Şimdi Ara

BTWİN TİLT 100 KATLANIR BİSİKLET ALINIR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
10.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Aracımın bagajında rahatlıkla taşıyabileceğim katlanabilir bir bisiklet arıyordum. Sıfır bisikletler benim gibi ayda yılda bir binecek kişiler için biraz yüksek. Malum siteden 2. el bakayım dedim. Btwin hoptown tilt 100 modelini buldum yaklaşık 150 lira kadar ucuz. İlan sahibi neredeyse binmediğini söylüyor. Alınır mı? Yoksa riske gerek yok git sıfırını al mı dersiniz?

Bu arada ilan bu;https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-btwin-hoptown-tilt-100-20-katlanir-bisiklet-cok-az-binildi-478122577/detay

• Mosso marine 20v öneririm. 2 adet aldık ve çok memnunuz. Katlanan mekanizmaları Btwine göre çok daha başarılı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKINLASINN

Mosso marine 20v öneririm. 2 adet aldık ve çok memnunuz. Katlanan mekanizmaları Btwine göre çok daha başarılı.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam. Konuma da sizden başka yorum yapan olmamış ne yazık ki. Alsam mı bilemedim.
  • Losgalacticos kullanıcısına yanıt
    gece olduğu için fazla kişi olmuyor. o yüzden az kişi yorum yapıyolar. ilandaki modelın sıfır fiyatı 649 TL. eğer sıfır alma imkanın varsa 100 lira daha koyup daha karlı alısveriş yapabilirsin. 2.elide temiz gözüküyor fakat dediğim gibi sıfır alman daha mantıklı. Bu arada ne amaçlı kullanacaksın?
  • 500tlye alırsın
    Kullanmış biraz tekerden belli ama az dediği gibi. Eğer düz yollarda süreceksen alınır. Vites yok dikkat edin yokuş veya hız yapmaya gelmez.
    Sıfırını almaya hiç gerek yok zaten çoğu kişi alıyor bir kaç biniyor atıyor. Sadece göbekte boşluk var mı diye kontrol edin. En kötü decathlona götürürsünüz 1 yıl boyu geçerli ücretsiz bakım var. Verirsiniz bakıma, bakımı yaparlar size verirler sıfır ayarına gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Losgalacticos

quote:

Mosso marine 20v öneririm. 2 adet aldık ve çok memnunuz. Katlanan mekanizmaları Btwine göre çok daha başarılı.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam. Konuma da sizden başka yorum yapan olmamış ne yazık ki. Alsam mı bilemedim.

Hiç düşünmeden satın alın. Bende bu tarz bisiklete çok uzaktım ama şimdi artık bu bisikletin müthiş bir keyif ve özgürlük olduğunu anladım.
    Bu bisikleti sadece kullanan bilir. O nedenle alın, çok memnun kalacaksınız.

• Eger yokuslu bir bölgede yasıyorsanız, vitessiz bisiklet tavsiye etmem. Onun haricinde bisiklet alın mutlaka. Ama ihtiyaçlarınıza uygun olanını seçin ki daha çok keyif alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. İlan sahibi konumu mu gördü ne yaptıysa 50 lira daha zam yapmış. Onu alacağıma gider sıfırını alırım dedim. Biraz da bütçeyi arttırdım 850 lira gibi. Yani tam Btwin Tilt 120'ye uygun. Ama sizce benim kullanışım için gerekli mi değil mi? Şöyle anlatayım; Maltepe'de yaşıyorum. Biliyorsunuz Caddebostan'dan Pendik hatta Tuzla'ya kadar sahilimiz var. Bu hatta dolaşmak için, işte mesela sallıyorum kargo şirketlerine gitmek için ya da arabamın bagajına atıp gittiğim sahil semtlerinde gezmek için yine. Bagajıma sığması çok önemli bu arada. Merak ettiğim soruların başında şu geliyor. Tilt 100 hiç mi yokuşa gelmez? Siz benim gibi bir kullanıcıya ne önerirsiniz? Çok teşekkür ederim.

@AKINLASINN @Mutluthegreat @netd forum @pekbiumursanmaz

50 lira daha zam yaparak 550 TL olmuş ve artık satılması biraz daha olanaksız gibi duruyor. zaten sıfır fiyatı 650 TL. 2elin masrafıyla uğraşacına sıfır almak daha mantıklı olur. Şimdi TILT100 modelinde tek yapraklı aynakol ve tek vites var. Dik yokuşlarda kullanılmaz ve uzun turlara gelmez. katlanır bisikletlerin amacı okula işe giderken bisikleti dışarıya kitlemek yerine katlayıp masanın altına koymak içindir yada toplu taşımaya sık binenler içindir. arabanızın modeli ne bilmiyorum ama eğer geniş ise (station wagon veya geniş bagajlı, arka koltukta boş yer çok olan hatchback, sedan) arabaysa katlanır almaya gerek yok. normal bir şehir bisikleti alırsınız arabaya atarsınız, sığmassa ön tekeri çıkarıp koyabilirsiniz. Eğer bu şekilde de hiç sığmıyorsa o zaman katlanır almanız gerekmekte. TILT120 modelide tek yapraklı aynakol fakat arkada vites olduğu için yokuşlarda daha rahat edersin. 1.vitesle tin tin çıkarsın. daha da bütçeyi arttırırsan dahada iyi bisikletlere bakabilirsin.

• quote:

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. İlan sahibi konumu mu gördü ne yaptıysa 50 lira daha zam yapmış. Onu alacağıma gider sıfırını alırım dedim. Biraz da bütçeyi arttırdım 850 lira gibi. Yani tam Btwin Tilt 120'ye uygun. Ama sizce benim kullanışım için gerekli mi değil mi? Şöyle anlatayım; Maltepe'de yaşıyorum. Biliyorsunuz Caddebostan'dan Pendik hatta Tuzla'ya kadar sahilimiz var. Bu hatta dolaşmak için, işte mesela sallıyorum kargo şirketlerine gitmek için ya da arabamın bagajına atıp gittiğim sahil semtlerinde gezmek için yine. Bagajıma sığması çok önemli bu arada. Merak ettiğim soruların başında şu geliyor. Tilt 100 hiç mi yokuşa gelmez? Siz benim gibi bir kullanıcıya ne önerirsiniz? Çok teşekkür ederim.

Tilt 100 de vites yok, o nedenle o bisikleti çoktan eleyin kafanızdan. 6 vites olması şart bisikletin. Şu an mosso o ayırdığınız para için en iyi katlanır bisiklet.

O hattı iyi biliyorum. Benim antreman rotasının bir kısmı. İmkanınız varsa vitesli alın. Daha keyifli olur ve hız konusunda ihtiyaç olursa faydası olur. Katlanır bisiklet zaten belli limitleri olan bir bisiklet. Vitesle konforunuzu arttırabilirsiniz ve daha geniş bir kullanım olanağı olur. Mosso marine konusunu da okuyun. Hafif bir bisiklet tercih etmeniz iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: netd forum

50 lira daha zam yaparak 550 TL olmuş ve artık satılması biraz daha olanaksız gibi duruyor. zaten sıfır fiyatı 650 TL. 2elin masrafıyla uğraşacına sıfır almak daha mantıklı olur. Şimdi TILT100 modelinde tek yapraklı aynakol ve tek vites var. Dik yokuşlarda kullanılmaz ve uzun turlara gelmez. katlanır bisikletlerin amacı okula işe giderken bisikleti dışarıya kitlemek yerine katlayıp masanın altına koymak içindir yada toplu taşımaya sık binenler içindir. arabanızın modeli ne bilmiyorum ama eğer geniş ise (station wagon veya geniş bagajlı, arka koltukta boş yer çok olan hatchback, sedan) arabaysa katlanır almaya gerek yok. normal bir şehir bisikleti alırsınız arabaya atarsınız, sığmassa ön tekeri çıkarıp koyabilirsiniz. Eğer bu şekilde de hiç sığmıyorsa o zaman katlanır almanız gerekmekte. TILT120 modelide tek yapraklı aynakol fakat arkada vites olduğu için yokuşlarda daha rahat edersin. 1.vitesle tin tin çıkarsın. daha da bütçeyi arttırırsan dahada iyi bisikletlere bakabilirsin.

Hatchback hocam bu sebeple katlanır almak durumundayım. Arkaya ekstra bir platform da takmak istemiyorum. 6 Vites bisikletleri araştırmaya başladım. Sizin öneriniz var mı?

• quote:

quote:

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. İlan sahibi konumu mu gördü ne yaptıysa 50 lira daha zam yapmış. Onu alacağıma gider sıfırını alırım dedim. Biraz da bütçeyi arttırdım 850 lira gibi. Yani tam Btwin Tilt 120'ye uygun. Ama sizce benim kullanışım için gerekli mi değil mi? Şöyle anlatayım; Maltepe'de yaşıyorum. Biliyorsunuz Caddebostan'dan Pendik hatta Tuzla'ya kadar sahilimiz var. Bu hatta dolaşmak için, işte mesela sallıyorum kargo şirketlerine gitmek için ya da arabamın bagajına atıp gittiğim sahil semtlerinde gezmek için yine. Bagajıma sığması çok önemli bu arada. Merak ettiğim soruların başında şu geliyor. Tilt 100 hiç mi yokuşa gelmez? Siz benim gibi bir kullanıcıya ne önerirsiniz? Çok teşekkür ederim.

Tilt 100 de vites yok, o nedenle o bisikleti çoktan eleyin kafanızdan. 6 vites olması şart bisikletin. Şu an mosso o ayırdığınız para için en iyi katlanır bisiklet.

Araştıracağım hocam tavsiyeniz için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutluthegreat

O hattı iyi biliyorum. Benim antreman rotasının bir kısmı. İmkanınız varsa vitesli alın. Daha keyifli olur ve hız konusunda ihtiyaç olursa faydası olur. Katlanır bisiklet zaten belli limitleri olan bir bisiklet. Vitesle konforunuzu arttırabilirsiniz ve daha geniş bir kullanım olanağı olur. Mosso marine konusunu da okuyun. Hafif bir bisiklet tercih etmeniz iyi olur.

Vitesli katlanır bisiklet arayışımı başlattım hocam. Şu an ya Mosso Marine 20V ya da Btwin Tilt 120 arasındayım.
  • quote:

quote:

Vitesli katlanır bisiklet arayışımı başlattım hocam. Şu an ya Mosso Marine 20V ya da Btwin Tilt 120 arasındayım.

Bu resmi de buraya koyayım, karar verirken size yardımcı olur :)

• quote:

quote:

quote:

Bu resmi de buraya koyayım, karar verirken size yardımcı olur :)

Hayda Çok teşekkürler bakalım neler olacak

• Vitessiz olan pekala yokuşa gelir ama bu sizin gücünüze bacağınıza bağlı yani ben her yerde kullanırım vitessizi ama bisiklete yeni başlayan biri kısa bir yokusta sızlanabilir.
    Btwinin avantajı decathlon gibi bir muhattabınız olması yani satıcıyla falan ugrasmıyorsunuz direkt mağazayla muhattapsınız. Mosso da daha şekil duruyor bence :)
    Gidin ikisine de bakın madem maltepede oturuyorsunuz yeni decathlon acıldı oraya bakın bostancıda da mossoya bakın hangisi daha hoşunuza giderse onu alın.
  • Vitessiz bisiklet alınmaz. yokuş çıkamaz hemde fazla hızlı gidemez. Ortada biyere dişliler ayarlanmış gidersiniz. Ha bacaklar çok kuvvetli sorun değil diyorsanız alın tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osman_goksel -- 10 Eylül 2017; 14:06:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pekbiumursanmaz

Vitessiz olan pekala yokuşa gelir ama bu sizin gücünüze bacağınıza bağlı yani ben her yerde kullanırım vitessizi ama bisiklete yeni başlayan biri kısa bir yokusta sızlanabilir.
    Btwinin avantajı decathlon gibi bir muhattabınız olması yani satıcıyla falan ugrasmıyorsunuz direkt mağazayla muhattapsınız. Mosso da daha şekil duruyor bence :)
    Gidin ikisine de bakın madem maltepede oturuyorsunuz yeni decathlon acıldı oraya bakın bostancıda da mossoya bakın hangisi daha hoşunuza giderse onu alın.

Çok teşekkür ederim hocam. Bu hafta içinde incelemelerde bulunacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osman_goksel

Vitessiz bisiklet alınmaz. yokuş çıkamaz hemde fazla hızlı gidemez. Ortada biyere dişliler ayarlanmış gidersiniz. Ha bacaklar çok kuvvetli sorun değil diyorsanız alın tabi.

Doğru hocam ben 6 vitesli olanlarda karar kıldım. Sporcu değilim dediğim gibi keyfi alacağım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.