keşke daha önce girip şu espiriyi yapaydım dedim,
    "Hocam şikayet ettim seni!! Niye uyandırıyorsun ki milleti ne güzel tartışacaklardı."

ama gördüğüm kadarıyla kimsenin uyanmaya niyeti yok!
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

quote:

quote:

Amma eleştirdiniz adamı, kadroya alınmasa anlarım.

Kadroya alınmamasıyla 11de olmamasının farkı ne ?

Hollanda maçında gördük Mevlüt'ü aldı oyuna Selçuk oturdu. Komedi filmi diye aç izle

Hocanın seçimi bu, Xavi zannediyorsunuz gerçekten de Selçuk'u. Takım kadrosunda bir tek Selçuk oynamıyor diye bu yaygara niye? Galatasaraylı olduğu için tabi ki. Hak eden, hocanın sisteminde olan herkes formayı alır. 2.yarı girer oynar olmadı. Anlamıyorum arkadaş sanki Messi oynamıyor.

şu selçuk tsdeyken kadroya alınmasa yedek olsa kimse lafını etmezdi şimdi gsye geldi milli takımın vazgeçilmezi oldu, yarın fenere gelse bugün konuşanlar yine umursamaz hale gelecekler.

• bu akşam Allah korusun kaybedersek abdullah avcı kredisini bitirmez ama herkeste hayal kırıklığı yaşanır. ben tdyim benim dediğim olacak diye inatlaşmanın manası yok.
  • Ben bu adamı severdim de böyle bir oyun tarzı da olmaz ki inşallah bu maçı da yeniliriz de oturur kalır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: marophat

quote:

ve SS10,

maçları izledim tabi ama biz burda galatasaraydan kesilmesinden bahsetmiyorum, demek istediğim 2 orta sahadan birisi defansif olmak zorundaydı hollanda gibi rakiplere karşı, estonyaya iki ofansifte koyabilirsin o ayrı.

biri mehmet topal olcaktı, diğeride emre yada selçuk. emreyle selçuk arasında çok aşırı mı fark var ? kaldıkı bu takımdaki orta sahalar real madrid geçmişi olan, liverpoolda atletico madridte vs oynayan adamlar.

benimde ilk tercihim selçuk olurdu, ama oynamadı diye ortalığı yıkmam yani.

İyide Selçuk ofansif oyuncu değil, iki yönlü orta saha denilenden, hani şu dünyada en çok aranan oyuncu tipinden.

• o değilde umut burak var ilk 11 de ama selçuk yok bu adamlara servis eden anahtar oyuncu selçuk bu nasil bir plandır avcı bir açıklasın bu adamlar aynı takımda oynayan birbirini tanıyan futbolcular, forvet hattı değişik isimlerden olsa anlıcam adamın bir planı var diyecemde..neyse ben bir çay koyim..
  • quote:

sence forvet arkasında arda mı daha etkili olur selcuk mu arda nın sol acıkta etkili oldugunu hepimiz biliyoruz forvet arkası oynayabilecek ozelligi yok gol vurusları ve pas ozelligi iyi olsa derim bunu kacırdıgı goldede gorduk bunu arda ya sahada yer acmak için emre yi kesmemek için selcugu bitimiş bir hoca...sercan yada tunay cokmu onemli bir oyuncu bu takım içim ardayı koy sola selcukta rahat rahat oynasın forvet arkası
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeus_1907

quote:

quote:

quote:

Amma eleştirdiniz adamı, kadroya alınmasa anlarım.

Kadroya alınmamasıyla 11de olmamasının farkı ne ?

Hollanda maçında gördük Mevlüt'ü aldı oyuna Selçuk oturdu. Komedi filmi diye aç izle

Hocanın seçimi bu, Xavi zannediyorsunuz gerçekten de Selçuk'u. Takım kadrosunda bir tek Selçuk oynamıyor diye bu yaygara niye? Galatasaraylı olduğu için tabi ki. Hak eden, hocanın sisteminde olan herkes formayı alır. 2.yarı girer oynar olmadı. Anlamıyorum arkadaş sanki Messi oynamıyor.

şu selçuk tsdeyken kadroya alınmasa yedek olsa kimse lafını etmezdi şimdi gsye geldi milli takımın vazgeçilmezi oldu, yarın fenere gelse bugün konuşanlar yine umursamaz hale gelecekler.

Ha bana kalsa Selçuk ilk 11'de olmalı, zaten Trabzonsporda olsaydı bu adam kimse bunu tartşmayacaktı.

• Arkadaşlar Abdullah Avcı U-17 milli takımıyla (Nuri, Caner falan vardı takımda) Avrupa Şampiyonu olmuş bi teknik direktör. O zaman tabi kimse en ufak yaptığı hareketi abuk subuk eleştirmiyordu. Bi bırakın adam bildiğini yapsın ne çok konuşuluyor ya, çok boş konuşan genel bi taraftar kitlesine sahibiz ülke olarak. Bir adamı oynatmadı diye bu kadar üstüne gidilir mi antrenörün... Bence de oynaması lazım ama bir bildiği var demek ki, binlerce kişi beraber yönetelim o zaman milli takımı bu kadar da olmaz ki.
  • Selçuk İnan tartışmasız mevkiindeki en iyi Türk futbolcu ve onu oynatmaması SAÇMALIK

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.