Şimdi Ara

Bron/Broen (2011-2018) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
4
Favori
4.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimsede demiyorki arkadaş dizi ingilizce değil bir açtım büyük hayal kırıklığı boşuna indirmişin
  • Bu kadar az takipçisi olması çok garip. Polisiye dizi severim diyen biri bu diziyi izlemediyse kesinlikle izlemeli...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • s4 trailer
  • Harika... İlk kez bir diziyi bekliyorum... O derece

• Diziyi ızleyen arkadaşlar tavsiye ediyor musunuz??

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu kulaklığım gelsin, efsane diziye devam edeyim. 4.sezonu beklemekten sıkılmıştım.

Sağa, bekle beni ...

Uzattım ellerimi...

Başkası değil ,

Sen tak kelepçeyi...

😂😂😂😂

• 3.sezonu yeni bitirdim harikaydı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu dizi halen devam ediyormu ya ben The killing izlerken bu başlamıştı sanırım sonra takip etmedim.konu 1 sezon boyunca sürüyormu nasıldır arkadaşlar.
  • Nasıl bir tarzı var dizinin?
  • bu kadar güzel bir diziye bu kadar az yorum gelmesine şaşırdım. Yeni sezon çıktı ama hiç bir yerde ingilizce altyazı bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soranger

bu kadar güzel bir diziye bu kadar az yorum gelmesine şaşırdım. Yeni sezon çıktı ama hiç bir yerde ingilizce altyazı bulamadım.

merhaba ben videosunu bile bulamadım altyazısızda olsa saga yı biraz izlemek istiyorum yardımcı olabilirmisn?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akapunktur

quote:

Orijinalden alıntı: soranger

bu kadar güzel bir diziye bu kadar az yorum gelmesine şaşırdım. Yeni sezon çıktı ama hiç bir yerde ingilizce altyazı bulamadım.

merhaba ben videosunu bile bulamadım altyazısızda olsa saga yı biraz izlemek istiyorum yardımcı olabilirmisn?

türkçe altyazısı çıktı ama ben de bölümü bulmakta zorlandım sonunda üye olduğum bir siteden bulabildim.
  • İzlemiyorum diziyi ama başlamayı düşünüyorum yakında. Bu arada türkce altyazısını twitter'da takip ettiğim Begüm Özdemir'in paylaştığını görmüştüm, belki işine yarayan birileri olur.

• Martin yoksa bende yokum :D
  • Sezon boyunca bir garip cinayeti veya soruşturmayı çözmeye çalışan polisiye dizi.
  • Efsane bitmiştir. Bunu da tarihe not düşelim.
  • Ben yeni başladım. Birinci sezonu bitirmek üzereyim şuanlık baya güzel gidiyor. Bu kadar güzel bir dizinin (forumdaki yorumları da katarsak) bu kadar az takipçisinin olması üzücü baya.
  • Saga Noren gibi Unique bir karaktere hayat verdiğin için teşekkürler Sofia Helin. Hollow Talk'ın başlamasıyla 4 sezonluk koca bir maceranın sona erdiğini bilmek üzücü olsa da yine ilmek ilmek örülmüş bir senaryo vardı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toyoda

Ben yeni başladım. Birinci sezonu bitirmek üzereyim şuanlık baya güzel gidiyor. Bu kadar güzel bir dizinin (forumdaki yorumları da katarsak) bu kadar az takipçisinin olması üzücü baya.
    Diziyi yaklasik 15 dakika once bitirdim. Nereden baslasam bilemiyorum tek kelimeyle muazzamdi. Her seyiyle kendine has bir diziydi. Sofia Helin ne kadar muhtesem bir oyuncu oldugunu soylememe gerek yok. Diziyle alakali tek bir elestirim var onun da goreceli oldugunu dusunuyorum. Bana gore dizi ne kadar akip gitse de 1)
    Martin'in yokluguna bir turlu alisamadim. Ilk iki sezon cok akiciydi, sonraki iki sezon ne kadar ilk iki sezonla ayni guzellikte de olsa Martin'in gitmesi ve Henrik'in dahil olmasi... Kisaca Henrik karakterine alisamadim.
    2)(Not: Spartacus ile ilgili minik bir spoi var bunda)
    Martin-Henrik olayini tipki Andy Whitfield'in olup yerine Liam McIntyre'n gelmesine alisamadigim gibi alisamadim desem yeridir.
    Son olarak "Saga Noren, Länskrim Malmö"

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.