Şimdi Ara

Brother HL-1211W Wi-Fi Laser Yazıcı Hakkında Herşey (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
23
Favori
31.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • word dosyasını yazdırabilirken pdf'i yazmıyor. neden olabilir?
  • Arkadaşlar merhaba Brother HL-1211w modeli kullanmaktayım. Toneri kendim dolduruyorum. Toner markam bitmeyenkartuş sitesinden aldığım Pluscopy. Anca son zamanlarda bir sorun yaşıyorum. Çıktı aldığım kağıtların Uç kısımlarında lekeler oluyor. Drum Ünitesini, Bıçağını ve merdanesini sürekli temizliyorum ancak ilk 2-3 sayfa çıktı aldıktan sonra tüm kağıtlara aynı yerden leke atıyor ve sadece kağıdın uç kısımları bu şekilde sayfanın tamamında bir sıkıntı yok. Bu sorunu nasıl halledebilirim lütfen yardımcı olur musunuz?

Brother HL-1211W Wi-Fi Laser Yazıcı Hakkında Herşey Brother HL-1211W Wi-Fi Laser Yazıcı Hakkında Herşey Brother HL-1211W Wi-Fi Laser Yazıcı Hakkında Herşey Brother HL-1211W Wi-Fi Laser Yazıcı Hakkında Herşey Brother HL-1211W Wi-Fi Laser Yazıcı Hakkında Herşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CarPatie -- 13 Aralık 2019; 22:27:52 >

• 1211w yazıcım var

toplam yazdırdığım sayfa sayısını nerden öğrenirim ?

Bilen arkadaş var mı?
  • @cun kullanıcısına yanıt
    Wifi'a bağladıysanız brother uygulamasını indirin orda yazıcı ayarlarına tıklayın açılan sayfada bakım ayarları sekmesinde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2017 yılında 350 liraymış şimdi 650 lira olmuş
  • Arkadaşlar bugün aldım yazıcıyı 250 sayfa falan yazmışımdır fakat yarıya indi toner hemen neden acaba ?
  • zaten 600-700 sayfada toner bitti uyarısı verir.reset carkını cevirriseniz tekrar full gosterir.
  • 1kg toz kaç toner dolduruyor arkadaşlar? Ayrıca bir tavsiyeniz var mı?
  • İsteyen varsa evde kullanmadığım brother hl 1211 w satabilirim. Temiz durumda. Uygun fiyata veririm. Yer İstanbul bagcilar.

• arkdaşlar bugün durdukyere toner de dolu olmasına rağmen kırmızı ışık yandı sürekli.toner reset de yaptım

önce hata bulucu dan baktım,replace toner dedi,birkaç kez yaptım kabul etmedi.
    kapatım açtım şimdi de hiç hata vermiyor ama kırmızı ışlık sürekli yanmakta,nedir çözüm?

az önce de ip den bağlanıp baktım toner yok diyor,1 orj. 1 replika toner var ikisini de görmüyor :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dökümcübaba -- 6 Mart 2020; 16:31:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dökümcübaba

arkdaşlar bugün durdukyere toner de dolu olmasına rağmen kırmızı ışık yandı sürekli.toner reset de yaptım

önce hata bulucu dan baktım,replace toner dedi,birkaç kez yaptım kabul etmedi.
    kapatım açtım şimdi de hiç hata vermiyor ama kırmızı ışlık sürekli yanmakta,nedir çözüm?

az önce de ip den bağlanıp baktım toner yok diyor,1 orj. 1 replika toner var ikisini de görmüyor :(
    dram denen olaymı ömrünü tamamladı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

dram denen olaymı ömrünü tamamladı acaba ?

Alıntıları Göster
    yazıcı kapatım açarken bi ön ısınma gibi bişey yapar,daha açar açmaz kırmızı ışık yanıyor hiç ötmeden :(
    servisi aradım drum reset yap dedi,yaptık o da işe yaramıyor :(

edit:
    toner reseti becerememişim :/
    ama drum artık ömrünü doldurmuş ne kadar temizlesemde iz bırakıyor,yenisini sipariş etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dökümcübaba -- 7 Mart 2020; 12:32:35 >
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    An itibarıyla 900 TL oldu.
    Kendimden biliyorum

• cegabo85 kullanıcısına yanıt
    fiyat ?
  • lanet olsun dolar sanki yüzde 100 arttı. fiyatlara bak ya. en son 5,70 filandı dolar e şimdi kaç 7 tl. yüzde 20 ye yakın bir artış var. ama dolarla gelen ürünlerin zammı ne kadar yüzde 100 hatta daha fazla olanlar var. yazıcı fiyatları herkes nasıl olsa evde lazım olacak bu millete diye de arttı. virüs işi bitince dolar yüksekte olsa düşeceğini düşünüyorum çünkü alım azalıcak. kararsızım alıp almama konusunda.
  • bugünün teknolojisinde alınır mı hala f/p niteliğini tasıyor mu?
    bu arada ne çok değer kaybetmiş paramız
  • Fn F kullanıcısına yanıt
    Valla ben hl 1111 siparış etcem. İhtiyaçlarınızı karşılıyorsa alın. Yoksa kur filan beklersek işimiz zor.
  •  Brother HL-1211W Wi-Fi Laser Yazıcı Hakkında Herşey
  • mondschein66 M kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 3,5 yıldır üzerindeki toneri kullanıyorum. Tam dolu tonerle satın almıştım. Toplamda 770 sayfa olmuştu. Tam dediğiniz gibi "toner bitti" uyarısı verdi. Burada anlatıldığı gibi yaptım.

Remaining Life
    Drum Unit*: 9994 pages
    (% of Life Remaining): (100.00%)
    Toner**: (10.00%)

Drum değeri arttı sadece, toner değeri değişmedi. Uyarı da gitmedi. Bir yerde hata mı yapıyorum acaba?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.