Şimdi Ara

Bu 1080Ti'li hazır sistem nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu sistemi almayı düşünüyorum. Sizce fiyatı nasıl? Bu paraya kendim sistem toplasam çok fark olur mu?

• güzel sistem kendiniz toplasaniz amazon -gearbest falan kullansaniz daha özel daha güzel toplayadabilirsiniz.

böylede kötü değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::Ashes:: -- 8 Temmuz 2018; 1:47:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem gayet güzel görünüyor tek tek toplamaya kalksak hemen hemen 10-11 arası bir etiket ortaya çıkar eksiksiz parçalar güzel uyum alınabilir.
  • hepsini aynı siteden tek tek topladığında 11,080 TL tutuyor.

3 ay önce imzamdaki sistemi ikinci el( sadece sıvı soğutmayı sıfır aldım. ) komple 10,550 TL'ye topladım. 8700k'lı sistem ile arasında fps farkı yok denecek kadar az(2k çözünürlükte). İkinci ele yönelirseniz 2k g-sync li bir sistem bile toplayabilirsiniz bütçeniz dahilinde. saygılar :)
  • Bu 1080Ti'li hazır sistem nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halloven

11.050 TL peki üste 420 TL verip bu sistemi alacak ne artısı var?

Hazır sistemde ki Asrock taichi her türlü daha kaliteli, ekran kartı desen piyasada ki en alt modellerden armor yine Ex OC daha kaliteli, akasa R10 sizin önerdiğiniz gamepower dan kaliteli. Önerdiğiniz sistemin artı yönleri 3000 yerine 3200mhz ram ve biraz daha hızlı okuma oranı sunan samsung ssd.

• Bence al kendin topla aşağı yukarı aynı fiyata çıkacak. Bu kadar para verince insan parçaları kendi takmak istiyor kendimden biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: İtalyan Aygiri

hepsini aynı siteden tek tek topladığında 11,080 TL tutuyor.

3 ay önce imzamdaki sistemi ikinci el( sadece sıvı soğutmayı sıfır aldım. ) komple 10,550 TL'ye topladım. 8700k'lı sistem ile arasında fps farkı yok denecek kadar az(2k çözünürlükte). İkinci ele yönelirseniz 2k g-sync li bir sistem bile toplayabilirsiniz bütçeniz dahilinde. saygılar :)
    Monitör dahil 10550 ise çok iyi hocam üstelik bu kurla
  • hocam bence kasa değişirse sistem tam olur
  • Monitör dahil hocam

Monitör: 3300

Ekran kartı:3300

İşlemci anakart: 1400

Ram:600

Kasa:550

Power:220(1 aylık xigmatek 700w 80 plus bronze)

Ssd: 250

Hdd:300

Hepsi ikinci el :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.