Şimdi Ara

Bu akşam da selçuk yok (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
1
Favori
6.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: zeus_1907

quote:

Orijinalden alıntı: SS10

quote:

quote:

Adam TS de oynadığının üstüne koydu, çok daha iyi seviyelere geldi. Şu anda Barça-Real harici her takımda oynayabilecek kapasiteye sahip bir futbolcudan bahsediyoruz.

Biz adam şu an çok formda, yetenekleri tartışılmaz oynaması gerek diyoruz, siz çıkmış TSde oynasa diyosunuz.

Abi ben anlamıyorum sizin beyniniz kıvrımlı değil mi nedir

iyi de onun yerinde oynayanlar m.topal ve emre :)
    Şu anda Barça-Real harici her takımda oynayabilecek kapasiteye sahip bir futbolcudan bahsediyoruz. demişsinde oralarda oynamış oyuncular emre ve topal

kalitesine bişey dediğimiz yokta selçuksuz olmaz gibi bir durum yok henüz, öyle ahım şahım vazgeçilmez biri değil bunu anlamıyorsunuz.

Emre ve Topal derken ? İkiside mücadeleci oyuncular.

İkiside Selçuk kadar pas dağıtabilecek, duran topları etkili kullanabilecek yada savunma arasında pas bırakacak teknikte değil. Emre belki biraz yapabilir ama Selçuk'tan bu konuda daha iyi değil. Ayrıca Emre formsuz şu an, bu sene neredeyse hiç maç yapmadı.

evet,formsuz emre bu akşam sahadaki en iyi adamdı,söz tekrar sende
    Kalınlaştırdığım yeri bir daha oku istersen. Ben hala söylediklerimin arkasındayım "duran topları etkili kullanabilecek yada savunma arasında pas bırakacak teknikte değil" lafımın.

Zaten bugün biraz yapabilir dediğim şeyi yani pas dağıtma işini iyi yaptı. Geri kalanında iyi mücadele etti ki, cümlemin başında mücadeleci oyuncu demiştim onun için.

Tahmin ettiğimden çok daha iyi çıktı, inşallah böyle devam eder. Özellikle Romanya ve Hollanda maçlarında. Küçümsemek için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın ama o takımlara karşı da böyle oynarsa o zaman mesele olur. İnşallah oynar.

• Bir sonraki maçımız kiminle? Romanya'dan çekiniyorum. Dünya Kupası'na katılmamız lazım, bu heyecanı yaşamalıyız.
  • Selçuk'tan ziyade Emre halen taş gibi oynuyor.

Helal olsun koçuma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Le Parlé

quote:

iyide o bölgede oynayan adamlar dünynaın en iyi takımlarında oynamış, oynuyo.

hamit real madridten geldi, formsuz deniyo ama çok üst düzey herkesten daha iyi,

emre o yaşta selçuk atletico madride transfer olsunda görelim. fener hala yokluğunu hissediyo, oyunu o kadar güzel 2 yönlü oynayan bi hamit var bide emre türkiyede kimse kusra bakmasın.

nuri, bu adam dortmund ta yılın oyuncusu oldu, real madride geldi, ordan gittiği takım ise liverpool, ilk maçta 11 e tak koydular. amaaa burdaki 2-3 kişiye göre balon futbolcu. vaaayt beaa !

topal sadece kesici, bende çok beğenmiyorum ama sadece durdurma görevi verildiğinde o da o bölgenin en iyisi. öyle yada böyle bu adam gs, fb ve valenciada oynamış.

selçuk bu adamlardan nasıl daha iyi yahu ? ben oynamasında demedim. pek bişey değişmez yani.

Nuri ve Hamit 1 senedir, Emre ise 4-5 aydır doğru düzgün futbol oynamamış. Ne kadar başarılı, yetenekli olurlarsa olsunlar form olarak hepsi şu an dipte.

kardeşim hamiti siz her maç 11 de 90 dakika oynatmadınız mı ? Nuri geleli 2 gün oldu şak diye liverpool-arsenal maçında 11 de oynamadı mı ? 4-5 aydır oynamayan emre liglere verilen arada form tutmak için izlanda liginde mi oynanaydı ? tatilde kimse oynamadı ztn, ondan önce fenerde ilk 11 oyuncusuydu.

arkadaş şuan bu saydığın oyuncuların hiçbiri selçuk ayarında değil.kariyerleri belli oyuncular ama hepsi çöküşte.selçuk'un yaptıkları ortada şuan en iyi orta saha oyuncusu.bu konunun tartışılması bile garip geliyor bana.abdullah avcının niyetini hiç iyi bulmuyorum.neyi amaçlıyor oynatmayarak çok merak ediyorum...

abicim bak maçı aldık konu kapandı, ama emrenin nasıl oynadığını tüm dünya gördü o da ayrı.

aferin 10 kişi estonyayı yendin büyük başarı.emre çok iyi oynayabilir veya selçuk oyuna girdikten sonra kötü oynayabilir bu benim için hiçbir şeyi değiştirmez.sen adama hakettiği formayı vermiyorsun.adamın suratından belli ne hale geldiği.gerek varmıydı sence bunlara.selçuk oynasa hollanda maçında şuan belkide 6 puanla liderdin...

o afferin yendin dediğin estonya italyanın grubunda 2. olup, play off oynadı, biraz şanslı olsalar bizim tvden izlediğimiz euro 2012 de izliycektik adamları.

selçuğun küsmesine gerek yok, emre çok iyi oynuyo hazır değil fln dendi ama kesinlikle en hazır oyuncuydu. Hollanda maçı için selçuğun oynamasına gerek yoktu şanslı olsak 10 dakkada 2-0 olcaktı zaten.

demek istediğim öyle bi hale geldinz ki galibiyet fln koy bi tarafa selçuğa odaklanalım istiyosunuz. dedim ya maç bitti konu kapandı, selçukta golünü attı güzel moral oldu, artık ergen gibi küserse ayıp eder.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Adam TS de oynadığının üstüne koydu, çok daha iyi seviyelere geldi. Şu anda Barça-Real harici her takımda oynayabilecek kapasiteye sahip bir futbolcudan bahsediyoruz.

Biz adam şu an çok formda, yetenekleri tartışılmaz oynaması gerek diyoruz, siz çıkmış TSde oynasa diyosunuz.

Abi ben anlamıyorum sizin beyniniz kıvrımlı değil mi nedir

iyi de onun yerinde oynayanlar m.topal ve emre :)
    Şu anda Barça-Real harici her takımda oynayabilecek kapasiteye sahip bir futbolcudan bahsediyoruz. demişsinde oralarda oynamış oyuncular emre ve topal

kalitesine bişey dediğimiz yokta selçuksuz olmaz gibi bir durum yok henüz, öyle ahım şahım vazgeçilmez biri değil bunu anlamıyorsunuz.

Emre ve Topal derken ? İkiside mücadeleci oyuncular.

İkiside Selçuk kadar pas dağıtabilecek, duran topları etkili kullanabilecek yada savunma arasında pas bırakacak teknikte değil. Emre belki biraz yapabilir ama Selçuk'tan bu konuda daha iyi değil. Ayrıca Emre formsuz şu an, bu sene neredeyse hiç maç yapmadı.

evet,formsuz emre bu akşam sahadaki en iyi adamdı,söz tekrar sende

10 kişi estonyaya karşı ben de oynarım. Hollanda maçında nerdeydi büyük topçunuz ?

• selçuk sadece Galatasaraylıların değil, tüm futbolseverlerin zevkle izlediği bir oyuncu.
    apo bu olayı dallandırıp budaklandırdı..
    amacına ulaşır insallah..
  • türkiyenin en iyi en tarafsız 2 yorumcusu (rıdvan ve mehmet demırkol) selçuksuz milli takım olmaz dedıkten sonra siz hala burdaki ergenlere ne laf anlatıyonuzz yaaa.rıdvan dıyorki kalecıyı oynatmam selcugu oynatırım daha otesı varmı??? demirkol dıyorkı selcugun transferı turk futbol tarıhını değiştirdi dıyor dogru soyluyor eğer gecen sene selcuk fenere gıtse fenerın onunde kımse duramazdı dusunsenıze orta saha emre selcuk alexve gs de boyle cabuk toparlanamazdı.selcugun önemını burdan bıle anlarsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkwink

türkiyenin en iyi en tarafsız 2 yorumcusu (rıdvan ve mehmet demırkol) selçuksuz milli takım olmaz dedıkten sonra siz hala burdaki ergenlere ne laf anlatıyonuzz yaaa.rıdvan dıyorki kalecıyı oynatmam selcugu oynatırım daha otesı varmı??? demirkol dıyorkı selcugun transferı turk futbol tarıhını değiştirdi dıyor dogru soyluyor eğer gecen sene selcuk fenere gıtse fenerın onunde kımse duramazdı dusunsenıze orta saha emre selcuk alexve gs de boyle cabuk toparlanamazdı.selcugun önemını burdan bıle anlarsınız

Tarafsız ve rıdvan dilmen...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vustic

quote:

türkiyenin en iyi en tarafsız 2 yorumcusu (rıdvan ve mehmet demırkol) selçuksuz milli takım olmaz dedıkten sonra siz hala burdaki ergenlere ne laf anlatıyonuzz yaaa.rıdvan dıyorki kalecıyı oynatmam selcugu oynatırım daha otesı varmı??? demirkol dıyorkı selcugun transferı turk futbol tarıhını değiştirdi dıyor dogru soyluyor eğer gecen sene selcuk fenere gıtse fenerın onunde kımse duramazdı dusunsenıze orta saha emre selcuk alexve gs de boyle cabuk toparlanamazdı.selcugun önemını burdan bıle anlarsınız

heralde adamın koyu fb ve koyu azız yıldırımcı oldugunu bılıyoruz ama kım ne derse desın futbol yorumları tarafsız fener ıcındekı olaylara bakısı tarafsız.daha ne yapsın adam ılla futbol yorumlarının tarafsız oldugunu ispat etmek için feneremı kufretsın cımbom fenerden daha buyuk mu desın yada bu cımbom fenere bes atarmı desın?sadece sıke konusunda adam koyu azızcıydı.olsun benım ıcın oynanan futbola yaptıgı yorumlar kayda deger

• quote:

quote:

quote:

heralde adamın koyu fb ve koyu azız yıldırımcı oldugunu bılıyoruz ama kım ne derse desın futbol yorumları tarafsız fener ıcındekı olaylara bakısı tarafsız.daha ne yapsın adam ılla futbol yorumlarının tarafsız oldugunu ispat etmek için feneremı kufretsın cımbom fenerden daha buyuk mu desın yada bu cımbom fenere bes atarmı desın?sadece sıke konusunda adam koyu azızcıydı.olsun benım ıcın oynanan futbola yaptıgı yorumlar kayda deger

Futboldan anladigi kesin ama sen Gs-Fb arasindaki yorum farkini goremiyorsan ne yapabilirim ki
    Söyle soyleyeyim ntvspor %100 futbol devre arasini Galatasarayin fenerbahce karsisinda cok iyi oynadiginda izle. Kuduruyor bildigin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

• quote:

Mehmet ve Demirkol ayrı kişiler değil hocam en tarafsız 2 yorumcu demişsin ama...

• quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

selçuk sadece Galatasaraylıların değil, tüm futbolseverlerin zevkle izlediği bir oyuncu.
    apo bu olayı dallandırıp budaklandırdı..
    amacına ulaşır insallah..

Milli takımda Selçuk İnan'ı görmedim mi maç izleme falan heyecanı her şey gidiyor.Dün maçı 2.yarıda açtık yanımda Fbli abilerle izliyoruz maçı diyorum Selçuk İnan'ı yedek oturuyor adamların dediği bu takımda herkesi keserim selçuğu kesmem
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

quote:

Mehmet ve Demirkol ayrı kişiler değil hocam en tarafsız 2 yorumcu demişsin ama...

kardeşimm sizz saymayın rıdvanı ama ben maç sonrası yorumlarını doğru ve tarafsız buluyorum

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.