M

Yüzbaşı
13 Temmuz 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 68 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bu sistemi almayı düşünüyorum. Sizce fiyatı nasıl? Bu paraya kendim sistem toplasam çok fark olur mu?
Merhaba arkadaşlar,

5000 TL (Çok fark oluşturuyorsa 6000'e esneyebilecek) bütçem var. 144 hz monitörüm var, özellikle PUBG'de 144 üzeri fps verecek oyun bilgisayarı toplamak istiyorum.

Şimdiden teşekkürler

Bu usb hub'dan aldım ama adaptör yok, bu girişe ne tür adaptör girer arkadaşlar 5V olduğu yazıyor sadece. Kalın uçlu nokia girişine falan mı benziyor?

http://urun.n11.com/diger-aksesuar-yedek-parca/4-port-usb-30-cogaltici-coklayici-hub-al4579-P124536592

Bu usb hub'dan aldım ama adaptör yok, bu girişe ne tür adaptör girer arkadaşlar 5V olduğu yazıyor sadece. Kalın uçlu nokia girişine falan mı benziyor?

http://urun.n11.com/diger-aksesuar-yedek-parca/4-port-usb-30-cogaltici-coklayici-hub-al4579-P124536592
Evet arkadaşlar aşağıdaki videoda kullanılan akorları ve strumming patterni söyleyebilecek varsa çok makbule geçer

https://www.youtube.com/watch?v=Moda_mhhCys
Arkadaşlar baştan söyleyeyim feci bir durum olsa da hafif bile yaralanmadan atlattı babam kazayı çok şükür.

Olay şöyle: babam bizim ufak proton arabayla tem'de en sağ şeritte giderken bu tır babamı görmüyor, tır sağ şeride geçmeye çalışıyor ve önüne alıyor bizim arabayı, aldığını fark edene kadar 15 metre sürüklüyor önüne katıp.

Babam neyse ki kaza tespit tutanağını doldurturken durumu açık açık yazdırmış.Şu anda SBM de Dosya durumu 83 - MUTABAKAT - İHBARI ALAN ŞİRKETİN %100 KUSUR KABULU (SON DURUM) olarak görünüyor.Yani karşı tarafın sigorta şirketi %100 suçu kabul etmiş durumda.

Ayrıca bizim araba bu arada kazadan sonra bağcılardan büyükçekmeceye kadar yürüyor, sadece kapı çamurluk falan sağlam yamulmuş yani. (foto aşağıda)

Sorun şu, ekspertiz (sanırım karşı sigorta şirketinin ekspertizi) arabayı incelemiş 7.000 değeri var 3.500 den fazla masraf çıkar, kapısı falan zor bulunur eski model bir araba olduğu için, bunu perte çıkaralım 7.000 verelim falan demiş.
Aracın gerçek piyasası ise 9.000 civarı, ayrıca manevi değeri var. Seneye de ben alıcaktım arabayı, bunda öğrendim kullanmayı falan işte.

Karşı sigorta şirketinin bu aracın tüm masrafını karşılaması ya da aracın tamirini sağlaması için ne yapmalıyız?

Aracın kazadan sonraki durumu alttaki gibi
Edit:Buldum.Ama internette okuduğuma göre bu tür bir durum yaşayıp binlerce lira turkcell faturası vs çıkanlar olmuş.Eğer kimlik fotokopinizi kaybettiyseniz bir gözünüzün adınıza açılabilecek telefon hatlarında olması ve en kısa zamanda kimliğinizi hükümsüz kılıp (resmi gazeteye ilan verip) yenisini çıkartmanız doğru olabilir.

Bir yere kimli fotokopisi verirken de aşağıdaki adımları uygulamakta fayda var.

http://www.tuketicimerkezi.org/v2/index.php/haberler/19-tum-haberler/187-kimlik-fotokopisi-yanls-ele-gecerse.html
Arkadaşlar 3500 TL bütçe ile oyun bilgisayarı toplayacağım, ekran fare klavye falan var, sadece kasa olacak.

İçinde oyun oynanacak bir de bazı müzik programları, fl studio vs kullanılacak.Ufak da olsa bir ssd dahil olursa iyi olur.
Arkadaşlar ege üni kazandım.Büyük ihtimalle hiç yurtta falan kalmadan oralarda 2+1 ev bakıcam kayıt için gittiğimde 2 kişi kalmayı düşünüyorum.Hayatımda tek başıma yaşama tecrübem yok ama sorumluluk sahibi biriyimdir elimden yemek yapma temizlik tamir işleri gelir.
Tecrübeli arkadaşların ev, ev arkadaşı, eşya vb seçimleri konusunda yardım ve tavsiyelerini bekliyorum eminim burada eve çıkacak veya çıkmayı planlayan birçok kişiye yardımınız dokunacak
Hakkında
Hakkımda:

Live slow,Die whenever
MythBusters Fan club

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.157
İkinci El Bölümü Mesajları: 43
Konularının görüntülenme sayısı: 72.842 (Bu ay: 339)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 62 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.